Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha az első baba könnyen összejött akkor a másodiknál is lehet rá számítani? fórum

Ha az első baba könnyen összejött akkor a másodiknál is lehet rá számítani? (tudásbázis kérdés)


1 2
18. Szamó
2007. nov. 4. 10:38

Sajnos nálunk sem jön könnyen a kistesó!


Kisfiam 2003-ban született, elsőre, simán összejött! Semmi hőmérőzés, semmi számolgatás....

Akartuk, jött.


Na, most nem így van: a kistesó igencsak várat magára. Március óta nem sikerül. Igaz kb. 3 hete kiderült, hogy nálam vannak problémák, de nem gondoltuk volna, hogy gond lesz a második babát összehozni....

17. Roni24
2007. nov. 4. 09:59

A mi tapasztalataink szerint egyátalán nem! Sajnos! :(


A kisfiunk véletlenül, védekezések ellenére "csúszott" be, :P :))) viszont január óta sehogyan nem védekezünk, és nem jön össze a második! :S Természetanya úgy döntött nem kell még jönnie! Bele is törődtem!


Egyébként biztos vagyok abban, hogy a lelki egészség és egyensúly, a környezet amiben élünk nagyban közrejátszik az ilyen dolgokban, vagy épp az, ha valaki görcsösen vágyódik a baba után.

16. LoLiNa
2007. nov. 4. 04:46
ugyanannak a párbak talán. bár változnak a feltételek, az egészség, meg minden folyamatosan, nem lehet tudni
15. pufika (válaszként erre: 12. - 0a6ce1d48d)
2007. nov. 3. 23:28
Sajna ez nem mindig igaz. Bár attól függ, mi számít könnyen összejöttnek. Nekem az első baba a 7. ciklus alatt jött össze. Mivel a nagykönyvben 2 év türelmi időt írnak, ezt én hamarnak tekintettem. A második baba viszont 1 év alatt sem jött össze, így elvesztettem a türelmemet és elkezdtem a nőgyógyim nyakára járogatni. Gyógyszeres rásegítés, ultrahangos peteérésellenőrzés, párom kivizsgálásának betervezése után, a 6. ciklusban végre terhes maradtam (tehát összesen másfél évig vártam, míg az elsőre csak bő fél évet). Így apa megúszta a kivizsgálást. Na ezt viszont egyáltalán nem nevezném könnyen összehozott babának, sőt :S
2007. jún. 22. 23:19
Nekünk,összejött.Remélem nektek is sikerül,szívből kívánom,hogy így legyen ha ezt szeretnétek.
13. mongi
2007. jún. 21. 21:47
Nem feltétlenül!-saját tapasztalat.
2007. jún. 15. 13:39
Ugyanannak a párnak, igen.
11. nicci
2007. jún. 15. 12:48
Nekem az első terhességem azzonal összejött, a második terhességem is elsőre sikerült de sajnos elvetéltem!Most megint probálkozni akarunk remélem megint gyorsan összejön és nem lesz semmi gond!
2007. ápr. 29. 20:36
Nálam, az első gyermekem, nagyon gyorsan jött:-) A gyógyi bezavart a mensibe, abba kellett hagyni, és az első alkalommal ahogy nem védekeztünk, terhes lettem!:-) A másodikat terveztük, de fél évig próbálkoztunk mire sikerült!:-) Most próbálkozunk megint, remélem hamar sikerül...:-))
2007. ápr. 28. 18:46
Nálam mind a két gyermekem hamar összejött! :) A nagyot nem terveztük, de összejött, a kicsi terv alapján jött :) Eldöntöttük baba kell és 1 hónap múlva két csík jelent meg :)))
2006. nov. 2. 08:35
Szerintem ebben nem lehet összefüggés, legalábbis remélem...nálunk nagyon nehezen "jött össze" a bébus,a tabletta abbahagyása után 1,5 évvel, úgy közben még meg is kellett műtsenek... Majd meglátjuk a következő próbálkozásnál, remélem, az könnyebben fog sikerülni.
2006. okt. 14. 16:34
Nálam is mind3 gyerköc rögtön összejött,ahogy terveztem,úgyis történt minden.Ez mindenkinél más,és nagyon tudom sajnálni azokat akik már mindenfélét kipróbáltak,de eddig nem sikerült teherbe esniük:(Azért drukk mindenkinek aki babaprocejt előtt áll!!!:)
2006. okt. 12. 20:52
Szerintem nincs összefüggésben.
2006. aug. 16. 13:36
Kozben nekunk is bekoltozott az uj pocaklako. Nagyfiam elsore osszejott, kisteso masodjara. Valoszinuleg mazli dolga. :)
2006. aug. 16. 13:26
Nálunk 4 gyerek van és mindegyik nagyon könnyen "összejött",szerintem ez mindenki esetében más és más.Nem lehet általánosítani,talán alkati adottság is.Ki tudja?!
2006. márc. 30. 13:58
Részünkről egyáltalán nem!!! A kisfiammal nagyon könnyen estem teherbe. Most folyik a kistesó-projekt: a tabletta abbahagyásától számítva, több,mint 1éve! Elhihetitek mindent megteszünk a cél érdekében, de még várat magára a kis jövevény:)
2. ilda
2006. márc. 10. 11:01

Nem feltétlenül ,nekem pl.igen.

A hugom viszont az elsővel 2 hónap, a másodiknál két év .

2006. márc. 10. 10:47
Ha az első baba könnyen összejött akkor a másodiknál is lehet rá számítani?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook