Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha már tudod, hogy fiút vagy lányt hordasz a szíved alatt, gyere és mondd el, hogy ingerlékenység vagy nyugodtság jellemzőbb Rád? fórum

Ha már tudod, hogy fiút vagy lányt hordasz a szíved alatt, gyere és mondd el, hogy ingerlékenység vagy nyugodtság jellemzőbb Rád? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. márc. 18. 16:46

:)

Hát nekem nehéz lenne tartani, mert 43 kg-mal kezdtem a terhességet. :-)))

Bár szerintem 55 kg-nál nem leszek több. :-)))

25. zsakagi (válaszként erre: 24. - E2a54831a9)
2012. márc. 18. 15:46

Az jó, szerintem.

Az átlag 12 kg körül van.

3x bejött, 1x 7 kg volt(apám akkor halt meg)

Most tartom a terhesség előtti súlyt.

Most sztem híztam, mert alig férek a hasamtól.Furán nől, félidőig nem látszott, most meg olyan, h senki sem akarja elhinni, h van még 3 hónapom.

2012. márc. 18. 15:42
Én nem eszek többet, mint terhességem elött,de azt a napi 4-5-szöri étkezést megválogatom. Nem eszek meg akármit. Jah és ha megkívánok valamit, nem tudok addig nyugodni míg nem eszek belőle, minden étkezésnél csak arra tudok gondolni. Amugy lassan a 3 és fél hónap alatt 2 kg-ot híztam :)))
23. zsakagi (válaszként erre: 22. - Rekuczy)
2012. márc. 18. 15:41

Most lányod lesz?

Lekvár-narancs-ananász-CSOKI.

Ezeket eszem.Pedig sose voltam édességes.

22. rekuczy (válaszként erre: 20. - Lencsy)
2012. márc. 18. 15:29
en is ezt mondtam hogy hisztis az a kismami aki kivanos en nem voltam kivanos a fiamal de most az elso perctol az voltam na tesek en is itelkeztem elsore most meg megkaptam en is. Nem szeretem a dzsemes kenyeret es folyton azt zabalok nem hiszem hogy azert ennem mert szeretem vagy elfelejtetem volna azelot miket szeretem :)))). Ja es a fiamal savanyut ettem jo sokat. Es en is meg minuszba vagyok a kilokal. Es a fiamal is az elso 4 honapba csak fogytam. szerintem a terheseg alatti hizas az azert genektol fugg a legtobbet. Szerintem az izek azok elege bejonek legalabb is akiket ismertem azokanl mind bejot es nalam is.
21. Lencsy (válaszként erre: 19. - Zsakagi)
2012. márc. 18. 15:12
úgy van ..hátha ;)
20. Lencsy (válaszként erre: 16. - E2a54831a9)
2012. márc. 18. 15:12

Lehet hogy lehurrognak a véleményemért , de szerintem a kívánósság a kismama "hisztije" :) A kismama mindent megkap amit "megkíván " ..és ezzel egyesek tök jól visszaélnek ;) Ettől lesz a 20-30 kilós hízás ...

Ha savanyút kívánsz az azért van , mert savanyút ennél, ha édeset kívánsz , az meg azért van , mert szereted a csokit :D Viccet félretéve ..ez is csak mende monda :) Egyél mindent ami jól esik, de okosan , mert a hízás nem jó :) Én alapból molett vagyok , így rettegtem, hogy elhízom , de mind három terhességemnél max 10 kilóig másztam fel :)

19. zsakagi (válaszként erre: 17. - Lencsy)
2012. márc. 18. 15:10
Persze, igazad van...de azért még a 32 hetes uh-n rákérdezek :D
18. zsakagi (válaszként erre: 16. - E2a54831a9)
2012. márc. 18. 15:09

Zabálom az édeset, azon élek.28 hetes vagyok, 26.héten még minuszban voltam a kezdő súlyomhoz képest. A húsra rá se tudok nézni.

Szerintetek?

:D

17. Lencsy (válaszként erre: 15. - Zsakagi)
2012. márc. 18. 15:07
Tojjál a megérzésekre ..egészséges legyen ez ami fontos :)
2012. márc. 18. 15:07

Nah akkor ennyit minden hagyományról, szóbeszédről és megérzésről.

És a kívánosság? Ha sósat kívánsz fiú, ha édeset, lány? :-)))

15. zsakagi (válaszként erre: 10. - Lencsy)
2012. márc. 18. 15:03

Eddig mindig fiút éreztem, fiúnevünk volt, a lányba nem tudtunk megegyezni.

Most ez a baba az első pillanattól Rozi, egy fiúnév se tetszik....18 hetesen megint fiút mondtak. Ennyit az ÉN megérzéseimről :(

2012. márc. 18. 15:03
Sziasztok ekem is az elozo terhesegemnel is vaaltozo volt es most is talan most egy kicsit nyugodtab vagyok de ez szerintem se nemtol fugg hanem hogy eppen mennyire tombolnak a hormonok. Az elso terhesegemnel elso perctol fiut ereztem es be is jott a megerzesem. Most kislanyt erzek de majd kiderul meg addig van egy kis ido.
13. Lencsy
2012. márc. 18. 15:02

Eszembe jutott még valami a.. "lehet tudni fiú vagy lány lesz" dologgal kapcsolatban .

szokták mondani , hogy ha hegyes a has formája fiú , ha gömbölyű lány ..a kislányomnál helyes volt a hasam nem is kicsit , az első fiamnál nagyon gömbölyű ..a másodiknál szintén helyes :D

Azt is szokták mondani, hogy ha ég a gyomor haja van a babának ..a lányomnál szét égett a gyomrom szinte minden étkezés után és tök kopi babám született :D

12. vvicus (válaszként erre: 8. - E2a54831a9)
2012. márc. 18. 14:56
Nekem semennyire. A Lányomnál fiút éreztem (aztán lehet, hogy csak belém beszélték, mert mindenki azt mondta, tuti fiú lesz). Most a Fiamnál meg inkább lányos érzésem volt. Aztán tessék... :-D
2012. márc. 18. 14:55

Fiammal nagyon nyugodt természet voltam igaz ő első baba volt:-)

Most kislányt várok, és jóval ingerlékenyebb vagyok:-S


Ez segítség számodra????


Egyébként szerintem minden terhesség más és már, és persze a terhesség függ az anyuci/leendő anyuci alaptermészetétől is.

10. Lencsy (válaszként erre: 8. - E2a54831a9)
2012. márc. 18. 14:55
A megérzések sokszor bejönnek , de hatalmas csalódás is lehet belőle . Az első gyermekemnél mivel első gyermek ..teljesen mindegy volt fiú vagy lány lesz , csak már előbújjon ..:) Lánykát szerettem volna , azt is éreztem és úgy is lett :) A másodiknál mivel már egy kislány volt , kis öcsit szerettünk volna és be is jött :) A harmadik gyermeknél meg szintén mindegy volt a nem, mert volt már lány és fiú is ..de fiút éreztem és az is bejött :) Recept tényleg nincs rá, de sokan hisznek a megérzésben .
9. vvicus (válaszként erre: 2. - Lencsy)
2012. márc. 18. 14:55
Nohát ezt én is írhattam volna! :-) Ugyanígy vagyok. És ha épp nem vagyok terhes, akkor is vannak periódusok, amikor nyugodt vagyok, kiegyensúlyozott, aztán jön pár nap "zizi", ahogy Te fogalmaztál. Én azt írnám, nőből vagyok... :-D
2012. márc. 18. 14:51
A megérzésetek az mennyire jött be?
2012. márc. 18. 14:45

Mivel nem hiszem, h tudod, h az első babád milyen nemű volt, ezért kár ezen agyalni.

Nem tudom, mitől függ, lehet, h nem csak a hormonok, hanem a környezet is befolyásolja, falra mászol-e :)

Ha szerencséd van és jó az uh-s doki, 18.héten megtudod a nemét :)

6. Lencsy (válaszként erre: 5. - E2a54831a9)
2012. márc. 18. 14:45
Minden terhesség más :) Lehet hogy most egy más kicsit stresszesebb időszakot élsz és az is lehet hogy benned van még az előző magzat elvesztése . A mende-mondák szerint lehet bizonyos dolgokból érezni ,hogy milyen nemű lesz a gyermek , de erre bizonyított tény nincs :)
2012. márc. 18. 14:40

De a hormonok mitől függnek? Most 13 hetes vagyok. Ingerlékeny, az előzönél akit sajnos a 6. hét körül elvesztettem hulla nyugodt voltam.

Ezt amúgy csak olvastam valahol, kíváncsi vagyok hogy a nagy tudósok mennyire okosak. :-)))

Köszi a válaszod.

4. Zizisicc (válaszként erre: 1. - E2a54831a9)
2012. márc. 18. 14:39
Nem attól függ. :o))
2012. márc. 18. 14:37

Szia(sztok) :)

18 hetes uh-n fiút mondtak. Borzasztó ideges és ingerült vagyok, hamar felkapom a vizet mindenen.

Eddigi terhességeimet végig nevettem, ne izgatott semmi...csak fiaim vannak.

Okosabb lettél? :D

2012. márc. 18. 14:35
Szerintem meg a hormonokhoz van hozzá köze nem a baba neméhez :) Voltam már kismama fiúval és lánnyal is ..és mind két nemnél voltak zizis és nyugodt időszakaim is ..ennyi :)
2012. márc. 18. 14:32
Vannak kismamák,akik egész terhességük alatt ingerlékenyek és vannak akik olyan nyugodtak, hogy szinte lebegnek.Állítólag attól függ,hogy fiút vagy lányt vársz.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook