Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a Bartholin-mirigyek meg vannak duzzadva mindenképp műteni kell? fórum

Ha a Bartholin-mirigyek meg vannak duzzadva mindenképp műteni kell? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 9. 13:52
A mirigy van be gyulladva megvan egy hüvelygombám is mellé... Gyógyszert kaptam a gyulladásra,meg a gombára betadine-t és gyógyszereket.Párommal mindketten szedjük a ggyszereket,de igaz még csak 1 napja tart a kura de ugy érzem a gyulladás nem akar elmulni :( még picit mindig ott van
8. akác56 (válaszként erre: 1. - Niki.ke89)
2014. jan. 6. 11:42
Szőrtüsző gyulladás is lehet! Mindenképp mutasd meg dokinak.
2014. jan. 6. 11:09

Holnap megyek nőgyógyászhoz de addig meghülyülök.


Amikor leborotváltam még nem vettem észre h lenne ott vmi...

2014. jan. 6. 11:09
nekem is volt ilyen, kb egy hét és elmúlt, azt hittem én is h műteni kell de nem:)
2014. jan. 6. 11:02
*minek nyomkodod, borotvalod?*
2014. jan. 6. 10:58
Mondjuk az fura nekem, hogy mozog a csomó... Esetleg nőgyógyásznak megmutathatod, ha nagyon félsz. De lehet, hogy pár nap alatt felszívódik magától.
2014. jan. 6. 10:54

Fájni nem fáj,tudok ülni rendesen meg járni is...

csak ha oda nyulok akkor érzem és azt a gimot ha megnyomom mozog... ijesztő... meg elég hipohonder vagyok... :S már bebeszélem magamnak h fáj egyre jobban vagy nem tudom...

2014. jan. 6. 10:42
Nekem elmúlt magától. Amíg nem fáj, addig nincs gáz, vissza is húzódhat (nálam ez történt). De ha fáj, akkor valszeg felvágják. Meg azt mondják, hogy ez egy mindig kiújuló probléma. De ha begyulladna, akkor hidd el azt kívánnád, hogy bárcsak valaki kivágná onnan. :) Az nagyon tud fájni sajna. Amúgy meg az is lehet ám, hogy egy pattanás bújt meg oda. Bizony, sajna ott is lehet. Nekem volt, én is azt hittem, hogy a bartholin mirigy, de kiderült, hogy pattanás. Akkor műveltem ki magam a témában! :) Jobbulást!
2014. jan. 6. 10:39

A szeméremajkam egyik fele meg van duzzadva a hüvekybejáratnál. Szeretkezés után

Ha kitapintom érzek egy kis "gumo" szerüt vagy mit amit ha meg nyomok az odébb megy. Elötte intenziven voltunk együtt,kicsit késöbb a 2. Fordulonál csak azt éreztem h a behatolás fáj. Mikor leborotváltam az első aktus utáni zuhanynál akkor még nem vettem észre h duzzadt,nem vágtam el magam.


Olvastam neten egy forumon h Doxycyclint is irhatnak fel rá.Ettől elmulik?

Az se biztos h ez a bajom. Nagyon aggodok,meg félek. Holnap megyek nőgyógyászhoz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook