Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meséljünk, sztorizzunk! fórum

Meséljünk, sztorizzunk! (fórumjáték)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
4985. lolita2112 (válaszként erre: 4973. - 906015745b)
2021. febr. 10. 04:42

szia kedves lualaj!jot kacaraztam az eseten!en sem csipem a sportos cuccokat,mert no letemre en is szeretek csinosan oltozkodni meg otthon is,nem beszelve ha kilepek a hazbol.cipo is lehet kenyelmes ha eppen nem adidas.egy a lenyeg ebben is nekem,hogy kenyelmes legyen,mert a setalashoz bizony kell a kenyelmes cipo.


egyszer volt egy 198 cm-s pasi udvarlom.hol is?magyarban persze,o buszke volt a magassagara nagyon hogy a tomegen mindig keresztul latott,s nem sokaig randiztunk,mert nem szeretem ha vki buszke es bekepzelt,oke az a magassag adodott meg neki ennyi,de semmi dicsekves,semmi feltunesi viszketegseg nem kell ehhez!


koszonet kedves lualaj!aranyos vagy,hogy minden szepet amire raakadsz megosztod velunk!szandirol a regi szep idok jutnak eszembe!

4984. lolita2112 (válaszként erre: 4970. - 906015745b)
2021. febr. 10. 04:32
minden jogos es millio koszonet erte!
4983. lolita2112 (válaszként erre: 4970. - 906015745b)
2021. febr. 10. 04:31
igy van!ez a legjobb megoldas kedves lualaj!
4982. lolita2112 (válaszként erre: 4969. - 906015745b)
2021. febr. 10. 04:30

kedves lualaj!konnyu is elhagyni esernyot.nekunk is van 1 a jarganyban hogyha netan eso esne legyen mit hasznalni!kocsival megsem lehet bemenni az uzletbe es mi amugyis szeretunk setalni!


persze volt ra pelda,hogy megaztam mar parszor,de ilyenkor a legelso dolog ahogy hazaerek egy meleg zuhanyt veszek es persze lecserelem az osszes cuccomat szarazra,

4981. lolita2112 (válaszként erre: 4968. - 906015745b)
2021. febr. 10. 04:27
szia kedves lualaj!en mindig golyo formajaban csinalom,mert fiam igy szereti,igy is ugyis jo aki szereti a kokuszosat!
4980. lolita2112 (válaszként erre: 4979. - 9cf0877606)
2021. febr. 10. 04:26
szia kedves paula!jo koran felebredtel es ertheto ilyenkor a buksi meg almos. mi turelmesek vagyunk!
2021. febr. 10. 03:52

Szervusztok, Kedves Csevegők!


Örömmel látom, hogy tegnap már jutott időtök írogatni ide!

Hiába no! Akinek munka, család stb. mellett még marad ideje a fórumbarátságok ápolására, annak kijár egy nagy-nag elismerés!

(Még gondolkodom, hogy milyen formában is továbbíthatnám... :-) Ne lepődjetek meg nagyon, kedves Lolita, kedves Lualaj, ha a nap folyamán ér majd Benneteket valami meglepetés ennek kapcsán. Most még töröm a buksim, de így, hajnalok hajnalán nemigazán vagyok még formában. De türelem! S mint tudjuk, a türelem rózsát terem!)

4978. 906015745b (válaszként erre: 4962. - Lolita2112)
2021. febr. 9. 16:57

BIZTOS, HOGY NAGYON ÉRDEKES, IZGALMAS MŰSORT, JÓ SZÓRAKOZÁST NYÚJT!


OLYAN ÉLŐ RELATY LEHET NEM? KÜLÖNBÖZŐ PROGRAMOT ÉS KÜLÖNBÖZŐ HELYSZÍNEK!

4977. 906015745b (válaszként erre: 4961. - Lolita2112)
2021. febr. 9. 16:55

lOLITA!


CITROMTORTA!


[link]



sZICILIAI CITROMTORTA


[link]



sZÜLINAPI TORTA!


[link]

2021. febr. 9. 09:27

sZÉP NAPOT NEKTEK PAULA ÉS LOLITA!


A TÖBBIRE MAJD KÉSŐBB ÍROK, MERT MENNEM KELL!

2021. febr. 9. 09:25

ÉS MA! HÁT ILYEN AZ ÉLET! CSODÁS NEM? PERSZE VANNAK PILLANATOK, AMIKOR PICIT NEHÉZ, DE EZÉRT HÍVJÁK ÉLETNEK, MERT KISZÁMÍTHATLAN!



A LÁNYÁVAL ÉS A FÉRJÉVEL!


[link]



IGY MENNEK AZ ÉVEK SZÉPEN ÉS GYORSAN, ÉSZREVÉTELENÜL!

2021. febr. 9. 09:22

PÁR ÉVVEL KÉSŐBB! IMÁDNIVALÓ NEM? IGAZI ENERGIABOMBA MÉG MA IS!


[link]

2021. febr. 9. 09:21

EGY KIS MOSOLY A RÉGEBBI IDŐKBŐL, AMI MÉG MA IS AKTUÁLIS!


HÁT NEM VAGYOK EGY MONUMÁLIS MÉRET, AMI A MAGASSÁGOMAT ILLETI, ÉS PERSZE HIÚ VOLTA RÁ MINDÍG! KÖVETKEZÉSKÉPPEN MÉG OTTHON IS KB. 10 CENTIS MAGASSARKÚ CIPŐBEN TIPEGTEM-TOPOGTAM. TAKARÍTOTTAM STB. SENKI NEM ÉRTETTE, CSAK ÉN - BÁR ÉN MA IS UTÁLOM A PAPUCSOKAT, ZOKNI STB. ÍGY ITTHON IS CIPŐT HORDOK, CSAK KIZÁRÓLAG OTTHON VISELEM.


SZÓVAL 19 ÉVESEK VOLTUNK, ÉS AZT NEM KELL MESÉLNEM IGAZ!? EGY BARÁTOM EGYIK ALKALOMMAL VÁRATLANUL ÉRKEZETT HOZZÁNK, ÉPP AKKOR AMIKOR VALAMIÉRT EGY BALERINA CIPŐT PRÓBÁLGATTAM, ÉS CSÖNGETTEK. AZ ÉN "FELADATOM" VOLT AJTÓT NYITNI, MERT A TESÓMÉK MEG NEM MOZDULTAK VOLNA, ÍGY AZ AJTÓHOZ VONULTAM.


KINYITOM ÉS MINDKETTEN MEGDÖBBENTÜNK! ÉN ATTÓL, AKI OTT LÁTTAM, NEKI MEG AZ ÉN LÁTVÁNYOMTÓL MARADT TÁTVA A SZÁJA, DE RENDESEN! ÚGY KIÜLT A DÖBBENET AZ ARCÁRA, HOGY IHAJ! MONDJUK ÚGY, HOGY TELJESEN MELLSZÉLESSÉGGEL! A SRÁC UGYANIS VIZILABDÁZOTT ÉS IGEN ELISMERT VOLT TEHÁT 192 CM.


MAJD NAGYNEHEZEN MEGSZÓLALT EMIGYEN!


" MOND, TE TÉNYLEG CSAK EKKORA VAGY?"


FENOMENÁLIS SÉRTÉS NEM, HÁT MÁSSAL MEG SEM TUDOTT VOLNA SEBEZNI, DE RUGALMASAN KEZELTEM A HELYZETET!


" NEM, NEM VAGYOK CSAK EKKORA, GYERE BE ÉS FIGYELJ! "


BEVONULTAM A SZOBÁMBA, BELEBÚJTAM A MAGASSARKÚ CIPŐMBE, ÉS KIVONULTAM AZ ELŐTÉRBE! MAJD KÖZÖLTEM, HOGY


"NEM ÉN EKKORA VAGYOK, ROSSZUL LÁTTAD AZ ELŐBB, JAVASLOM, HOGY VEGYÉL SZEMÜVEGET LENCSIKE! "


NO AKKOR MÁR TELISZÁJJAL VIGYORGOTT!


ÉN VISZONT MEGKÉRDEZTEM, HOGY


" MOND TE EKKORA VAGY? OLYAN, MINT EGY HEGYOMLÁS! NA MINDEGY NEM GOND!"


AZTÁN MIND A KETTEN NEVETTÜNK!


CSAK HOGY ÉRTSÉTEK, NEM VAGYOK EGY HIÚ TERMÉSZET:)))))DE MÉG HEGYET MÁSZNI IS MAGASSARKÚ CIPŐBE MENTEM!


CSAK ÉN! MONDJUK IMÁDTAK, DE EMIATT KOMPLETT HÜLYÉNEK TARTOTTAK, VISZONT MINDÍG ELEGÁNS VOLTAM, A SPORT CUCC NÁLAM SOHA NEM JÖTT BE!


REMÉLEM MOSOLYOGTATOK PICIT! MOST MÁR BEJÖN, DE BORZASZTÓ NEHÉZ VOLT MEGSZOKNI. IGAZ, MOST IS AZT NÉZEM, HOGY MELYIK CSINOS, VÉKONY, NŐIES STB. ÉS PERSZE RÓZSASZÍN!


AZ EGYIK!:)))))


REMÉLEM SIKERÜLT MOSOLYT CSALNI AZ ARCOTOKRA, NE MONDJÁK, HOGY A FÓRUMUNK UNALMAS, ÉS NYÁLAS!


SZERINTEM EZ PASSZOL IDE ÉS VIDÁM PILLANATOK OK.


LÁNYOK ÚGY DÖNTÖTTEM,HOGY NYÁRRA VARRATOK EGY ILYESMI RUHÁT! HOZZÁ FEHÉR MAGASSARKÚ CIPŐT!


ÚGYIS EGY KEDVES FÉRFI BARÁTOM PROVOKÁLT NEM RÉGEN! HÁT JÖN A REVANS! ő UGYANIS SUPERÜL ÖLTÖZIK! HÁT EBBEN A KORONÁS IDŐBEN REMÉLEM EZZEL JÁTSZUNK! NYÁRRA MÁR TALÁN LEHET ÉLNI AZ ÉLETET!


[link]

4972. 906015745b (válaszként erre: 4953. - 9cf0877606)
2021. febr. 9. 09:04

MIÉRT KELLETT VOLNA KIHAGYNOD? EZ NAGYON IGAZ, ÉS NAGYON OTT VAN!


SZERINTEM MIDANNYIAN ÁTÉLTÜNK ILYEN HELYZETET! JÓ MAGAM IS VOLTAM MÁR OLYAN HELYZETBEN, HOGY MONDTAK VALAMIT, AMIN MINDENKI NEVETET, PEDIG SZERINTEM MÉG CSAK MULATSÁGOS SEM VOLT, CSAK ÉN NEM! NEM A CICCET NEM ÉRTETTEM, HANEM A POÉN NEM VOLT MULATSÁGOS, INKÁBB SZÁNALMAS.


UGYANAKKOR VOLTAM FORDÍTVA IS. HIHETETLEN VICCES ÉS ARANYOS MONDÁST HALLOTTAM VALAKITŐL, AMIBEN MINDEN VOLT, AMIT HUMORNAK LEHET NEVETNI, DE SENKI NEM TALÁLTA MULATSÁGOSNAK, MERT NEM ÉRTETTE! PEDIG OTT VOLT, AZ VOLT, CSUPÁN ÉREZNI KELLETT A REJTETT MONDANIVALÓJÁT!


EZ NAGYON RITKA, DE CSODÁS!


PAULA!


NE HAGYJ KI SEMMIT, ÉS MIÉRT TETTED VOLNA. IDE ILLET ÉS IGAZ VOLT! AMIT ÍRNI AKARSZ, CSAK TEDD MEG, MI MEGÉRTJÜK.

4971. 906015745b (válaszként erre: 4952. - 9cf0877606)
2021. febr. 9. 09:01

JÓREGGELT NEKED IS KEDVES PAULA!


BIZONY KEZDŐDIK, SŐT MÁR MEG IS KEZDŐDÖTT, MINDJÁRT A KÖZEPÉNÉL TARTUNK!


KÖSZI SZÉPEN AZ ÉRDEKLŐDÉST! NEKEM NAGYON MOZGALMAS VOLT A HÉTVÉGE, DE ENNEK A HÉTNEK AZ ELEJE IS. SOK VÁRATLAN HELYZET VOLT, AMI NEM ZAVART, CSAK IGAZODNI KELLETT HOZZÁ!


MINT TUDOD NEKEM SAJNOS EGY NEGATÍV ESEMÉNY IS KÖZBE SZÓLT, AMI AZÉRT RÁNYOMTA A BÉLYEGÉT A HÉTVÉGÉRE, ÉS MÉG MOST IS DÖBBENTEN ÁLLUNK ELŐTT!


EGY NAGYON RÉGI BARÁTSÁG VOLT - CSALÁDI - AZ ELHUNYT NEM VOLT IDŐS FÉRFI, ÉS ABSZOLÚT HIRTELEN TÁVOZOTT KÖZÜLÜNK. A DÖBBENET LETT URRÁ MINDENKIT, MERT MÉG CSAK BETEGES SEM VOLT! EGYIK PILLANATRÓL A MÁSIKRA TÁVOZOTT KÖZÜLÜNK. ARRA IS ALIG VOLT IDŐ, HOGY AZ EMBER FELÓCSUDJON.


ELŐSZÖR AZT HITTEM, HOGY AZ APUKÁJA, AKI BETEGES, ÉS MÁR 76 ÉVES! KÉPZELD, HOGY MIT ÉLTEK ÁT IDŐS SZÜLEI. ŐRÜLET!


DE ENNYIT A ROSSZRÓL. CSAK MEGOSZTOTTAM VELETEK.



PAULA! A SÉTÉT SOHA NE HAGYD KI, ÉN AZÉRT EGÉSZ NAP MOZGOK, DE TERVEZEK EGY NAGYOBB ÉS ERŐSEBB "SPORTOT" MOST TERVEZEM MEG AZ UTAT! EZT PEDIG NAPI SZINTEN SZERETNÉM MEGTENNI! OLYAN ÚTON GYALOGOLNÉK PLUSZBAN AMI SIK ÉS DOMBOS IS EGYBEN. TALÁLTAM EGY ILYEN TERÜLETET, HÁT MOST KIPRÓBÁLOM.


A MOZGÁS NAGYON FONTOS! NÉHA PICIT ELKETTYENEK, AKKOR VAN,HOGY KIMARAD, DE AZTÁN PÓTOLOM. EZ AZÉRT RITKA NÁLAM.


KÉRLEK MESÉLD EL, HOGY MEKKORÁT SÉTÁLTÁL? KÍVÁNCSIAN HALLGATOM. :)

4970. 906015745b (válaszként erre: 4945. - Lolita2112)
2021. febr. 9. 08:51

sZIA KEDVES LOLITA!


EGYET ÉRTEK VELED, ÉN SEM CSÍPEM. EZÉRT AZTÁN - AMINT LÁTHATÓ IS - AZONNAL A VÉDELMÉRE KELEK! HA VALAMIT UTÁLOK, AZ A HAZUDOZÁS, IGAZSÁGTALANSÁG, ÉS A GYÁVASÁG! NO EZ ITT A NAPOKBAN "X" RÉSZÉRŐL HALMOZOTTAN IS MEG VOLT, ÉS EZÉRT ÍRTAM IS.


ÖRÜLÖK, HOGY RENDEZŐDÖTT ÉS ELFELEJTHETJÜK!:)

4969. 906015745b (válaszként erre: 4944. - Lolita2112)
2021. febr. 9. 08:47

sZIA lOLITA!


NÁLUNK UGYAN TÉL VAN, DE HÓNAK NYOMA SINCS, VISZONT ESŐ VAN RENDESEN, ÚGY, HOGY TEGNAP MEG IS ÁZTAM!


MIELŐTT KÉRDEZNÉD, HOGY NINCS E ESERNYŐM, DE VAN TÖBB IS, CSAKHOGY A SZEKRÉNYBEN TARTOM,MERT UTÁLOM CIPELNI. HA MÉGIS ELFORDUL, AKKOR BIZTOSAN, HOGY ANÉLKÜL TÉREK HAZA, MERT BIZTOS, HOGY ELHAGYOM, AHOGY A KESZTYŰKET IS. HÁT ILYEN VAGYOK!

4968. 906015745b (válaszként erre: 4942. - 9cf0877606)
2021. febr. 9. 08:41

PAULA!


A HÉTVÉGÉN PONT KÓKUSZGOLYÓT CSINÁLTAM. FINOM LETT, EL IS FOGYOTT!


NEM KOCKA, HANEM GOLYÓBIS VOLT, DE FINCSI!


REMEK ÉS "FINOM" JAVASLAT VOLT:)

4967. 906015745b (válaszként erre: 4941. - 9cf0877606)
2021. febr. 9. 08:40

SZIA DRÁGA PUALA!


NAGYON SZÍVESEN KÜLDTEM, ÖRÜLÖK, HOGY TETSZETT. A ZENE - BÁRMIKOR IS HALLGATOK - MINDÍG ÉBRESZT VALAMILYEN ÉRZÉST AZ EMBERBEN.


IGEN EGYETÉRTÜNK, SEM ITT, SEM AZ ÉLETBEN NEM SZERETEM, ÉS KERÜLÖM IS, AHOGY CSAK TUDOM. MINDÍG AZ EGYES ÉS TISZTA DOLGOKAT SZERETTEM ÉS SZERETEM MA IS. PERSZE A SZERETET NÁLAM A MOTIVÁCIÓ. NEM MONDOM, HOGY MINDÍG MINDEN JÓL ALAKUL - LÁSD ITT A NAPOKBAN - DE IGYEKSZEM EZEKET LERENDEZNI HAMAR ÉS FELÜLKEREKEDNI A ROSSZ ÓMENEN.


DE ÉSZREVETTEM ÉS MOSOLYOGTAM RAJTA, ÖRÜLTEM A FINOM IRÓNIÁNAK. OKOS EMBER ÍGY TESZI!


A BUTA KAVAR ÉS TÁVOZIK. ENNYI ÉS NEM TÖBB, ENNÉL TÖBB SZÓT NEM IS ÉRDEMEL.


NEKED IS NAGYON SZÉP NAPOT KÍVÁNOK PAULA.

2021. febr. 9. 08:36

SZÉP REGGELT KÍVÁNOK KEDVES CSEVEGŐK!


ÉN IS ELJUTOTTAM IDE, PRÓBÁLOM PÓTOLNI AZ ELMARADÁSOMAT!

2021. febr. 9. 07:56

Szép napot, kedves Lolita!

Tartalmas, vidám napot kívánok Neked is és Mindenki Másnak ugyancsak!

2021. febr. 9. 04:40
kedves csevegosok!legyen szep napotok!puszi nektek!
2021. febr. 9. 04:39
korabban rengeteg fozesi es utazasi musort neztem.szeretem a valtozatossagot igy mar sok masfele musort is nezek.
2021. febr. 9. 04:38

most nemreg kezdodott nalunk egy erdekes musor.itt helyben csinaltak ezuttal/amugy kuldfoldon szoktak/neve-the amazing race australia/hulyen hangzik atforditva vhogy igy-csodalatos verseny ausztralia.ebben a programban mennek kulombozo helyekre es kulombozo dolgokat kell csinalniuk,es a nyertes team/ez mindig 2 emberbol all/fog kapni 250 ezer dollart.


tegnap esti programban pl.a magnetic island-on/magnetic szigeten voltak.ez queesland-ban van,s szep hely es aboroginalok fogadtak oket es o tancukat kellett megtanulniuk majd magunknak csinalniuk.mokas volt.es ehhez hasonlo dolgokat kell csinalniuk.

2021. febr. 9. 04:32

ma szulinapi torta utan kutakodok itt.egy otletem van/kikerdeztem az unnepeltet ovatosan,szerencsere mit szeret mas rakerdezett es szoba kerult.s lehet citromtortat sutok,de meg nem szaz szazalekosan dontottem el.


korabban mindig keszen vettunk tortat,de ujabban felejtosek!tul edesek es senki nem akarja enni!

4960. lolita2112 (válaszként erre: 4956. - 9cf0877606)
2021. febr. 9. 04:31
jo kis fun ez!imadok tancos-zenes szamokat!legkedvesebb amit szeretek nezni a merengue tanc.ahogy egy latin tancol..........
4959. lolita2112 (válaszként erre: 4955. - 9cf0877606)
2021. febr. 9. 04:29
azt hiszem andre rieu-t mindenki kedveli szerte e vilagon,nagyon tud!
4958. lolita2112 (válaszként erre: 4954. - 9cf0877606)
2021. febr. 9. 04:28
koszonet,hogy minden szeppel gondolsz rank es megosztod velunk!
4957. lolita2112 (válaszként erre: 4952. - 9cf0877606)
2021. febr. 9. 04:27

szia kedves paula!jol telt a hetvegenk igen,egy barat jott hozzank,s tegnap meg a csalad.holnap meg fiam jon.szinte ropulnek a napok mondhatom,de nem banom,mert nekem a szeretteim a mindenem!



helyeselni tudom a setalasodat!en minden nap setalok.kell a testnek es leleknek is ez!

2021. febr. 8. 06:47

...Meg egy a ráadás:


[link]

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook