Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyulladásos betegség fórum

Gyulladásos betegség (beszélgetős fórum)


8. mamcili (válaszként erre: 7. - Katus3)
2010. jan. 12. 15:34
Teljesen igazat adok neked! Én is egyet értek az orvosváltással...
2010. jan. 12. 15:29
Szia! Én júliusban elmentem az orvosomhoz rákszűrésre.Nem csinálta meg,azt mondta,előbb vegyünk mintát,nehogy legyen valami baj,mert akkor úgyis ismétlést kérnek.Ebből az lett,hogy júliustól novemberig 12-szer voltam nála!!! 2 alkalommal nem vizsgált meg,mert egyszer ünnep volt másnap,(okt.23) máskor meg nem találtak valami szekrénykulcsot. A maradék 10 alkalom úgy zajlott,hogy mintavétel, utána gyógyszerírás. Majd újra mintavétel,gyógyszerírás. Ezt 10-szer. A lelet szerint nem volt gomba,baktérium,semmi. Benzin került 12 ezerbe,a gyógyszerek több mint 20 ezerbe. Mikor november végén hívtam őket,és azt mondták,menjek vissza mert gyógyszert kapok megint,elmentem egy másik orvoshoz,akit úgy ajánlottak.(Hozzáteszem sztk-s doki) .Csinált uh-ot,és azonnal egy rákszűrést,aminek 2 hete lett meg az eredménye:P2,semmi gyulladás vagy gomba,tehát tökéletes. Azt mondta,ne menjek többet a régi helyre,ő bármikor szeretettel vár. Mindezt 2 pici gyerek mellett játszották el velem. Ezt tanácsolom neked is,hogy VÁLTS ORVOST!
2010. jan. 12. 15:17
ajaj:S köszi az eddigi hozzászolásokat.tudjátok az a baj hogy az orvosom sokmindent nem csinál .álandoan fél éves kurákat tartat velem.ebbe van gyulladás csökentö meg kup használat majd 3 honap szünet.s ujra vissza menni s ez már nagyon idegesitö.1.5 éve nem csinálok mást csak féléves kurákat csinálok általa.ö persze mindig mondja van javulas alakul.na de meddig várjak még mig tökéletes nem lesz?s hiába kérdezem csk azt hajtogasa még mindig kell egy ujab fél éves kura.:S
2010. jan. 12. 15:11

Azt tudtátok, hoyg a szervezetben megjelenő betegségek figyelmeztetnek valamire az életetekben?

Én úgy hallottam, hogy a női nemi szervek a nőiesség megjelenítői.... azt kell végiggondolni ilyenkor, hogy mit élsz meg rosszul félelemmel, stb....ha megvan akkor örülj neki, hogy rátaláltál és éld meg csupa jó érzéssel.

Sok sikert :))

2010. jan. 12. 15:07

Szerintem előbb mindenképp meg kéne gyógyulnod, mielőtt terhes leszel, hisz egy gyulladásos folyamat sok mindent befolyásolhat.

Mindenképp keress, egy megbizható nőgyógyászt....

2010. jan. 12. 15:06

Szia!

A baj az, hogy a gyulladás sok mindenre kihatással van. Sajnos a babaprojectre is! Nekem is van gyulladás a szervezetemben, valószínű, hogy ezért nem jön össze nekünk se!

2. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - 2090f43d09)
2010. jan. 12. 15:06
Erre csak az orvos tud konkrét választ adni szerintem.
2010. jan. 12. 15:05
szerintetek ,teherbe lehet esni visszatérö hüvelygyuladás mellet?s ha igen ez a kicsit valmilyen mértékbe károstitja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook