Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyümölcs - Zöldség "diéta" próbálta már valaki? fórum

Gyümölcs - Zöldség "diéta" próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)


2013. aug. 28. 09:25

Sziasztok!!


Nem javasolom teljes mértékben az ilyen kúrákat, mert ahogy itt is írták : simán visszaszedi az ember ha véget ér a diéta és újra "normálisan" étkezel.


Én most azt fogom csinálni, hogy a különböző módszerekből kiveszem a számomra szimpatikus elemeket és ezzel saját magamra alakítom....

Életmódot váltok, nem pedig diétázok... Persze a súlycsökkentés számomra is fontos momentuma a dolognak! :)

Nem tudom ki hogy van vele, de én utálom ha megmondják hogy mikor mit ehetek :D ... rögtön felmegy bennem az ideg.. :D


Annak aki bírja a kötöttségeket-kikötéseket bizonyos mértékben az válassza például a Lizandra-programot (T!lt-es diéta 70 napos).. én nem bírom ...


Amit most én elkezdek (a most az ténylegesen a most per pillanatot jelenti) az a következőkből áll:


-nincsen kenyér kifli zsömle péksütemény.. tészták stb stb... ha minden kötél szakad legvégső esetben teljes kiőrlésű de abból is kevés

-van helyette natúr húsok

-párolt és nyers zöldségek

-gyümölcsök (nem banán)

-basmati rizs (nem biztos hogy jól írom)

-magvak (nem sós mogyoró és ilyenek)

-levesek tészta nélkül

- rágcsának korpovit kekszek...

-édességnek update 1 puding vagy az otthon készített verziója (zsírszegény tej+pudingpor+édesítőszer)

-natúr teák

-natúr joghurtok

-kávét fogok inni

-zsírszegény sajtokat fogok enni

stb stb

"kikötésem" annyi végül is hogy viszonylag keveset egyek és többször.. estére pedig mindig próbáljak nagyon könnyűt enni.


mozgásról... imádok mozogni de amióta új melóhelyem van (van hogy heti 5 napot 12órázom...) elég kevés idő és energia jut ilyesmire, illetve korántsem ülő munkát végzek sőt). Most az a tervem hogy beszerzek egy szobabicajt így télire :D

Bicajozni meg futni és sétálni szeretek igazán télen ugye csak szobabicón tudnék.. futni csak futópadon de az drága dolog.. sétálni meg kisétálnom magam melóban..úgyhogy....


Aki esetleg velem tartana, írjon privátban vagy itt akár ezen a fórumon :)

2013. jún. 4. 16:58
igen, most fogom elkezdeni :) Még valaki?
2011. szept. 18. 20:29
Én máskor 3 hétig csak nyers zöldséget és gyümölcsöt ettem. 8kg-ot fogytam, és nagyon jól éreztem magam ez idő alatt! Szóval hajrá! :)
2011. jún. 4. 07:36
Szia, én még huszonéveim legelején tartottam egy háromhetes zöldség-gyümölcs kúrát, de szigorúan, semmi mást nem ettem. Az eredmény: 21 nap alatt 13 kilót fogytam, amit pár hónap alatt visszaszedtem... a kúra alatt pedig nagyon gyenge voltam, alig bírtam odébbvonszolni magam. Szerintem hosszú távon nem lehet megtartani az ilyen módon elért álomsúlyt, max akkor jó, ha villámdiétát "kell" csinálnod, valamilyen alkalomra (esküvô, tengerparti út, stb).
2011. jún. 4. 06:55

kitartást kivánok

a kúrához, ne nevezd sose fogyókurának,


inkább életmód váltás próbálkozásnak

én is hasonlóan látom, hogy a nyers ételekben több az egészség...


ami úgy érzed neked való , és hiszel benne, meg fogja hozni a kivánt eredményt


az élet játék, játszd, élvezd, sose koplalj, rágcsálj egy répát... bármit ha megéhezel


azt a pár szabályt betartod ami a táplálkozás vezérelve, és oda figyelsz arra hogy mit mivel, mennyit eszel, idővel nem lesz súlyfelesleged.


kitartás

és ne hagyd magad eltériteni célod felé vezető úton, a tested a bölcs belsőd, súgni fog neked, hogy mit egyél... kivánni fogod azokat amibe olyan van amire szükséged van....


halgass a szivedre

2011. jún. 3. 21:54
Szerintem ez nagyon kemény...én tuti nem csinálnám meg, mégha birnám akkorsem.
2011. jún. 3. 21:44

Most olvastam egy diétáról ami nagyon megtetszett :) csak gyümölcs és zöldség fogyasztása javallott emellett fokozottan kell figyelni a napi víz fogyasztásra és garantált a változás :)

Szeretném kicsit helyrerázni magam mind lelkileg mind testileg, szerintem egy ilyen kúra pont megfelelő... ráadásul nyáron inkább könnyebb ételeket eszünk úgy is, ezért még praktikus is :))) itt találtam : [link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook