Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Autós gyerekülés fórum

Autós gyerekülés (beszélgetős fórum)


2022. márc. 9. 12:32
Köszönöm szépen mindenkinek!!! 🌹🌹🌹
10. Vikyci (válaszként erre: 1. - Egomanyus2)
2022. márc. 9. 08:59

Szia!


Mi is vettünk ilyen fejpántot, párszor használtuk is, de utána azt olvastam, hogy veszélyes, ütközésnél ez megtartja a fejét és sérülhet a nyaka.

Szerintem dönthető ülés jobb lenne a picinek, nekem még a 4 éves is dönthetőben ül, és ha elalszik, akkor döntöm meg. Most akarok majd neki venni egyenes háttámlájú ülést, mert ezt már kezdi kinőni.

9. Charlize (válaszként erre: 5. - Egomanyus2)
2022. márc. 9. 07:48
Nem működik, felesleges.
8. andita1 (válaszként erre: 1. - Egomanyus2)
2022. márc. 9. 07:40
Mi ez miatt vettünk dönthető gyerekülést. Imádtam. Ha a gyerek elaludt, csak hátra nyúltam és eldöntöttem fekvőbe. Sokáig használtuk. Igaz, nem volt annyi pénzünk anno hogy újan vegyük meg, de a használtat szépen kimostam és tökéletes volt. Ezt ajánlanám inkább.
7. Bichi (válaszként erre: 4. - Egomanyus2)
2022. márc. 9. 07:14
Minden alvó gyereknek lóg benne a feje, ha veszélyes lenne, már rég kötelező lenne a "fej kikötés"... Mondjuk a megvalósítás is fura, amint elalszik kipattan az ember a kocsiból, és rögzíti a fejet? Mert az alapból kiszíjazom, az meg elég furcsa lenne...
2022. márc. 9. 06:57
A fejpant veszelyesebb utkozesnel, mint a logo fej.
5. Egomanyus2 (válaszként erre: 3. - Charlize)
2022. márc. 9. 06:53
A neten láttam ezt a fejpántot. Én is arra gondoltam hogy amikor elaludt akkor lehet feltenni. Hasznosnak tartod, vagy felesleges vacak?
4. Egomanyus2 (válaszként erre: 2. - Birebora)
2022. márc. 9. 06:51
Köszönöm hogy írtál. Én veszélyesnek tartom a lógó fejecskét. Persze lehet hogy csak nem láttam még és megijedtem.
3. Charlize (válaszként erre: 1. - Egomanyus2)
2022. márc. 9. 05:25

El nem tudom képzelni, hogy lehet a pántot használni.

Ha a gyerek még ébren van, pl. induláskor, hiába rakom fel, biztos nem hagyja a fejét a pánt alatt. Rácsúszik a szemére zavarni fogja.

Ha elalszik, meg kell állni menet közben és felrakni. Tuti felébred a gyerek és tiltakozik! Ő saját magának nem fogja feltenni.

Amúgy ez egy gumipánt táskacsattal, aminek van egy textiles része. A mi autósüléseinken nem is akar a helyén maradni, csúszkál, lepattan. Vagy vmit én csinálok rosszul…

2022. márc. 8. 23:16

Igen, ez ilyen. A fejpántról nem hallottam és nem is tudom elképzelni, hogy működne. Az enyémeknek is "előrebillent" a feje én is aggódva néztem. Majd ha nagyobbak lesznek már "megtartják" a fejüket.

Ha elalszunk nekünk is billen a fejünk. Nyugi. Rossz látvány tudom.

2022. márc. 8. 22:17
Tanácsot kérnék! Van egy kisunokám aki egy éves. Most kapott új autós ülést, amiben szépen egyenesen tud ülni. Még csak rövid távokra használták. Egyik nap amikor eljöttek értem, a kicsi elaludt, és a fejecskéje előre billent, ami nem jó. Láttam a neten, hogy lehet kapni fejpántot az üléshez, hogy tartsa a fejecskéjüket ha elalszanak. Használ valaki ilyen fejpántot? Vagy van valakinek valami tanácsa, hogy mit lehet tenni, hogy ne legyen baja az alvó kisgyeteknek? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook