Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha csak magamnak főzök, mindig elrontom, biztos mert nem... fórum

Ha csak magamnak főzök, mindig elrontom, biztos mert nem... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. Soufflet (válaszként erre: 14. - Mimóza07)
2022. okt. 8. 03:49

1. Ilyen nincs. Aki "dolgozik" hibazik. Az ontelt f4szfejek mondanak ezt, nem a jok vagy profik.

2. A soval lehet legjoban agyonverni az etelt.


Latatlanba: szamomra tuti nem eheto a foztod.


En az ettermekben is so nelkul kerem a zoldsegeket, krumplit.

Most sozott vajat adunk el, Amit nagyon kell porciozni, mert draga. Haaaat, shown kivul nem tudom, mit tud. Csak sos, ize nyista.

15. Rosszfiú (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 8. 00:37
Ezt hívják sokoldalúak. Legyél büszke rá, hogy tudsz szarul főzni is. Milyen uncsi lenne mindig jól főznél!
14. Mimóza07 (válaszként erre: 13. - Vigyefene)
2022. okt. 7. 20:14
Én semmit nem rontok el amit főzni kell. Max elsózom. De azt gyakran, mert nem igazán érzem a sós ízt. Sütni viszont nem tudok, azt gyakran elrontom. Pláne a sütiket. A piskótám is olyan hogy az még vasalódeszkának is jó lenne :D
13. vigyefene (válaszként erre: 12. - Mimóza07)
2022. okt. 7. 20:11
Még nem találkoztam olyan étellel, amit nem lehet elrontani.
2022. okt. 7. 20:09
Én ha magamnak főzök mindig a legegyszerűbb kajákat csinálom. Amiket elrontani se lehet. Sajtos tészta, bolognai, tükörtojás, sült krumpli, meg hasonlók. De én a felvágott-kefír kombóval is jól elvagyok.
11. vigyefene (válaszként erre: 10. - Vigyefene)
2022. okt. 7. 18:43

Azt hiszem közben rájöttem, mert én azt iszom legtöbbször.

[link]

10. vigyefene (válaszként erre: 9. - Fincsi5)
2022. okt. 7. 18:39
Mi az a kutyulós kávé?
9. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Globus)
2022. okt. 7. 18:36
Most döntöttem úgy, hogy le kellene szokni a kávéról. Hetek óta nem esik jól sem a főzött, sem a kutyulós, se cukorral, se pöttyel. Van itthon fekete tea, reggel azt próbálom.
8. Soufflet (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2022. okt. 7. 16:15

Annyi kozom van a kiirohoz, mint neked. Egy temarol beszelhetunk egy netes forumban.

Szoval, neked mi bajod van?

7. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 11:21
Akkor szoktam ételt elrontani (mindegy, kinek főzöm), ha többször már jól bevált receptet készítek és elbízom magamat: „ó, megy ez nekem, múltkor is milyen jól sikerült!” Na, ezt nem szabad! És mint minden munkára, a főzésre is oda kell figyelni, mert dupla bosszúság lehet: nem lesz öröm az ételben, plusz kárbavész az alapanyag, az idő, az energia.
6. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Soufflet)
2022. okt. 7. 06:03

Nem értem mi a bajon a 2. hsz-emmel, azt nem neked írtam, hanem FI-nek!

Hogy te mit csinálsz a saját lakásodban, és hogyan, kit kínálsz meg a saját főztödből, most nem téma. Kár volt felkapnod a vizet!

5. Soufflet (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2022. okt. 7. 01:30

A takaritos forumban is volt hadonlo valasz.

Nem eleg a munkahelyi, egyeb stressz? Otthon is meg paraztassa magat az ember, hogy valaki raront, es mit fog gondolni? Hozzam, aki kepes spontan beesni, az nem akad fent, ha egy kicsit kupit van,ert nem volt idom, vagy ordenare kaosz, mert szet vagyok csuszva.

A foztom meg mindenki szereti, akit eddig etettem. Az barmikor megesik, hogy valami nem jol sikerul.

Elozo heten egy bnom atjott vacsizni. Elozo nap megfoztem a levest, csak vmit masnap adtak hozza. Egy 20-30 percent akartam meg fozni, aztan lefekudtem addig ostoba sorozattal roncsolni az agyam. Elaludtam, es a fustjelzore keltem csak. Egy vastag koksz

allagu reteg maradt a fazekban, amit meg mindig nem sikerult kisikalni :D A Frankie kis cook-a-leekie, akit elore beharangoztam, osszedobtam egy salatat kolbasszal. Nem tragedia az ilyesmi.

4. globus (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2022. okt. 6. 18:39
Most már elmondhatom tényleg, mióta nem hagyományos kávéfőzőm van, ha egyedül vagyok, még a tűzhelyt se kapcsolom be.
2022. okt. 6. 18:37
Én biztos nem főznék magamnak. Még kettőnkre is nehéz, disznót kellene tartanunk.
2022. okt. 6. 18:10
Főzés közben gondolj arra, ha váratlan vendéget kapsz, akár család, akár barátnő, stb. akkor nem szeretnél leégni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook