Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha 1 hónapban 2 jön meg a menszesz akkor lehet terhes voltam és elvetéltem? fórum

Ha 1 hónapban 2 jön meg a menszesz akkor lehet terhes voltam és elvetéltem? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 26. 15:28
Ha csak barnázol,akkor az éppen a beágyazódás miatt lehetett!Kiderült a probléma oka?
2010. ápr. 6. 12:30

Nem tudom!


Én nekem akadt egy kis cisztám. Csupán csak a méhem van tele vele. A doki irt fel fogamzásgátlót, hogy szívódjon fel a cucc. Most nekem meg még mindig tart. 1 hete jött meg, elkezdtem szedni, és még mai napig vannak apró cseppek. idő kell míg beáll nálam is. 1 évig kell szednem, utána vissza kell menni hu-ra...


de neked javaslom hogy menj azonnal dokihoz!

2010. ápr. 6. 12:29

:)

Nyugi, szerintem szó sincs vetélésről, az görcsökkel, és fájdalommal jár. Talán megzavarodtak a hormonjaid, menj el nőgyógyászhoz.

5. Krisztina:) (válaszként erre: 2. - Pemete)
2010. ápr. 6. 12:28
mármint úgy akartam írni hogy 2-szer jött meg!
2010. ápr. 6. 12:25

sziasztok!

Kb.két hete múlt el a menstruációm de ma megint megjött!

Félek hogy elvetéletem!

Semmit nem éreztem nem volt semmi bajom de azért kicsit parázok!

Segítsetek légyszi

2010. ápr. 6. 12:25

Szerintem nem!


Ha úgy jön meg hogy hónap elején és hónap végén, ami átcsúszik a másik hónap elejére, akkor az normális!

2010. ápr. 6. 12:25

Bocs, de ennek a mondatnak nincs értelme! Azt akartad írni, hogy kétszer jön meg?

Lehet az is egyébként amit írtál, de lehet más is. Menj el nőgyógyászhoz, és majd ő megvizsgál, és megmondja mi lehet a baj.

2010. ápr. 6. 12:24
Ha 1 hónapban 2 jön meg a menszesz akkor lehet terhes voltam és elvetéltem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook