Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha megcsalnának? fórum

Ha megcsalnának? (beszélgetős fórum)


1 2
24. Gretaa (válaszként erre: 23. - C1e9612cd3)
2011. máj. 2. 03:08
Mind1 a lényeg,hogy valahogy kiderült.
23. c1e9612cd3 (válaszként erre: 22. - Gretaa)
2011. máj. 2. 03:06
én úgy értettem a kérdező hozzászólásai alapján
22. Gretaa (válaszként erre: 21. - C1e9612cd3)
2011. máj. 2. 02:58
A férj vallotta be?
21. c1e9612cd3 (válaszként erre: 20. - Gretaa)
2011. máj. 2. 02:57
a férj nyilván szégyenli is magát, meg tombol benne a bűntudat. Ezért vallott magától a feleségének. A bnő meg lehúzhatja magát a wc-n.....
20. Gretaa (válaszként erre: 19. - C1e9612cd3)
2011. máj. 2. 02:56
Volna is miért szégyellnie magát,de a férjnek is.
19. c1e9612cd3 (válaszként erre: 18. - Gretaa)
2011. máj. 2. 02:55
nem is bnő.... vagy túl benfentesnek érezte már magát...... Na, neki 4szem közt biztosan csúnyán megmondanám a véleményem.....
18. Gretaa (válaszként erre: 17. - C1e9612cd3)
2011. máj. 2. 02:51
Az a barátnő meg,hogy tehetett ilyet..(bár nem nevezhető barátnőnek)
17. c1e9612cd3 (válaszként erre: 16. - Gretaa)
2011. máj. 2. 02:49
szemétnek szemét, pláne ebben a formában..... házinyúlra ne lövünk, dehát, van, aki éhesebb annál, minthogy leküzdje az önzőségét....
16. Gretaa (válaszként erre: 15. - C1e9612cd3)
2011. máj. 2. 02:46
Hűtlenség is,önzőség is és szemét dolog is..
15. c1e9612cd3 (válaszként erre: 14. - Gretaa)
2011. máj. 2. 02:44
nem is a hűtlenség, hanem az önteltség, az önzőség. Azt hiszik, h nekik mindent szabad, és csak az önös érdekeik vezérlik őket. Az ilyenek hajlamosak kijátszani még a barátaikat is....
14. Gretaa (válaszként erre: 13. - C1e9612cd3)
2011. máj. 2. 02:32

Ebben lehet valami :)Bárcsak tényleg így volna,hogy az élet mindent megbosszul,rosszat és jót egyaránt.

De én nem is értem az olyan embereket akiknek van gyere,családja és ilyet tesz...

Sokaknak a vérükben van a hűtlenség.

13. c1e9612cd3 (válaszként erre: 12. - Gretaa)
2011. máj. 2. 02:21

dehogynem! Mindig, mindent megbosszul! Csak nem biztos, h belátható időn belül! Ja, a másik meg, h fel kell tudni ismerni :))) De hidd el, minden ember megkapja a méltó büntetését :))

Így van! Ezért írtam azt, h átadom a stafétát másnak! :) Előbb-utóbb kiderül a dolog, mert az ilyen nő nem tisztel se Istent, se embert. Nme véletlen, ha saját bnője férjével képes volt félrelépni. Márpedig, lehet, ha most lenne borítva a bili, akkor a férje uúgy állna a dologhoz, mint a megcsalt feleség, és megpróbálná feldolgozni, helyrehozni a házasságot. Viszont, ha már többszöri dolog jutna vissza hozzá, akkor igencsak nagyot koppanna a nőci.....

12. Gretaa (válaszként erre: 11. - C1e9612cd3)
2011. máj. 2. 02:14

Nem is kéne beköpni,lehet előbb vagy utóbb úgy is kiderülne és akkor ugyan ott tartunk.Ha eddig nem volt lelkiismeret furdalásuk,akkor ezután sem valószínű,hogy lesz.

Aztán meg az élet sem mindig olyan,hogy vissza ad dolgokat :S

11. c1e9612cd3 (válaszként erre: 10. - Gretaa)
2011. máj. 2. 02:08
és akkor te könnyebben dolgozod fel a saját részed, ha szenvedni látsz egy másik családhoz tartozó apát, és a gyerekeket? Mert iylenkor nem a megcsaló fogja legxarabbul érezni magát, hanem a ygerekek, és a férj fogják átélnia poklok poklát..... Na én ezért nem biztos, h borítanék! Az én részem az én részem, a másé meg a másé! Az éelt/ sors majd lerendezi! Amúgy meg nem gondolod, h nagyobb büntetés lenne a csalfa asszonykának, ha a saját férjed eltiltod tőle, és belekényszerül egy olyan házasságba, ami már eléggé nyilvánvalóan megromlott???? Neki az nagyobb büntetés, hidd el! Na meg, a lelkiismeretével kibékülni, mert veled összeveszett, elveszített, koppant is egyet, stb.... Nagyobb bosszú ez, mintha beköpöd a férjének!
10. Gretaa (válaszként erre: 9. - C1e9612cd3)
2011. máj. 2. 02:02

Az igaz,hogy nem lenne jobb,de édes a bosszú :)

És csak azt kapja amit megérdemelne.

9. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - 19540a8e12)
2011. máj. 2. 02:01

én lehet nem borítanék (aatól nekem nem lenne jobb, ha egy másik család is tönkremenne, pláne ha már gyerekek is vannak a képben), de hogy hozzám többet a lábát be nem tenné.... Na meg a családom közelébe se, az biztos! De hogy a férjem is megkapná a maga ultimátumát a bnővel szemben, az is biztos!

Az élet mindig, mindent megbosszul, uhogy én átadom a stafétát másnak :)))

8. Gretaa (válaszként erre: 7. - 19540a8e12)
2011. máj. 2. 01:27

Ez nem önzőség.

Mindig kettőn áll a vásár,ugyan olyan hibás a férje is mint a barátnője(bár nem nevezhető barátnőnek) .

Nem értem ,hogy lehet ezt megbocsátani és titkon tartani. Kitudja a férje hányszor csalta már meg,amiről esetleg nem is tud.

Előbb ,utóbb újra lesz 1 megcsalás és akkor mi értelme volt újrakezdeni? A gyerek miatt?Ezt nem volna szabad.

7. 19540a8e12 (válaszként erre: 6. - Gretaa)
2011. máj. 2. 01:23

Szerencsére nem én vagyok ebben a helyzetben, de én nem lennék elnéző.


Az ismerősöm szenved, mert megcsalták, a férjét bünteti, szenved, hogy meg tudjon bocsájtani. A barátnője még éli az életét. Holott Ő is ugyanolyan hibás.


Én bemártanám. Nem néznék semmit, sem gyereket, sem boldog családot. Ő nézett valamit? Látta az életüket és mégis összeszűrte a levet a barátnője férjével. Bevallom én nem hagynám, hogy megússza.


De írtam már, lehet, hogy csak én vagyok ennyire önző.

6. Gretaa (válaszként erre: 1. - 19540a8e12)
2011. máj. 2. 01:19

Szegény gyerekek...

De akkor is fel kéne "borítani" az egészet.

5. 19540a8e12 (válaszként erre: 4. - Beautykiss)
2011. máj. 2. 01:14

Itt nem pont erről van szó. Nekem pl. vannak gyerekeim, tudom, hogy egy kalandért nem rúgnák fel mindent. Nem lenne jó utána, de a van egy család, ami működik. De ez más téma.



Én itt arról írtam, hogy egy feleséget megcsalt a férje a barátnővel. A férj és feleség ezt megszenvedte, főleg a feleség. És a feleség nem szól a cafka férjének. Ők ugynaúgy élnek boldogan. A cafka (na a megcsaló férjre sem találok szép szavakat, Ő is megéri a pénzét, de legalább vállalja, amit tett, szenved is miatta) meg éli az életét boldogan tovább.



Én bevallom lennék olyan önző, szemét, hogy elmondanám a férjének.

4. Beautykiss (válaszként erre: 1. - 19540a8e12)
2011. máj. 2. 01:09
Szia! Nem vagy az egyáltalán..nekem nincs gyerekem még de én kilépnék a kapcsolatból..nem tudom ki hogy viseli ezeket a dolgokat,én nem tudnék rajta túllépni akár van gyerek akár nincs csak sajnos ilyenkor sokan a kényelmet nézik és nem rúgnak föl egy házasságot de ahol egyszer ez megtörtént többször is meg fog.
2011. máj. 2. 01:03

szerintem ennyi infóból nem lehet megmondani, hogy kinek mit "kellene" cselekedni.

különben is, az ő életük.

2011. máj. 2. 01:01

Én is borítanék!!!

Ha egyszer megtette, megteszi máskor is...

Jobb még az elején tisztába tenni mindent.

2011. máj. 2. 00:58

Előre leszögezem nem rólam van szó.



Egy ismerősöm mesélte el ma, hogy megcsalta a párja a legjobb barátnőjével. Ha bepillantok hozzájuk minden rendben, minden csodás. Szép ház, gyönyörű gyerekek. És a férj mégis félrelépett. De ez még nem minden a feleség barátnőjével.


Ti mit tennétek? Ő hallgat, megbeszélte a férjével, bünteti, ahogy bünteti, de a barátnőt nem buktatja le. A gyerekek miatt.



Én bevallom ennél szemetebb lennék. Én borítanék. Ő nézte a barátnője gyerekeit? Vagy a barátnőjét? Én simán elmondanám a férjnek. Szenvedjen Ő is. Tudta, hogy kivel kufircol, a barátnője férjével, egy két gyerekes apával.


Csak én vagyok ilyen rosszindulatú?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook