Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha megcsalnának? fórum

Ha megcsalnának? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jan. 15. 07:00
sajnos ebben már volt részem biztos van aki nevetni fog és plyan is aki azt mondja ez nem normális hogy hagyta.de első férjem egy év alatt 32 szer csalt meg és sajnos volt olyan is ahol aztán gyermek lett belőlle.én mivel itthon voltam közös gyermekünkell nem igazán tudtam semmit csak később derültek ki .Persze be adtam a válást és a bökkenő hogy még ezek után is a mai napig vissza akar jönni.igaz azota eltelt 7 év és hál istennek találtam olyat akinek csak én kellek
2011. nov. 3. 08:23

Az alap kerdesre valaszolva;en jo melyen magamba neznek.Miert mindig mindenert a masik a hibas???


Egyreszt en is hibas lennek,mert nem lattam a fatol az erdot,meg mert nem tettem meg mindent azert,hogy ne csaljanak meg,vagy ha mar ugy alltunk,nem voltunk egymashoz eleg oszintek.

Persze a normalis az lenne,hogy ha valami mar nem megy,elobb el kell valni,es csak azutan mast keresni,de na,nem a meseben elunk.


Es csak azert mert megcsalt,en nem herelnem ki,vagy hasonlok.Valaha jol megvoltunk,szerettuk egymast,akkor miert bantanam?Csak mert o ugy dontott,hogy massal is lefekszik mellettem,vagy utanam,kozben...ha valaki valakit igazan szeretett,azt soha nem tudna bantani.Meg akkor sem ha az a masik megbotlott.


Van megbocsajtas is a vilagon,vagy finomabban fogalmazva megertes.Sok szemszogbol lehet ezt nezni.

Sokaknak serti az egojat,hogy megcsaltak,kozben meg egy nullak az agyban,vagy epp igenytelenek,elhiznak,elhanyagoljak magukat,vagy csak siman ellaposodik a kapcsolat,beszurkul.


Egy megcsalas sohasem feher vagy fekete.Sok osszetevoje,elozmenye van,es sok kivalto oka lehet.Es nem csak mindig a megcsalo fel a rossz,vagy a megcsalt az aldozat...Csak sokan ezt nem szeretik belatni,es inkabb nyalogatjak a sebeiket akar evtizedeken at...


Most nyugodtan le lehet hulyezni!

2011. nov. 3. 08:05
ott agynam a parom azon nyomban,hisz aki megteszi egyszer,az tobb mint valoszinu tobbszor is megfogja.
51. a14deb9047 (válaszként erre: 48. - Fa8f3f5c02)
2011. jún. 15. 22:47

Azért sajnos súlyos börtönbüntetés jár, mert csonkítás.

Volt, aki megcsinálta...

2011. jún. 15. 22:44
Hm...Hát igen! ..A nős ember is lehet boldog, csak a neje rá ne jöjjön...:-)
49. VictorHUN (válaszként erre: 48. - Fa8f3f5c02)
2011. jún. 11. 13:25
Akkor jó ivartalanítást :)
2011. jún. 11. 13:25
Ha megcsalnának kiherélném a pasast álmában.
2011. jún. 11. 13:20
Ilyen esetben nincs kegyelem, akkor kellett volna gondolkodni amikor még megtehette. Második esély kizárva, így legalább tanul belőle és talán majd a legközelebbi párját jobban megbecsüli vagy ott is megpróbálja eljátszani ezt a "szeretlek" színdrámát és talán ő jobban beveszi.
2011. jún. 10. 19:31
Nem érdekel, azt csinál amit akar, de ha megtudnám, hogy megcsal, akkor vége lenne.
2011. jún. 10. 19:22
Ha valaki állandóan arra gondol, hogy megcsalják, akkor előbb-utóbb meg is csalják..az esetek többségében így szokott történni...
2011. jún. 10. 19:20
...akkor kalap, kabát...
43. 566f1d9107 (válaszként erre: 42. - Beautykiss)
2011. máj. 6. 21:14
Hát reméljük!!!
42. Beautykiss (válaszként erre: 41. - 566f1d9107)
2011. máj. 6. 20:32
Persze iga,de azért remélem nem fog megtörténni..
41. 566f1d9107 (válaszként erre: 40. - Beautykiss)
2011. máj. 5. 18:01
Igen,a bizalom a másikban meginog!De talán ha van egy bizonyos idő amennyit valakivel együtt vagy akkor már teljesen más szemmel fogod látni a dolgokat...Benne van a pakliban,csak nem mindegy hogyan tudod feldolgozni,ha éppen megtörtént...
40. Beautykiss (válaszként erre: 38. - 566f1d9107)
2011. máj. 5. 17:56
Igen,értem én de annak is van oka ha félremegy..ha valami jó szeretik egymást nem szexfüggő egyik sem ha pl valamelyik nem kívánja a szexet mert megvan neki vagy fáradt stb akkor egy éjszakáért se menjen félre..vagy ha megy akkor utána hozzám ne jöjjön vissza..most így gondolom nem tudom ha megtörténne velem mit mondanék de a bizalmam örökre elveszne ebben biztos vagyok!
39. 6b006fc769 (válaszként erre: 38. - 566f1d9107)
2011. máj. 5. 15:20
Az a "hozzád megy vissza" egyszer esetleg belefér, de nagyon sz@r amikor sportot űz az "ellenfél" a kalandokból. Nem tudom, hogy hol a határa a tűrőképességemnek, de nem is akarom tesztelni.:)))
38. 566f1d9107 (válaszként erre: 37. - Beautykiss)
2011. máj. 4. 15:26
Ha szereted akkor,úgy sem fogsz tudni csak úgy kilépni egy kapcsolatból.Hosszú évek alatt bármikor találkozhat valamelyik egy olyannal akivel nem tudnak elmenni egymás mellett.Nos,egy éjszakás tegyük fel kalandért(vagy ki tudja meddig is tart)de mégis hozzád megy vissza.Akkor csak van valami oka...Vagy nem???
37. Beautykiss (válaszként erre: 36. - 566f1d9107)
2011. máj. 4. 14:20
Én szerintem egy félrelépés sem fér bele,de ha mégis megtörténik és nem érzelemből akkor az talán még megbocsájtható főleg ha már gyerekek vannak. De egy kis röpke légyott után hiába jó minden látszólag az már nem lesz tökéletes.Nekem ez sem férne bele.Nem tudnék többet bízni benne.Az meg a kapcsolat végét jelentené nálam.Persze mindenki más:)
2011. máj. 4. 13:03

Nem is tudom talán egy félre lépés még belefér egy kapcsolatba,talán az újdonság miatt,vagy ki tudja ki miért teszi...

De amikor már többször fordul elő,annak már nincsen értelme.Szerintem nem kapja meg azt otthon amit szeretne.Ilyenkor a legegyszerűbb elköszönni és minden harag nélkül tovább lépni,felnőtt emberek módjára!

35. Beautykiss (válaszként erre: 5. - 19540a8e12)
2011. máj. 2. 20:32
Jaaa értem már ne haragudj:) Hát igazából ez teljesen egyénfüggő,nem tudom én mit csinálnék..lehet borítanék mindent de szerintem ha az a nő egyszer megtette ezt mással is megfogja és hiszek abban,hogy mindenki megkapja a méltó büntetését előbb utóbb..attól ha borít a feleség neki nem lesz jobb őt ugyanúgy megcsalták.Igazából ha a cafka nem mondja meg akkor a megcsaló férjnek kéne a cafka férjének kitálalni.Borítson Ő és annak is vállalja a következményeit.Ő és a cafka feladata vállalni a tettüket.Ehhez is legyen bátorságuk!
34. VictorHUN (válaszként erre: 1. - 19540a8e12)
2011. máj. 2. 15:37
Bírom az ilyen idiótákat akik így kezdik az indító topikot hogy "nem rólam van szó hanem az egyik ismerősömről" és utána már törlik is magukat az oldalról. Szánalmasak
2011. máj. 2. 10:04

vajon a férj miért vallott? Vajon a házasságának akart véget vetni, vagy a szeretővel való kapcsolatnak? Biztos, hogy valami nem volt neki jó ebben a "játékban", mert lépett valamerre. Talán a lelkiismeret, talán a szerető a fejére kezdett nőni...

Hogy én borítanék-e? Nem tudom. Minden helyzet más és más. Első dühömben biztos romolni akarnék.

2011. máj. 2. 09:47
Én egy ilyen "borított" családban voltam feleség, annyi kiülönbséggel, hogy a férjem csalt. A szeretője férje világosított fel a kapcsolatukról. Azonnal kitettem a szűrét, hiába volt közös gyerekünk. Én csak hálás lehetek a pasinak, hogy felnyitotta a szemem, ki9 tudja, hogy meddig játszották volna még a hátunk mögött a kisded játékaikat.
2011. máj. 2. 08:23
Nem avatkoznék a másik család életébe, a sajátommal lennék elfoglalva. Nyilván átértékelném a kapcsolatomat, ill. a "barátságot" az ún. barátnővel.
2011. máj. 2. 07:47
Ó, de még hogy borítanék!
29. c1e9612cd3 (válaszként erre: 28. - Gretaa)
2011. máj. 2. 03:20

inkább fogalmazzunk úgy, h nem abban kellene keresni a megoldást... és nem is old meg semmit, max. csak jobbna összekavar.... Dehát sokan nme ezt látják benne....


Jó éjt! :)

28. Gretaa (válaszként erre: 27. - C1e9612cd3)
2011. máj. 2. 03:18

Valóban nem tudhatjuk pontosan mi zajlott le.De akkor sem a megcsalás a megoldás,ha bármi probléma is lehetett...


Most elköszönök :)

jó éjt,szia :)

27. c1e9612cd3 (válaszként erre: 26. - Gretaa)
2011. máj. 2. 03:16

család, gyerek mellett már nem olyan egyszerű a dolog. A feleség a megcsaló férjnek még akarhatja a megbocsájtást, viszont a bnő felé sokminden jóval nem tartozik, az tény.

Azt mondják, a lónak is 4 lába van, mégis megbotlik. 1 esélyt mindenki megérdemel ilyen szintem, mint a férj. Nme látunk bele, csak másodkézből kaptunk némi infót. Ki tudja, lehet a feleség is felismert némi hibát magában is, ami hozzájárult a dolgok ilyen alakulásához.

26. Gretaa (válaszként erre: 25. - C1e9612cd3)
2011. máj. 2. 03:11

Igen vállalta,meg bocsánatot kért(amit hát így utólag már nagyon könnyű)

Én már nem tudnék bízni benne.

25. c1e9612cd3 (válaszként erre: 24. - Gretaa)
2011. máj. 2. 03:10
igen. Lehet azt értettem félre, h azt írta, a férj vállalja a tettét?????......
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook