Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha lehetne egy kívánságom... fórum

Ha lehetne egy kívánságom... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ha lehetne egy kívánságom...

1 2 3
51. PAnncsika (válaszként erre: 50. - Venu)
2010. jún. 21. 18:09

Igen, igazad van! Így is van!

Én eddig is sokkal jobban akartam, mint ő!

De most őszintén! Te csak úgy "le tudnál lépni" ?

50. Venu (válaszként erre: 47. - PAnncsika)
2010. jún. 21. 18:06

Te tudod, te érzed, de az eddigiekből az jött le hogy itt igazából csak te szeretnél már babát...


Ezt te írtad: "Ő valahogy úgy van vele, gondolom, de beszélni sem akar róla, hogy teherbe ejt, aztán magamra vessek, ha nem tudom kihordani."

49. PAnncsika (válaszként erre: 44. - Chrissy26)
2010. jún. 21. 18:02

Nagyon sajnálom! Együtt érzek veled! Sajna én már 3x csináltam végig. Idővel könnyebb lesz, de elfelejteni nem lehet soha!


Nos, az esetek többségében nem szokott megismétlődni.

48. PAnncsika (válaszként erre: 46. - Venu)
2010. jún. 21. 18:00

Na, ezzel a hozzáállással van bajom nekem is!

De szeretem a férjem, és nem tudok csak úgy továbblépni. Hátha meggyőzhetem valahogy!

47. PAnncsika (válaszként erre: 43. - Venu)
2010. jún. 21. 17:58

Ha beleolvasol a naplóba, akkor láthatod, hogy a genetikai vérvétel ellen tiltakozik.

Az utolsó műtét után valóban nem akarta megint megpróbálni, de kb. márciusban elértem nála, hogy újrakezdjük a babaprojektet. De a vizsgálatra is szükség lenne, hogy kizárják, hogy nem genetikai rendellenesség áll a háttérben, vagy ha igen, akkor hátha nem mindkét babanemet érintené. Na erre nem akar menni.

Bocsi, ha nem voltam egyértelmű.

46. Venu (válaszként erre: 45. - PAnncsika)
2010. jún. 21. 17:57
De te magad is beláttad hogy ő úgy gondolkodik hogy ha összejön összejön a baba, de ő lépéseket az orvosnál nem tesz emiatt...ez milyen hozzáállás?
45. PAnncsika (válaszként erre: 43. - Venu)
2010. jún. 21. 17:54

Nem a babát nem szeretné, hanem a vizsgálatot!

Most sem védekezünk, már vagy 2 hónapja.

2010. jún. 21. 17:51

Sírva olvastam a cikket, amit írtál, nagyon megrázó volt...Átélem,mert a múlt héten volt missed ab mütétem a 11. hétben, de a baba a 9. héten halt meg. Tervezett baba volt, és sokat vártunk rá, de az élet mást akart nekünk. Nem adom fel, de tele vagyok félelemmel, félek, hogy megismétklödik minden...Pedig nem szabadna így gondolkodnom...

Kívánom neked és a többi hasonló helyzetet átélt nönek, hogy mihamarabb átélhessük a csodát és én hiszek benne, hogy ez egyszer így is lesz!

43. Venu
2010. jún. 21. 17:45
Én szorítok neked/nektek, de azt nem értem hogy hogyan fogod "rávenni" a Párod arra hogy elmenjen orvoshoz mikor már eddig is évek óta nem állt kötélnek. Most nem az van hogy kerek perec kijelentette hogy mondjatok le a dologról, mert ő nem szeretne már babát?
42. PAnncsika (válaszként erre: 37. - Pviki)
2010. jún. 21. 17:29

Köszi!


Az erőm végtelen, csak néha alább hagy a lelkesedés. Talán a sok kudarc miatt.

Most egy kicsit megint magam alatt vagyok, de holnap..! Eddig is mindig akkor estem teherbe, mikor nem is gondoltam volna. :-)

41. PAnncsika (válaszként erre: 36. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. jún. 21. 17:27

Köszi az ötletet, utána is fogok nézni.


Azt hiszem, nem fertőzés állt a háttérben, mert a doki megnézette állítólag, és negatív lett az eredmény!


Én is minden jót kívánok neked!

40. PAnncsika (válaszként erre: 35. - Monizsofi1982)
2010. jún. 21. 17:24
Én is így terveztem!!!!!!!!
39. PAnncsika (válaszként erre: 33. - Birgi74)
2010. jún. 21. 17:23
Szívesen veszünk minden csatlakozót! :-D
38. PAnncsika (válaszként erre: 30. - 3a92f8d690)
2010. jún. 21. 17:22

Biztos százszor mondták már, de én is lemondom, hogy szörnyű lehetett a babád elvesztése. Sajnálom.

Most írnám neked, hogy biztos megviselte a párodat,is, de ez nem mentség sem a te párod felé, sem az enyém felé. Már nincs érvem a vizsgálat rábeszélésére, de még nem úszta meg, még nem adtam fel! Ha más nem, majd jól fenékbe rúgom!:-)

Én is sok sikert kívánok neked!

Puszi.

37. pviki
2010. jún. 21. 13:42

Átérzem a bánatod.


Nagyon nagy erőd lehet. Kívánom, hogy tarson ki amíg össze nem jön az álmod. Remélhetőleg minél hamarabb teljesül. Én drukkolok Nektek.

36. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 29. - PAnncsika)
2010. jún. 21. 10:52

Eszembe jutott valami, ami egy próbát megér. Gynevac, itt is van jó pár anyuka, akinek segített. A vetélések mögött sokszor jelentéktelennek tűnő vagy éppenséggel nagyon nehezen kimutatható fertőzés áll a háttérben. Ezért ezt az injekciót általában "párban" ajánlják.


Itt olvashatsz róla:

[link]


Sajnos nem mindig kapható, tb keret függő (ha jól tudom), de sokan Austriából, innen-onnan szerzik be online gyógyszer kereskedőkön keresztül (azt hiszem nem horribilis az ára úgysem).


Sok szerencsét az egészséges babához! :)

2010. jún. 21. 09:32

Kívánom,hogy végre teljesüljön ez a csoda!

Remélem a következő cikked már szüléstörténet lesz :D



34. ronka
2010. jún. 21. 08:34
Legyen mindenki boldog a világon!
33. birgi74 (válaszként erre: 23. - Bobbancs)
2010. jún. 21. 08:32
csatlakozhatok lányok? a március nekem is éppen megfelel. pont ráérek, h úgy mondjam... olyan jó lenne! olyan jó lesz!
2010. jún. 21. 08:22
Kívánom nektek, hogy teljesöljön minden kívánságotok.
2010. jún. 20. 22:26
Szerencsére nálunk ezzel nincs gond, bár ha már lenne egy gyerekünk lehet hogy az én férjem sem akarná a "herce-hurcát". Nem egyszerű helyzet!!!...:(
2010. jún. 20. 21:18

Nagyon együttérzek veled az én párom is így viselkedik én is így gondolom hogy milyen jogon döntő ebben a helyzetben amiben benne vagyunk én is akarnék még babát de hátha évek múlva megváltozik és nem elégszik meg a mostani helyzettel nekünk egy éve halt meg a babánk a pocimban a 35. héten ...........a párom semmi esetre sem akar babát azt mondja elég volt van egy kisfiunk örüljünk neki hogy ő van nekünk de én nem tudok teljesen megnyugodni addig míg egy babát nem tarthatok a karomban aki azért született meg mert nagyon akarták a szülei mindkét részről..tehát most nem erőlködöm majdcsak megenyhül a drágám szive..........


Nektek sok sikert de a vérvételt meg kéne ejtenetek!!!!

29. PAnncsika (válaszként erre: 27. - Monilla)
2010. jún. 20. 18:35

Állítólag az értékeim jók voltak.

Nem tudom néztek e TSH hormont, de meg fogom nézni a papíron.

A beágyazódásról pedig: - mikor elmentem a 2. missed ab. után az új dokimhoz, nézte a méhnyálkahártyámat, amit akkor vékonynak talált. Kaptam rá Duphastont, meg a terhesség alatt Utrogestant, de végig barnáztam.

De állítólag nem a megtapadással van gond, vagyis azt hiszem, mert nem i indult be a vetélés, még az elhalás után 2 héttel sem, csak a doki vette észre az uh-on, hogy nincs szívhang, vagyis elhalt a baba. Ez így volt mindhárom terhességemnél.

28. PAnncsika (válaszként erre: 26. - Monilla)
2010. jún. 20. 18:30
Most pillanat nincs, de lehet később lesz.
27. monilla (válaszként erre: 26. - Monilla)
2010. jún. 20. 18:28
A 3.és 21. napi hormonprofilod ha jó értékeket mutatott, akkor nagy gond nem lehet. Mondjuk nem tudom például nézték-e a TSH értéket is,mert ez a pajzsmirigy működésére utal. A TSH hormon olyan, mint a karmester, és kihat a női hormonok működésére. Ha nem megfelelően működik gond lehet a beágyazódással is. A nőgyógyászok egy része nem foglalkozik vele, ezért endokrinológus szakorvost kell felkeresni. A méhtükrözés meg azért jó, mert megnézik, hogy a méheden belül van-e esetleg valami, ami akádálya lehet a beágyazódásnak (pl.:sövény, myoma, polip stb.)
26. monilla (válaszként erre: 25. - PAnncsika)
2010. jún. 20. 18:21
Szerintem jól gondolja a férjed, hogy érdemes az örökbefogadást is elindítani, mivel ha időközben megszületik a babátok, csak egy telefonotokba kerül lemondani az örökbefogadást és kérni, hogy töröljenek benneteket a listáról. A lakóhelyed szerinti (általában a megyeszékhelyen található) Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálatnál kell elindítani a folyamatot az ottani örökbefogadási tanácsadónál. Házaspárok esetén mindig a fiatalabb szülő életkora a döntő, de azért ne várjatok sokáig, főleg ha te esetleg már 40 év körül jársz, mert pici babára több évet kell várni. Ha ezzel kapcsolatban van még kérdésed nyugodtan írjál.
25. PAnncsika (válaszként erre: 12. - Monilla)
2010. jún. 20. 18:09
Legalább ezt jó tudni, mert Apa már említette, hogy nézzünk utána az örökbefogadásnak. Én azt olvastam, hogy a korkülönbség számít, azt nem tudtam, hogy a férj életkora kevésbé jelentős.
24. PAnncsika (válaszként erre: 11. - Monilla)
2010. jún. 20. 18:07

Szia!

A ciklus 3. és 21. napján voltam vérvételen. Hormonokat és egyéb más dolgokat is néztek. Más vizsgálatot nem javasoltak, csak a genetikai vérvételt. Erre nem akar Apa menni. Innen nem mentünk tovább...még, de, ha nem sikerül rábeszélni a férjem, akkor visszamegyek a dokihoz és talán lesz más vizsgálatra is ötlete.

23. bobbancs (válaszként erre: 21. - PAnncsika)
2010. jún. 20. 18:03
Ahhoz mit szólnál, ha bő 1 hónapon múlva már mindketten pozitív tesztet tartanánk a kezünkben és márciusban megszületnének a csemeték?
22. PAnncsika (válaszként erre: 6. - Birgi74)
2010. jún. 20. 18:00
Én is neked, Drága az anyukasághoz!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook