Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha fogamzásgátló mellett esnél teherbe meg mernéd tartani a babát? fórum

Ha fogamzásgátló mellett esnél teherbe meg mernéd tartani a babát? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. febr. 6. 16:43

Eszembe nem jutna megtartani!!

Nem éri meg kockáztatni!

11. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 9. - LoLiNa)
2008. febr. 6. 16:38
mint irtam az én esetemben azt mondták elég majd a genetikai uh
2008. febr. 6. 16:30

Sziasztok!

Egyik reggel pont erröl beszélt a tévébe egy orvos.

Kevés hormont tartalmaznak a mostani fogamzásgátlok.

Semmi baja se lesz a babának és nem kell szünetet se tartani.

2008. febr. 6. 16:28
genetikait csináltatnék kezdetnek.. :)
2008. febr. 6. 16:23

Hali!

Én is fogamzásgátló mellett estem teherbe,megtartottam,gyönyörű kislányunk van,aki már 8 hónapos!

2008. febr. 6. 16:21
Attól függ, hogy mennyire volt erős a fogamzásgátló, tehát mennyi hormon volt benne.
2008. febr. 6. 15:57
Mikor megtudtam hogy jön a babó,nem mondom hogy nem lettem ideges,nem lesz e valami baja...elmentem gyorsan a genetikára,szerencsére azonnal tudtak is fogadni ésazt mondták hogy ezek a modern szerek csak a fogantatás esélyét csökkentik le a minimálisra,nincs magzatkárosító hatásuk,nem javasoltak genetikai vizsgálatot sem,azt mondték tuti nem lesz emiatt baj...szerencsére nem is lett...
2008. febr. 6. 15:57
Szia!Én kétszer is fogamzásgátló mellett lettem terhes, előszőr elvetettük, de másodjára már nem, és egyáltalán nem bánom! Egy gyönyörű szép, egészséges kislányunk van, aki most volt egy éves!
4. e.e.
2008. febr. 6. 15:56
Nem! Bármit mond a doki, nem! Rosz tapasztalatom van.
2008. febr. 6. 15:56

Szia!


Sok hasonló történetet hallottam már.Az orvosok szerint a mai fogamzásgátló tabletták annyira kevés hormont tartalmaznak,hogy ez állítólag nem lehet káros a babára nézva.Biztos fokozott ellenőrzés mellett növekedik a baba a pocakban.Sűrű uh vizsgálattal,lelkiismeretes orvos felügyelete mellett nem hinném,hogy baj lehetne.

2008. febr. 6. 15:55
sőt meg is tettem:)
2008. febr. 6. 15:53
Ha fogamzásgátló mellett esnél teherbe meg mernéd tartani a babát?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook