Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyűrűs vagy tűingás jóslást alkalmazzátok a jövendőbeli gyermekeitek számának és nemének a meghatározására? fórum

Gyűrűs vagy tűingás jóslást alkalmazzátok a jövendőbeli gyermekeitek számának és nemének a meghatározására? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 29. 18:10

Nekem tökéletesen bejött a dolog.Arany nyakláncra ráfűztük a jegy gyűrűmet és meg mondta a lányomat,aki akkor meg volt már és utána a két fiamat.Utána meg állt a gyűrű.

Anyumnak is meg mondta és az anyósomnak is.

Én hiszek benne,de abban is hogy a jövő

választható!:)

2010. dec. 29. 17:42
nálam sem a ygerekszám sem a nem megjóslása nem jött be ezzekkel a módszerekkel. Három fiam volt amikor csinálták és azt mondták hogy nem születik töb gyerekem- lett még kettő.
4. 06bfdda89d (válaszként erre: 3. - D9f08b6ea2)
2010. dec. 28. 19:07

Na még csak az kéne...:)

Türelem.Biztos tolonganak majd a többiek,akik értik.

3. d9f08b6ea2 (válaszként erre: 2. - 06bfdda89d)
2010. dec. 28. 18:16

ÖÖÖÖÖÖÖÖ, te most miről beszélsz? Nem mondtam, hogy megválasztani, hanem meghatározni, és hogy jön ide a születés szabályozás?


Tudod te egyáltalán, hogy miről beszélek?

2. 06bfdda89d (válaszként erre: 1. - D9f08b6ea2)
2010. dec. 28. 17:58

1.Gyermekszám: vannak frankó "születésszám-szabályozók":)

2.A nemet megválasztani: ejnye-bejnye...Nem túl bölcs dolog "mesterségesen" belenyúlni a nemek arányának természetes alakulásába...


:)

2010. dec. 28. 13:32
Gyűrűs vagy tűingás jóslást alkalmazzátok a jövendőbeli gyermekeitek számának és nemének a meghatározására?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook