Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha egy férfi valószínüleg "gombahordozó" (tünetmentes, de fertőz), hova kell mennie? (urológia, bőrgyógyászat stb?) fórum

Ha egy férfi valószínüleg "gombahordozó" (tünetmentes, de fertőz), hova kell mennie? (urológia, bőrgyógyászat stb?) (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 20. 18:41
bőr és nemibeteggondozóba
2008. júl. 20. 18:28
A nőgyógyász írhat fel a párodnak is kenőcsöt/ecsetelőt, ha kiderül, hogy mi a gond! De ha nagy a baj, akkor én is azt javasolnám, hogy menjen orvoshoz. Konzultálj a nőgyógyászoddal, esetleg adhat beutalód bőr és nemibeteg gondozóba!
2008. jún. 2. 12:05

Az urológiára küldeném először, mert lehet gyulladása is, nem biztos, hogy csak gomba.


Én is kaptam (meg a sok nő is, akikkel a szakításunk óta lefeküdt :), és már egy éve kezelgetnek. Neki sem és nekem sem volt tünet (vagy mert még annyira friss fertőzés volt), de megszenvedek vele.


Neked meg nőgyógyászatra kell menned, azt se hagyd ki, mert egy alkalom is elég, hogy elkapd.

2008. jún. 2. 09:34
Ha egy férfi valószínüleg "gombahordozó" (tünetmentes, de fertőz), hova kell mennie?(urológia, bőrgyógyászat stb?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook