Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha a bulinak vége... fórum

Ha a bulinak vége... (beszélgetős fórum)

16. Lucius (válaszként erre: 15. - 02db590b2c)
2011. márc. 5. 01:23

Így van.


Ha váratlanul beállít tesóm, vagy anyukám én is csinálom a dolgomat. Kiülök velük a nappaliba, de közben megpucolom a krumplit, hagymát az ebédhez.


De az ott más volt. Ott egy buli volt. Megkértek, hogy maradjunk, mi maradtunk és kellemetlen volt.



Én egy tányért sem raknák a mosogatógépbe, amíg vendégem van, ha én hívom meg. Ha vendégeket hívok azt azért teszem, mert velük akarok lenni. Nem fecsérelem azt az időt, amíg velük beszélgethetek, velük kártyázhatok, velük lehetek azzal, hogy bepakoljak a mosogatógépbe.


A mosogatógépbe akkor pakolok be, ha mindenki elment, esetleg másnap.


ha vendégeket hívok, én a vendégekkel akarok lenni és nem mosogatni.


Mosogatni minden nap lehet, de a vendégeimmel nem lehetek minden nap.

2011. márc. 2. 00:51

A csalad az masabb ilyen szempontbol.Ok megiscsak otthon vannak nalam.Mas beallni tesoval,vagy anyuval mosogatni kozben esetleg kidumalni a pasikat vagy akarmit kettesben,meg mas egy ismerosnel,baratnal lenni.Ha esetleg nem ugy mosogatsz ahogy o szereti,vagy nem ugy torolgetsz,vagy akarmi ahogy azt o szereti,akkor csak az ize van belole.Meg azt se tudod mi hova valo...


En nem varom el,hogy a barataim segitsenek ilyenkor.Eppen tojok ra,hogy ott a mosatlan.Max bedobalok mindent az asztalrol a konyhaba,hogy lehessen kartyazni vagy a poharaknak ragcsanak normalisan legyen hely es annyi.

14. 02db590b2c (válaszként erre: 13. - Lucius)
2011. márc. 2. 00:46

En is pont igy szoktam csinalni.Nem dol ossze a vilag meg a lakas se ha par oraig orizetlenul marad a mosatlan:)

Raerek meg utana vagy masnap megcsinalni mindent,de amig vendeg van addig jo veluk lenni.Elvegre azert hivtam oket.

Legkozelebb az utolsok elott kell tavozni:D Ne vedd a szivedre,lehet ok igy szoktak meg.Bar en is hulyen ereztem volna magam.


A vegen hogy jottetek el?Megvartatok mig kitakaritanak es utana koszontetek el?vagy meg takaritas utan volt egy kis kozos dumalas?

13. Lucius (válaszként erre: 12. - Spinneli)
2011. márc. 1. 23:57

Nekem meg kellemetlen volt.


Én, ha vendégeket hívok, megvendégelem őket. Vacsi után leszedem a koszos tányérokat, kiviszem a konyhába. Visszamegyek a vendégeimhez és velük vagyok. Beszélgetek, kártyázok velük. Azért hívom meg Őket, mert velük akarok lenni.


A mosogatást, takarítást megoldom ha mindenki elment, de inkább másnap.

12. spinneli (válaszként erre: 11. - Lucius)
2011. márc. 1. 22:01

akkor lehet ők azt szokták meg otthon, hogy pakolásszanak még a vége előtt.

Nekik valószínűleg nem volt kellemetlen, ne rágd magad rajta.

:)

11. Lucius (válaszként erre: 9. - Spinneli)
2011. márc. 1. 21:48
Először segíteni akartam, de leültettek.
2011. márc. 1. 21:47

ez jelenthette ,hogy megkérdezte segíthet-e , szándék megvolt!

"Segítettem volna, de leültettek"

9. spinneli (válaszként erre: 4. - 8ef78160df)
2011. márc. 1. 21:45
ja, azt írta beszélgetni próbált, nem segíteni-ez persze nem kötelező, csak akkor lehet nem jött volna ki kényelmetlenül a dolog.
8. spinneli (válaszként erre: 4. - 8ef78160df)
2011. márc. 1. 21:44
nálunk természetes, hogy közbe is pakolászunk, persze komplettül mindent nem állunk neki összetakarítani...lehet így szokták meg, szerintem nem nagy ügy, de persze kényelmetlen lehetett.
7. 40163fd81d (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2011. márc. 1. 21:44
Dettó,közben jót lehet beszélgetni:))
2011. márc. 1. 21:43
én sosem, csak max. lekpkoom az asztalról a koszos tányért. be a konyhába, és majd valami lesz velük, ha már mindenki elment.
2011. márc. 1. 21:43
Szerintem ez természetes dolog. Igaz, hozzánk leginkább rokonok, közeli ismerősök szoktak jönni, de van úgy, hogy az ebéd elfogyasztása után már azonnal hozzáfogok a mosogatáshoz. Takarítani csak az után, amikor már elmentek a vendégek, v. másnap.
4. 8ef78160df (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2011. márc. 1. 21:42

próbált ő is, ahogy írta....


Én is kényelmetlenül éreztem volna magam, és én sem kezdenék takarításhoz amíg vendég van.

2011. márc. 1. 21:42
elég hülye szitu, ők voltak a hülyék. Ha nagyon takarítani akartak, miért marasztaltak benneteket? kicsit érekes.
2. spinneli (válaszként erre: 1. - Lucius)
2011. márc. 1. 21:40
Én segítettem volna takarítani.
2011. márc. 1. 21:39

A múlt héten szombaton egy szülinapi bulin voltunk a barátainknál.


Vége lett a bulinak, elmentek a vendégek, mi is indultunk volna, de kértek, hogy maradjunk, mert ezt-és ezt a videót és az új képeket meg akarják mutatni. (nem hencegni akartak, csupán megosztani velünk) Így maradtunk.


Maradtunk és fél óráig figyeltem, hogy hogyan takarítanak össze. Szedték a tányérokat, poharakat. Segítettem volna, de leültettek. Mosogatógépet pakoltak, fel is söpörtek. Mi meg ültünk ott ketten a párommal. Próbáltunk közben beszélgetni velük, de mire feltettem egy kérdést a háziasszony már a harmadik szobában kutatott koszos pohár után.


Bevallom nekem ez nagyon kényelmetlen volt.

Nálunk is szokott kisebb-nagyobb összejövetel lenni, de én soha nem fogok hozzá mosogatógépbe pakolni, takarítani, amíg egy vendég is itt van. Elmegy mindenki és nekiállunk, ha késő van, másnapra hagyjuk.


Más is rosszul érezte volna magát a helyemben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook