Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha az eszed IGEN-t mondana, de a SZIVED nem.... fórum

Ha az eszed IGEN-t mondana, de a SZIVED nem.... (beszélgetős fórum)


1 2 3
29. kiddy
2010. máj. 26. 16:38
mire?
2010. máj. 26. 16:34
Várnék.
27. a1330d79d9 (válaszként erre: 25. - A1330d79d9)
2010. máj. 26. 16:22

Egy mindenbe belekotyogó, jobban tudó anyós/após meg egy igazi istencsapás. Még házasok sem vagytok, de már irányítani akarnak :P

Ha úgy alakul a sorsom, hogy újra férjhez megyek, anyuci kicsi fia, aki úgy táncol, ahogy anyuci fütyül nem kell, mert ha áttételesen is, de beleszól az én életembe. Ha a férjem nem tud leszakadni az anyja csecséről most sem, akkor meg fog halni a mi kapcsolatunk.

26. kiddy
2010. máj. 26. 16:20
es van boven gyakorlatom a parom utan takaritasban,mert nem erossege a hazimunka.azert mert 22 eves vagyok nem jelent semmit.sok mindent megeltem mar...
2010. máj. 26. 16:16

"Raadasul o 5 evvel idosebb igy az idejet sem huzhatom, a szulei pedig nagyon rajta lennenek mar az eskuvo teman."

Ez egy lényeges mondat. Nem szabad akaratodból, hanem külső nyomásra cselekednél, ez semmi jóre nem vezethet.

24. a1330d79d9 (válaszként erre: 20. - Johannia)
2010. máj. 26. 16:13
Szerintem az, hogy elképzelni tudom a másik nélkül az életem, nem azt jelenti, hogy vége. Ha vki nem tudja a másik nélkül elképzelni az életét, és csak ezért marad mellette, akkor az ismeretlentől való félelem láncolja le, és nem ér az a kapcsolat semmit. Nem az a kérdés, hogy elképzelni tudjuk-e, hanem hogy mit szeretnénk.
23. kiddy (válaszként erre: 20. - Johannia)
2010. máj. 26. 16:13

kedves Johannia!!!


Nem bantottal meg.Igen,jelenleg is egyutt elek a parommal,marciusban szuletett meg az elso kisbabam,es mindennel egyedul kell megbirkoznom nap mint nap mert angliaban elek a csaladomtol tavol,"csak" a noverem van itt,de neki is megvan a sajat elete.En mosok,fozok,takaritok es gyereket nevelek.raadasul a parom delutan dolgozik.van meg kerdes????es meg mindig tartom magam ahhoz hogy nem szeretnek ki es be a paromba ,ha egyszer elmulna akkor lepnek...

22. Johannia (válaszként erre: 13. - Falcngate)
2010. máj. 26. 16:08

Ezt el is hiszem! Ha a szerelem nem tesz boldoggá, nem szárnyalsz a párod mellett, akkor börtönben érezheted magad...

Én a szívemre hallgatnék, de az ő élete. Én mindig a szívemre hallgattam, sosem bántam meg. Boldog is vagyok.

2010. máj. 26. 16:07
Én azt gondolom, hogy házassághoz ész meg szív is kell. Ha csak szeretek valakit, az nem elég. Ha meg csak jól átgondolva hosszú távon összeillünk az sem. Mind a kettő kell. Nekem a közös célok elvesztek, és így már nehezebb amellett lenni, hogy helyrehozzam.
2010. máj. 26. 16:06

kiddy: nem akarlak megbántani, de neked mennyi volt a leghosszabb kapcsolatod 22 évesen? Éltél-e már együtt valakivel huzamosabb ideig? Főztél, takarítottál, mosogattál nap mint nap egy férfi mellett/után?

Azért egy kapcsolat különböző okok miatt kerülhet olyan állapotba, hogy ellaposodik, nem érzed a gyomrodban a bizsergést (munka, gyerek, monotónia, stressz stb stb). És mikor újra beleszeretsz a másikba, ismét érzed ezt a hasadban és eufórikus állapotban vagy napokig, hetekig.

Persze végig megvan az az érzés, hogy meghalnál nélküle, meg szereted, akár szerelemből is, mert akkora a kötődés, de a kezdeti villámcsapásért tenni kell. Nem pedig leszarni. Ez a könnyebb út. Szerintem!

Szóval, amit Ministry írt, az egy fontos kulcsmondat. Kedves kérdező: el tudod nélküle képzelni az életed? Ha igen, akkor vége kész, nincs mit menteni. De ha el sem tudod képzelni, akkor tegyetek valamit pároddal, hogy a szerelem ismét izzon :) Lehet túlontúl megszokásalapúvá vált a kapcsolatotok. Hm?

2010. máj. 26. 16:05

Én is őrlöm magam, mert olyan szeretni való, rendes, meg gyerekem apjának is eltudnám képzelni, de bezárva érzem magam, és állandóan rettegek, hogy melyik mondatommal riasztom el. Én arról nem bírok dönteni, hogy ez az isten tudja milyen hosszú őrlődés a bizonytalanért megéri-e. De mivel nem tudok dönteni, benne vagyok :(

Ilyen-olyan e.ü. problémáim vannak hónapok óta. Ez az állandó stresz biztos nem segít a gyógyulásban, sőt talán pont az oka :(

18. 9242a6388c (válaszként erre: 17. - 0a84e34983)
2010. máj. 26. 16:05
Nagyon nehéz, nem is lehet itt pro vagy kontra tanácsot adni...
17. 0a84e34983 (válaszként erre: 16. - 9242a6388c)
2010. máj. 26. 16:02
Hát igen.Mondjuk én észre hallgatás párti vagyok.
16. 9242a6388c (válaszként erre: 14. - 0a84e34983)
2010. máj. 26. 16:00
Ez igaz, de ha még nem is házasok, és a fóruminditó ennyire bizonytalan, sőt ez már több, mint bizonytalanság...
15. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - MissRituska)
2010. máj. 26. 15:59
Szerelem nélkül nem jó férjhez menni, én pont ezt csináltam. A mi kapcsolatunk elromlott, szép lassan ment tönkre, azt hittem elég a barátság. Nem elég.
2010. máj. 26. 15:57
A szerelem egyszer elmúlik,marad a tisztelet és egy olyan érzés,ragaszkodás ami még a szerelemnél is erősebb,és ha ez jól működik,ugyan olyan boldog tud lenni két ember egymással mint az elején.Mivé lenne a világ ha a nagy lángolás elmúlásával szakítanának,válnának az emberek.
2010. máj. 26. 15:51
Szerintem ha valaki nem a szívére, hanem az eszére hallgat a szerelemben, az idővel mindig csúnyán visszaüt. Van ismerősöm, aki ebbe bolondult bele.:(
12. 19d2a21cc7 (válaszként erre: 10. - Ministry)
2010. máj. 26. 15:50
szívemből szóltál:-)
11. 19d2a21cc7 (válaszként erre: 1. - MissRituska)
2010. máj. 26. 15:49

ha nem vagy szerelmes akkor nem lesz "majd beleszeretek" és ha már összeházasodtatok és ne adj isten gyerek is lesz,és akkor jön a nagy bumm akkor mi lesz?

erről tudnék neked mesélni:-(

2010. máj. 26. 15:47

Én egyszer bizonytalanodtam el, szakítottunk délelőtt, délután újra együtt voltunk.

Amíg a tied nem tudod értékelni, de ha egy pillanatra elveszíted, mindennél jobban fog hiányozni.


El tudod képzelni őt egy másik lánnyal? Ha nem, akkor még mindig szereted. Talán tényleg csak egy kis romantikára volna szükséged. Sokszor belefáradunk a szürke hétköznapokra, és csak annyit szeretnénk, hogy valaki "kirántson" bennünket.

9. kiddy (válaszként erre: 4. - Timi1202)
2010. máj. 26. 15:46
Szia Timi!nem szeretnelek megbantani,meg orulok hogy neked ilyen sokszor sikerult mar "vissza" szeretni a prodba,de milyen mar ez??...ki es be szeretni....en ha egyszer kiszeretek,onnan nincs visszaut,maximum meg par honap szenvedes mire besokkalok es lezarom...
8. kiddy (válaszként erre: 5. - Mina83)
2010. máj. 26. 15:44
100000%ig igazad van!!!enis ugyanezt gondolom...
2010. máj. 26. 15:43

Szia!

Talán ugyanolyan helyzetben vagyunk,csak mi 4,5 éve vagyunk együtt a párommal!

Hát nehéz az biztos!

2010. máj. 26. 15:42
Szia MissRituska!Azt hiszem errol mar tudod a velemnyem,nem egyszer ecseteltem mar neked.Te is jol tudod hogy igazam van,megerositesre varsz????itt szerintem majd kapsz...pusza:)
2010. máj. 26. 15:42

Szia én épp most kértem tanácsot mert én nagyon nagyon szeretem a párom de vannak problémáink de igyekszem nem kilépni a kapcsolatombol hanem megmenteni mert szerelmes vagyok!! és sajnos azt kell mondjam hiába ő a tökéletes pasi ha nem szereted ha nem vagy szerelmes ha nincs az az őrült nagy lángolás mert én tíz év után is szerelmes vagyok lehet hogy ez szelidülni fog idővel de most még tart ugyhogy ha három év után ugy érzed nem vagy szerelmes szerintem nem szabad hozzámenned és sajnálatra sem lehet kapcsolatot építeni szerintem meg kell adni a lehetőséget magadnak is és neki is a boldog kapcsolatra!

Másrészt azt mondod voltak szünetek is ha az ember szerelmes akkor ez ki kellet volna derüljön de csak azért mentél vissza mert kiharcolta??!!

Szerintem gondold ezt át alaposan mert később még jobban fájna a szakítás és arrol ne is beszéljünk egéssz más ha netán már gyerek is lessz!

2010. máj. 26. 15:40

Szia!


Hasonlóban én is voltam és én azt tudom neked tanácsolni, hogy próbálj meg nem őrlődni, hanem a jó tulajdonságaira összpontosítani, emlékezz vissza, hogy régen mi fogott meg benne. Így talán idővel újra beleszeretsz, ha meg nem, akkor tényleg jobb elköszönni egymástól. Én újra és újra beleszeretek a páromba, nekem sikerült. Remélem neked is fog.

3. Anika70 (válaszként erre: 1. - MissRituska)
2010. máj. 26. 15:40

Szia!


Bizony ezt nagyon át kell gondolnod.

De talán lenne megoldás... Próbáld felidézni mi okozza ezt az elhidegülést a részedröl.


És egyébként az a "rózsaszín köd" minden kapcsolatban elmúlik pár év múlva.

Ezzel mindenki így van.

De egy kapcsolatot meg lehet szépíteni egy kis romantikával.



Nálad szerintem az a gond, hogy nem volt időd válogatni, korán lekötötted magad.

2. kikata (válaszként erre: 1. - MissRituska)
2010. máj. 26. 15:39
Én úgy gondolom, ha már gondolkodni kell rajta, akkor inkább nem. Persze nem ismerlek, így csak véleményt írtam, tanácsot nem adhatok:)
2010. máj. 26. 15:28

Sziasztok!


24 eves lany vagyok.A parommal 3 eve vagyunk egyutt.Egy ideje jegyben jarunk,de mar sajnos miattam szakitottunk parszor,mert reszemrol mar nincs az a szerelem mint aminek kellene.Szeretem,tisztelem,lejobb baratom,de a szivem nem sugja h IGEN!O AZ!!!Ahanyszor szakitottunk O mindig vissza harcolt maganak.O minden No alma szerintem.Kedves,rendes,karos szenvedelyektol mentes,megerto,tisztelet tudo,szorgalmas,szoval o lenne a minta ferj es minta apa....csak hat...elmult.Raadasul o 5 evvel idosebb igy az idejet sem huzhatom,a szulei pedig nagyon rajta lennenek mar az eskuvo teman.Most koltoztunk ossze is 3 honapja.Minden egyes nap ezzel kelek es fekszem egesznap ezen jar az agyam,h mit es hogyan kellene helyesen cselekednem.Felek,ha elveszitem soha nem talalok olyat aki ennyire szeretne,de ha vele maradok felek h sosem leszek olyan boldog mint amilyen talan lehetnek,ami hianyzik pedig nem szeretnem a hata mogott mashol keresni,mert En is tisztelem es szeretem.Teljesen bele vagyok mar zizisedve az allando orlodesbe.Volt mar valaki hasonlo helyzetben?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook