Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha a gyerek kimászik az autós ülésből..... fórum

Ha a gyerek kimászik az autós ülésből..... (beszélgetős fórum)


1 2
2010. júl. 3. 14:33
Az enyém kikapcsolni nem tudja (még én is nehezen, olyan erős a csatja) viszont nem tudom úgy meghúzni a vállpántokat, hogy ne sikerüljön neki kiszednie magát. Így a derekát fogja ugyan az ülés, de a felsőtestét nem. Én se tudom, mit csináljak vele. Ha rászólok, van, hogy visszamászik a vállpántok alá, de két percig tart, aztán kezdi elölről. :-(
2010. júl. 3. 14:31

Huhh...

Nem tudok semmi okosat, mert az én lányom sosem csinálta. Még a mai napig sem csinálja, pedig mindjárt 3 éves, és pontosan tudja ő is, hogy kell. Ha az autó megáll, minden további nélkül kiszáll, de menet közben sosem.


Nem cseszegetés, de nem lát valakitől roszz példát? Valaki, aki sosem kapcsolja be az övet?

2010. júl. 3. 14:31
Sejtettem... ezért mondtam, hogy nem tudom :(
2010. júl. 3. 14:31
Hali!! Nekem Beni a kezét kibújtatja belőle és így csak a derekánál fogja az öv...:S
2010. júl. 3. 14:31

Hát milyen ülés az?

A miénket én alig bírom kikapcsolni, annyira nehéz nyomni a gombot rajta.

2010. júl. 3. 14:30
Sajna ez nem válik be nálunk.
2010. júl. 3. 14:29
Nem tudom... én rászólok, hogy ne tegye, és szót fogad...
2010. júl. 3. 14:28

Sziasztok!

Tegnap óta a 20 hónapos fiam kikapcsolja a biztonsági övet az ülésén és kimászik belőle. Mit tudok csinálni? Tapasztalatokat és tanácsokat kérek. Köszi!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook