Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha az első baba könnyen összejött akkor a másodiknál is lehet rá számítani? fórum

Ha az első baba könnyen összejött akkor a másodiknál is lehet rá számítani? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. márc. 12. 22:05
Nálunk a kisfiam rögtön összejött, a kistesóval 2 hónapja próbálkozunk..
2009. márc. 12. 19:20
én az elsö babával fél év próbálkozás után estem teherbe, aztán mikor az egy évet betöltötte a kisfiam akkor volt egy spontán vetélésem...és nem tudtam h.terhes voltam, fiatal terhes lehettem, még elöjelei sem voltak...
2009. márc. 12. 19:13
Igen
2009. márc. 8. 10:40
Nálunk nem volt gond szerencsére. :)
2009. márc. 8. 10:25

Sziasztok!

Nekem a lányom hamar összejött,de a tesóka már lassan 2 éve várat magára.

2009. jan. 29. 11:14
Az első véletlenke volt,a második is nagyon könnyen fogant.Szerencsém volt,bárcsak mindenkinek így sikerülne.Bezzeg hugoméknál mindkét baba lombik.
42. dus
2009. jan. 29. 11:03

Nekünk az elsőt megelőzte egy vetélés, rá 5 hónapra fogant a nagy fiam! 6 év elteltével és a védekezés megszüntével a kicsinek elég volt "csak" 3 hónap és kétcsíkos lettem! :))

De valóban fontos a lelki nyugalom, a meghitt környezet és a "majd jön, ha akar" gondolat. Ha nagyon akarja az ember, nem jön össze.

41. c06c587f53 (válaszként erre: 24. - Sylva)
2009. jan. 29. 10:30
Ez aranyos volt!! :))
40. Arika (válaszként erre: 37. - Dávidka2006)
2008. szept. 24. 16:02

Szia!



szerintem engedd el magad, ne görcsölj folyamatosan a babára, és hidd el hogy jönni fog!!!;);)


mivel van egy babátok biztos hogy semmi dolog nincs a háttérben, inkább már csak görcsös vagy.

Tudom hogy ez nem oylan fórum, de el tudod magad engedni szex közben??? vagy folyton arra gondolsz, hátha ez most sikerül???


szerintem ez nagyon sokat ront az esélyeken..


(nekem két lányom van, mindkettő akartam, de egyiket sem! illetve megbeszéltünk hogy jó lenne egy baba vagy egy tesó...és abbahagytam a védekezést- mondjuk nekem spirálom volt- és ugy voltunk vele, ha jönni akar úgyis jön!;)

az első lányom előtt gyógyszert szedtem , az utolsó szem után 3,5 hónappal már kopogtatott hogy itt vagyok!;) a másik lányom meg rögtön az első "engedélyezett" hónapban beköltözött!!;)


szorítok nektek, hogy hamarosan kismama légy!!!:D:D

2008. szept. 24. 12:08
NEKEM AZ ELSŐ NEHEZEN, A MÁSODIK, MINT A MENETREND SZERINTI JÁRAT!
2008. szept. 24. 12:01
Az első egyből sikerült ahogy abbahagytam a fogigátlót a második 6 év után jött össze és nem védekeztünk egyáltalán.
2008. szept. 24. 11:51
Sziasztok!Nekem is az első babám elsőre sikerült a másodikkal most próbálkozunk már 7 hónapja és teljesen elvagyok keseredve hogy nem sikerül!
36. niko76
2008. szept. 22. 08:59
szerintem a második nehezebben sikerül
35. rinike
2008. szept. 22. 06:44
Nekem az első könnyen jött, a másodikra most várok, és már kezdek türelmetlenkedni.
2008. máj. 17. 12:25
Mi mind a kettőt elterveztük hogy szeretnénk és rá köv.hónapba már nem jött meg a menzim.Mindkettő egyszerrre sikerült.(szerencsénk van sokan évekig próbálkoznak sikertelenül).-De többet mi se tervezünk kettőt szeretnénk csak.Igaz a második még csak 3 hónapos pocaklakó a tesó meg 4 éves lesz nyáron.
2008. máj. 15. 16:55
nekem nem így lett. Az első mindjárt első hónapban, a másodikra már másfél éve várunk.
2008. máj. 14. 13:50

Nálunk az első baba jött nehezen, 8 hónapunkba telt mire "rájöttem" hogyan kell teherbe esnem.

A második baba könnyebben jött, de csak én terveztem. A harmadik baba igazi kuriózum volt, éreztem, hogy MA lehet baba és 10 perc alatt összehoztuk! :)

31. katic
2008. ápr. 30. 12:29
Nekünk mindkettő meglepően hamar összejött. A második "véletlenül" :-))).
2008. febr. 26. 10:51
Nekem hamarabb jött össze a második és a harmadik,mint az első.
2008. febr. 26. 10:04
Nekem mind a 3 szinte azonnal összejött. Bár a középső elment, de megfogant mikor terveztük.
28. eracica (válaszként erre: 27. - Vandancsi)
2008. febr. 25. 17:35
Én 2x annyit vártam a másodikra, tehát épp ellenkezőleg.
2008. febr. 25. 16:57

Hát, én úgy hallottam, hogy a második könnyebben jön össze, mint az első. Lehet azért, mert a szülők már egy kicsit "nyugodtabbak", hiszen már van egy baba, sikerült összehozni. Bár ez sem igaz feltétlenül, főleg ahogy elolvastam az előttem szólokat.


Nálunk mindkettő azonnal sikerült, bár a férjem szerint övé az érdem!!! :DDDD


Remélem, hogy minden babára váró pocakba hamarosan baba költözik! :DDDD

2008. febr. 25. 15:40
Egyszerűen nem, szinte kiszámíthatatlan...bármi előfordulhat, úgyhogy ne lepődj meg, a lényeg, hogy ne sokat agyalj rajta, mert sajnos a szervezet ilyenkor blokkolhat.
2008. febr. 25. 12:13
Nekem mind a kettő viszonylag hamar összejött.
24. Sylva
2008. jan. 30. 08:41
Én mindkét csemetémmel az első próbálkozáskor terhes lettem. Az elsővel ahogy beköltöztünk az első sját lakásunkba, a másodikkal amikor kész lett a családi házunk. Szintén beköltözés után. Többet nem akarok költözni!!!!
2008. jan. 30. 07:47
Nalunk az elso egybol osszejot,de utanna evkben telt amig ujra sikerult teherben esni de nemsokaig,elveteltem 2szer egymas utann.Most varjuk hatha megis sikerul.
2008. jan. 9. 17:02

Nagyon remélem, hogy igen! :)

Nálunk a második baba jött nagyon gyorsan össze, remélem, hogy a harmadik is gyorsan fog. Bár még csak most kezdünk próbálkozni, remélem, nem kell sokáig várnunk.

2008. jan. 6. 10:18
Kimaradt az előbb,hogy az elsővel...
2008. jan. 6. 10:17
Az nagyon sokára lettem terhes és nehezen mert rendszertelen volt a ciklusom.A másodiknál viszonylag könnyen összejött.Így a két fiam között 22 hónap különbség van..Most próbálkozunk a harmadikkal augusztus óta de eddig még nem sikerült sajna:(Remélem hamarosan fog mert nagyon szeretnénk....
19. dus
2007. nov. 4. 14:28

Nálunk sem vált be a rövid idejig való várakozás! Az első terhességem vetéléssel zárult, rá 6 hónapra hormontámogatással estem teherbe a nagyfiammal, több mint 6 éve! A picire a próbálkotástól számított 11 hónapot vártunk. Előtte nem szedtem gyógyszert, így elég sokára jött a bébi! Bár relatív, kinek mi a sok idő! Szerencsére nem évekebe számolom, csak hónapokban! Nagyon sajnálom azokat, akik évekig próbálkoznak, mindhiába! Nem szabad feladni!

Akinek még nem jött össze, annak sok sikert és kitartó próbálkozást kívánok! Egyszer (vagy ismét) biztosan kopogtat a gólya!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook