Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha kislányom születne a Kíra nevet választanám neki! Mi a veleményetek erről? fórum

Ha kislányom születne a Kíra nevet választanám neki! Mi a veleményetek erről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. dec. 2. 14:46

A te/ti döntésetek. Nekem tetszik a Kíra név,mégsem adnám,de nem tudom miért.

Amugy lehet,hogy ez oltári hülyeség amit mondok,de ha már két keresztneve lesz az egyik lehetne olyan amiben nincs r betű. Unokahugomnak is két neve van,szerencséjére az egyik R betű mentes,mert nem tudja kimondani a betűt. Évekig járt logopédushoz és nem tudják megtanítani. De legalább a nevét kitudja így mondani rendesen. Lehet hülye elgondolás,de én ezt is figyelembe fogom venni....

2009. dec. 2. 14:45
nem tudom,számít-e a véleményem,nekem tetszik!
2009. dec. 2. 14:45
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :)
8. de0bf0494c (válaszként erre: 1. - Robi-Tina)
2009. dec. 2. 14:45

Szia! Szerintem fordítva jobb, mármint Kristály Krisztina Kíra. :)

Én most babát várok, Rézi lesz ha lány, vagy Natasa. :) Ha fiú, akkor Nimród.

2009. dec. 2. 14:45
A Kira nagyon szép szerintem,és illik is a vezetéknévhez,de ha már Kira,akkor a Krisztinát mondjuk én megváltoztatnám.:) Tú sok a "k":)
2009. dec. 2. 14:45
Ha nekem kislányom lett volna, aki kisfiú lett:)) akkor Kira lenne! Gyönyörű név! Ne hagyd, hogy lebeszéljenek...
2009. dec. 2. 14:45
Nekem nagyon tetszett mindig..
2009. dec. 2. 14:45
Tökmindegy ki mit gondol ha neked ez tetszik,nem???:)
3. Ildi^^ (válaszként erre: 1. - Robi-Tina)
2009. dec. 2. 14:44
szia! szerintem nagyon szép név. nekem tetszik!
2009. dec. 2. 14:44
Ez szuper.
2009. dec. 2. 14:42
Sokat gondolkodtam mostanában, hogy ha lányom születne milyen nevet adnék neki, és arra jutottam, hogy talán a Kíra megfelelő lenne! Az leendő apa neve(még nem vagyok terhes) Kristály ami nem egy átlag név így szerintem illik a Kíra hozzá! A teljes név pedig Kristály Kíra Krisztina lenne, így ha kislányom nagyobb lenne eldönthetné, hogy a gyakoribb Krisztina nevet ,vagy a ritkább Kírát használná szívesebben!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook