Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meséljünk, sztorizzunk! fórum

Meséljünk, sztorizzunk! (fórumjáték)


5. Lávli* (válaszként erre: 3. - 489a936d51)
2020. jún. 29. 17:40
És mi lett Hófehérkével? 😀
2020. jún. 29. 17:38

Némi módosítás!

Ez inkább egy csevegős fórum

Klub az bonyolultabb.

2020. jún. 29. 17:33

Mi lett Hófehérke hét törpéjével ?

Miután Hófehérke férjhez ment egy afroamerikai zongoristához, a hét törpe is új utakat keresett. Szétváltak az útjaik, de öt évenként találkoztak a hét manóhoz címzett sörözőben,ahol elmondták,mi történt velük, az eltelt évek alatt. A legutóbbin néhány hete, magam is ott voltam.

Nézzük, kiből mi lett?


HAPCI. Egy viruslaborban dolgozik kutatóként. Az ő nevéhez fűződik legújabb influenza gyógyszer felfedezése


SZUNDI. Altatóorvos lett egy vidéki klinikán.

MORGÓ. Politikai pályát választotta.

KUKA. A köztisztasági vállalatnál végez fontos munkát.

TUDOR. Egyetemi tanárként bölcsészetet tanít.

VIDOR. Kabarészínészként szórakoztatja a közönséget.

SZENDE.Szerény természete miatt nem csinált karriert a többi társához képest. Kisnyugdíjasként éli napjait.

2020. jún. 29. 17:24

Ja! Meg volt egy tv-kabaré is, amiben a visszatérő mondat:

"Ha én egyszer kinyitom a számat, ha én egyszer elkezdek mesélni..."

2020. jún. 29. 17:13

Volt egyszer egy filmsorozat : Nem kell mindig kaviár címmel.

Sokan ismerhetitek. Abban hangzott el sokszor egy legendássá vált mondat :" Ha én ezt a klubban elmesélem."

Mivel nem vagyok lopós, a mondatot kissé megváltoztattam.

A lényeg ettől nem változott.

Ebben a klubban bármit elmesélhettek. Mindenkinek voltak, vannak, lesznek sztorijai, amit érdemes közreadni.


Ez amint látjátok egy klub. Nyilt klub,bárki jöhet engedély nélkül. Sok klub működik a hoxán,de valamennyi zárt klub, belépéshez engedély kell.Itt a klub ajtaja mindenki előtt nyitva áll. Téma lehet bármi.

Kedvcsinálónak rögtön megírok egy idáig, sehol soha meg nem jelent izgalmas témát ami szorgos nyomozásom során derítettem ki.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook