Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha férjnél vagyok és abortuszt szeretnék alá kell írnia a férjemnek a papírt? fórum

Ha férjnél vagyok és abortuszt szeretnék alá kell írnia a férjemnek a papírt? (tudásbázis kérdés)


1 2
2015. júl. 12. 05:16
Nem
2015. júl. 12. 05:05

Itt lehet utánaolvasni, igyekeztem az aktuálisat megtalálni.


[link]

8. Guruljka (válaszként erre: 7. - 032b6d3bda)
2015. júl. 12. 04:56

Nem biztos, hogy mástól van.

Felnőtt nő, el tudja dönteni, akar-e pont most, pont az adott apától és egyáltalán akar-e gyereket.


Nem látunk bele a másik életébe.


Igaz, a nő maga dönti el, de láttam már olyat, hogy a férjnek, aki boldog lett volna, nem mondta meg az asszonyka. Az ő karrierjébe éppen nem fért bele a gyerek, pedig diplomások voltak, saját lakásban, és fiatalok. Egyenesen kuncogott azon, hogy neki most pont jókor jött, hogy a férje elutazott két napra.


Láttam férfit ugrálni, az örömtől sírva, hogy az előz házasságában született nagy gyerekei után újra babázó kispapa lehet, a szeretett asszonytól. Hát nem lett, és elhitte, hogy spontán vetélés történt, míg ő munkában volt.

(Az asszony nem vállalta a babát, de azt már nem értem, hogy akkor miért hitegette a férfit, vagy mitől gondolta meg magát.)


Akárhogyan is, ha nyilatkozat kellene ehhez, az mégis súlyos korlátozása lenne az egyéni döntéssszabadságnak.

7. 032b6d3bda (válaszként erre: 5. - Ec7efbffe4)
2015. júl. 12. 04:44
Lehet, hogy mástól van a gyerek... :)
6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Ec7efbffe4)
2015. júl. 12. 04:35
Ha valami miatt nem akarja a férje tudomására hozni az abortuszt, megteheti.
5. ec7efbffe4 (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2015. júl. 12. 04:32
Igazad van nem a gyámja,de egy ilyen fontos döntésnél,amikor egyébként is magára marad az emberlánya miért baj,ha a férj esetleg fogja a kezét?
2015. júl. 12. 04:06
Szabadon döntesz a testedről, a férjed nem gyámod.
3. enci61 (válaszként erre: 2. - Sajtostallér)
2015. júl. 12. 01:58
Köszi remèlem :) én is így gondolom, csak az életben eddig bármit akartam/akartunk eddig mindkettőnknek alá kellett írni :(
2015. júl. 12. 01:28

Szerintem nem, hisz felnőtt, önálló döntéssel rendelkező ember vagy.

A körzetedhez tartozó védőnő, vagy a nőgyógyász ehhez pontos információt tud adni.

2015. júl. 12. 01:18

Sziasztok!

Kényes téma, de kérem válaszoljon aki tudja!

Férjnèl vagyok de szeretnèk abortuszra menni. Még sosem voltam, tudja vki hogy alá kell e írnia a papírt a férjemnek vagy nélküle is lehet?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook