Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a nőnek nem lehet gyereke.... milyen lehet a férfinek és milyen lehet az a kapcsolat? fórum

Ha a nőnek nem lehet gyereke.... milyen lehet a férfinek és milyen lehet az a kapcsolat? (beszélgetős fórum)


1 2
12. 41e36cdb38 (válaszként erre: 9. - 2df174aa9c)
2009. jún. 25. 08:51

Igen, de akkor a férfi mégsem annyira akar gyereket. Akkor a nőt akarja, és az már más. Bár ki garantálja, hogy nem bánja meg. Hú...de nehéz.

Ha én lennék a nő, és csak a magam nevében beszélhetek, én elengedném. Ne kövezzetek meg!!!

2009. jún. 25. 08:36
Teljesen egyetértek veletek, ha ez miatt megy szét a kapcsolat akkor nem is volt igazán erős.
10. Cszsuka (válaszként erre: 9. - 2df174aa9c)
2009. jún. 25. 08:20
Ha ez valóban így van, akkor nincs miről beszélgetni. Ha megtalálták egymást - ha igazán megtalálták - akkor elfogadják egymást úgy, ahogy a természet megadta a lehetőségeket és nem mérgeződhet a kapcsolat. Ezért írtam az elején, hogy rajtuk múlik minden.
9. 2df174aa9c (válaszként erre: 8. - Cszsuka)
2009. jún. 25. 08:01
Na, de ha igazán szereti és mással nem akar egyik sem élni? Ha egymásban találtak meg mindent? Szerintem egy kapcsolat nem bútor, hogy lecseréljük a másikat...
8. Cszsuka (válaszként erre: 7. - 41e36cdb38)
2009. jún. 25. 07:43
Igen, nekem is ez jutott eszembe. Van egy ismerősöm, ahol a válás után mindkét félnek lett gyereke mástól, pedig együtt mindent megtettek, hogy legyen és nem sikerült.
2009. jún. 25. 07:32
Ha a férfi annyira vágyik gyerekre, és lombikkal sem lehet, hát....... talán el kellene engedni.
2009. jún. 25. 07:31

Szia! Ez érdekes kérdés, én is sokat gondolkodtam ezen, mivel nálunk is problémák vannak velem, most volt az első lombikunk ami nem sikerült. Én már többször mondtam a páromnak, hogy megérteném ha elhagyna, de ő azt mondja, hogy mindennél jobban szeretne gyereket, de csakis tőlem, ha nem lehet, akkor inkább a gyerekről mond le mint rólam. De én tudom, hogy lesz gyerekünk, a következő beültetés sikerülni fog!

Nálatok mi miatt nem lehet?

5. fc2fbacfe1 (válaszként erre: 2. - Cszsuka)
2009. jún. 25. 07:31
Nem rólam van szó, a legjobb barátnőmről, aki 29 éves, és már mindent megpróbáltak, lombikot is, 6-szor. A férje nem akarja az örökbefogadást.
4. **Rita** (válaszként erre: 2. - Cszsuka)
2009. jún. 25. 07:30
Szerintem ők zárták ki.Nem akarnak örökbefogadott gyereket
2009. jún. 25. 07:29

Az a férfitól függ.

Ismerek olyan párt akik szétmentek , és olyat is akik továbbra is boldog kapcsolatban élnek.

2. Cszsuka (válaszként erre: 1. - Fc2fbacfe1)
2009. jún. 25. 07:29

Ki zárja ki az örökbefogadást?


Akkor még ott a lombikprogram szerintem.


Hogy megmérgezi-e a kapcsolatot, az rajtatok múlik, kívülálló nem mondhatja meg, szerintem.

2009. jún. 25. 07:25
Ha egy nőnek nem siker gyereket szülnie, és kizárják az örökbefogadást, megmérgezi-e a kapcsolatot, hogy a férj vágyik gyerekre, de a nő nem tudja megadni neki?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook