Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyorshajtás új jogszabály 60 napon túl jön meg a papir nem kell fizetni.hogy is van ez pontosan tudja valaki? fórum

Gyorshajtás új jogszabály 60 napon túl jön meg a papir nem kell fizetni.hogy is van ez pontosan tudja valaki? (tudásbázis kérdés)

2010. aug. 12. 06:51
Mi is így jártunk,62 napra jött meg a papír amit mi megfellebeztünk.Kaptunk is rá választ 3 hónap után!!már azt hittük minden ok erre az volt a válaszuk,hogy igen kifutottak az időből ,de akkor is fizetnünk kell!!Megnézte egy ügyvéd barátunk és azt mondta,hogy Ő még ilyet az életbe nem látott!-elismeri a rendőrség h hibázott,de nembaj barátom nem érdekes a jogszabály fizess csak!Magyarul van jogszabály de nem érdekli őket!Hát azóta még nem fizettük be a csekket de azt gondolom lassan be kell pedig nagyon húzos az összeg.De hát ez van sajnos: a szabály az szabály!??
2010. ápr. 14. 12:59
Szia!Szerintem nézz utána a Totalcar nevű oldalon,az autójogász címke alatt.Rengeteg ilyen vagy nagyon hasonló kérdésre válaszol egy -ezekben az ügyekben járatos -jogász.
5. amanda06 (válaszként erre: 4. - Zsuzso100)
2010. ápr. 12. 13:37
köszi megnézem azért még reménykedünk
4. zsuzso100 (válaszként erre: 3. - Amanda06)
2010. ápr. 12. 13:37

Nyugi, az utolsó napon azért nem felejtik el! :-(

Ha tegnap volt, itt meg tudod nézni?

[link]

2010. ápr. 12. 13:34
tegnap volt a tényekben de csak a végét láttuk.nekünk már csak tiz napot kell kihuzni ha tényleg igaz
2010. ápr. 12. 13:32
Ezt én sem tudom,de jó lenne ha igaz lenne ugyanis mi most fogunk befizetni barátommal 1 igen szép összeget....
2010. ápr. 12. 13:30
Gyorshajtás új jogszabály 60 napon túl jön meg a papir nem kell fizetni.hogy is van ez pontosan tudja valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook