Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha a mai nap lenne az utolsó az életedben, mit csinálnál? fórum

Ha a mai nap lenne az utolsó az életedben, mit csinálnál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. okt. 26. 17:13
Nem tudom...de a kérdés nem rossz.
2009. okt. 4. 17:21

Összevesznék mindenkivel,és magamra hagynának..(Legalább nem kéne se búcsúzkodni,se azon keseregni,h ez az utolsó nap..)

(ilyen hülyeséget..:D)

101. 122390477d (válaszként erre: 100. - 673567bc24)
2009. okt. 4. 17:13
xd
2009. júl. 11. 19:59
hívatnék egy papot...gyónnom kéne!:S
2009. júl. 11. 19:55
Megpróbálnék mindent elkövetni azért, hogy ne ez legyen az utolsó napom!
2009. febr. 18. 10:23

A családommal, párommal tölteném, és egész nap pizzát ennék, muffint, rengeteg csokit, pezsgőznék és igen még rá is gyújtanék újra! :D Ja, Gunsot hallgatnék, és újra megígértetném szeretteimmel, hogy a November Rain fog szólni a temetésemen :D


Amúgy meg milyen morbid kérdés ez? :DD Remélem még messze van ez a nap, és nem is tudom, hogy szeretném-e tudni, hogy melyik lesz az...

2008. dec. 14. 15:38
Elmondanám a kiszemeltemnek hogy szeretem...:D
96. 0c97fbb607 (válaszként erre: 91. - 01c8755c79)
2008. nov. 17. 10:54
:D
2008. nov. 17. 10:50
Mindenkitől elbúcsúznék, akiket szeretek, igyekezném befejezni, amit lehet
94. Myrad
2008. okt. 6. 12:46
Nem tudom... tényleg nem...
2008. okt. 6. 12:44
na látod, ezen még nem gondolkoztam el.
2008. okt. 6. 09:23
Igen, ez bárkivel előfordulhat!:( Ezért adok hálát minden egyes napért, és minden egyes nappal szeretnék vmi jót tenni...Azt hiszem az utolsón is ezt szeretném.
91. 01c8755c79 (válaszként erre: 90. - 0c97fbb607)
2008. okt. 6. 09:13
... vééégre valaki, aki nem hinné el, és nem törődne bele azonnal! :o)))))
2008. okt. 6. 09:11
Ááááá,annyi dolgom van mára ,hogy tuti nem!:))
2008. okt. 6. 09:07
Elköszönnék a családomtól, de az utolsó 24 órát Kedvesemmel és A Barátommal tölteném.
2008. okt. 6. 08:53
Én elköszönnék a családomtól, egész nap a férjemmel lennék, tele enném magam pizzával, csokis mignonnal, puncskockával, szőlővel... Megnézném a kedvenc filmem: Hatodik érzék, meghallgatnám a kedvenc lemezem: Iced Earth: The glorious Burden. És jöhetne.....
2008. okt. 6. 08:47

Én minden fórumtémát, és tudásbázis kérdést kiírnék mégegyszer!!!

Lehet, hogy EZT többször is!!!

Bocsi Hoxa.:DDD

86. 7934d1ac97 (válaszként erre: 60. - Fe6fe7671f)
2008. okt. 6. 08:40
:))))))))
2008. okt. 6. 08:40

Azokkal lennék, akiket nagyon szeretek, család, szerelem, barátok. Minden olyat csinálnánk együtt, amit szeretünk, rengeteget nevetnénk, és az utolsó órábam Mindenkinek elmondanám, hogy nagyon szeretem Őket, minen hibámért bocsánatot kérnék, megkérném Őket, hogy ha majd gondolnak rám, csak boldogan tegyék ezt, hiszen én biztos jó helyen leszek. És ami a legfontosabb legyenek nagyon, nagyon boldogok!


Szeretlek Titeket!

2008. okt. 6. 08:33
Remélhetem,csak nem bántottam mag SENKIT. Ahogy-amig éltem .Igy nyugodtan halhatok meg bármelyik pillanatban..
83. 01c8755c79 (válaszként erre: 77. - Safirah)
2008. okt. 6. 08:31

... szerintem nem bonyolult, ha az ember nem forgácsolja szét magát... ezért írtam sokszor, vannak fontos emberek az életemben/életünkben, az energiámat oda fordítom. ... ez pedig a családom /nem a szűk család/... ők azok, akik hozzám tartoznak... és minden nap szeretem őket, és éreztetem is. De nem érdekel, hogy pl. a szomszédasszonyt csalja-e az ura, vagy a Gizi néni macskája hányat kölkezett.

Sokszor látom, hallom, hogy emberek azzal foglalkoznak pl. hogy a kolléganőm testvérét csalja az ura, megmondjam-e neki.... és hasonlók. Nos szerintem az ilyesmi időpazarlás a rövidke életből! :o)

82. 'szti
2008. okt. 6. 08:26

van már egy ilyen fórum

"Ha a mai nap lenne az utolsó az életedben, mit csinálnál? (Minden más)"

2008. okt. 6. 08:21
Igyekszem minden nap gondolni arra, hogy bármikor meghalhatok. Ez nem rontja el a napjaimat, sőt, így jobban odafigyelek arra, hogy ne tegyek olyat, amit utólag megbánnék. Na, persze sokszor nem sikerül, de legalább tudatosan élem az életemet, és alakulok afelé, ami lenni szeretnék. És hiszem, hogy a halálom után örök élet van. Ezért sem mindegy, mit tettem életemben, hogyan készültem oda, ahol csak az számít, mennyire tudtam megvalósítani a szeretetet életemben. Van még mit alakulnom!
2008. okt. 6. 08:16

Ha tudnám, hogy ez életem utolsó napja, elköszönnék a szeretteimtől és elmondanám mennyire szerettem élni, mindenkinek megbocsájtanék (remélem igy kell irni), és megbocsátást kérnék.


Elmondanám, holnaptól új élet kezdődik a számukra, együtt, egymásért kell élniük, mert élni az élőkért kell. Aki elment azt szivünkben őrizzük, ő nyugalmat lelt a temetőben.


És elmondanám legyenek nagyon, de nagyon boldogok.

De sajnos ezt nagyon kevesen tudják előre!


És azt szeretném legyenek nagyon-nagyon boldogok!

2008. okt. 6. 08:10

Én nem szeretném tudni, mikor jön el az utolsó napom.

Ha mégis így alakulna, akkor a szeretteimmel foglalkoznék, beszélgetnénk, stb. A halál mindig az "itt maradottaknak" rossz, a hátrahagyott szeretteinknek.

2008. okt. 6. 08:09
Hogy mit csinálnék,ha az utolsó napom lenne?Ez nagyon elgondolkodtató!Az biztos,hogy a szeretteimmel lennék,de más nem jut eszembe hirtelen!Az is biztos,mivel szeretek élni,és nem szeretném elhagyni a családom,sírnék!De erre még gondolni is fájdalmas!Még remélem messze a vége!(Egyébként az utóbbi időben sokat gondolok a halálra,talán azért,mert olyan sokan halnak meg mostanában fiatalon!Az ismerőseim között is!)
77. Safirah (válaszként erre: 75. - 01c8755c79)
2008. okt. 6. 08:05
Igen, valóban van egy olyan mondás, hogy élj úgy, mintha minden napod az utolsó lenne, illetve viselkedj úgy, tégy úgy másokkal, ahogy magaddal tennél, ahogy magaddal viselkednél... Valóban egyszerű így kimondva, de kivitelezni már nem olyan egyszerű... De törekedni kell rá, hogy sikerüljön!
76. Donyta
2008. okt. 6. 08:02

Sajna egy nap erre már kevés. Nem tudnék semmin változtatni ennyi idő alatt.


De nagyon szomorú ha valaki elmegy. Még fájóbb ha az még fiatal is volt!

2008. okt. 6. 08:00

... arra gondolnék, hogy hülyeség, és nem lehet holnap vége!

... egyébkén azt vallom, hogy minden napot úgy kell megélnünk, mintha az utolsó lenne. Szeretetben, harag nélkül.

2008. okt. 6. 07:57
Néhány hete meghalt egy barátom 41 évesen hirtelen.... Aztán most mindenki Albert Györgyi haláláról beszél, aki szintén csak 44 évig élt!:((( E szomorú aktualitások kapcsán ötlött fel bennem a kérdés, hogy vajon ki mit csinálna másképp, mint egyébként, ha tudná, hogy holnap vége? Mivel töltenéd az utolsó 24 órát? Egyáltalán szeretnétek tudni, hogy mikor lesz vége? Akkor másképp élnénk? Kedvesebbek, "jobbak" lennénk másokhoz és önmagunkhoz?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook