Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyorsabban, magasabbra, erősebben! fórum

Gyorsabban, magasabbra, erősebben! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyorsabban, magasabbra, erősebben!

1 2 3
2012. ápr. 4. 11:24
Nagyon jó cikk.Gratulálok hozzá!
2012. ápr. 4. 10:19
Nagyon jóóóó! Féltem, hogy a végét, egy hatalmas kudarcot megélve zárod, de nem csalódtam. Fasza csaj vagy! Így tovább!!! :D
2012. ápr. 4. 09:44
Az íráshoz gratula!
2012. ápr. 4. 09:44

Nevettem én is...igen...így kezdődik...aztán folytatódik és megéri.

Én is szoktam kacározni, mikor leteszem és ő szól, hogy nem kéne...

Nagyon jó tornák, én csak erre-ezekre tornázok...a többi gyenge.

Jó sportolást mindenkinek!

29. Shocki
2012. ápr. 4. 09:18
Ez a cikk fantasztikus! :))
2012. ápr. 3. 20:03
Nagyon jó cikk,gratulálok hozzá!Olyan jót mosolyogtam rajta,főleg,mert magamra is ismeretem benne,nap,mint nap megküzdök vele :))
2012. ápr. 3. 19:59

Pont ilyen a sorrend nálam is csak így néz ki: "gyorsabban "jaj Istenem" erősebben! :)


**XD

26. Nissi
2012. ápr. 3. 18:09
Gratulálok, nagyon jó a cikk... várjuk a folytatást... :)Azontul hogy nagyon jó a stilusod, mindenki magára ismerhet benne... mindenki igy kezdte akár tegnap, akár a mult héten vagy mult honapban vagy évben... Sajnos meg kell szenvedi a szépségért, de a siker mindenért kárpotol :)
25. c3f39fd03b (válaszként erre: 21. - MelisUK)
2012. ápr. 3. 18:07
Ó,ezen a szinten már rég túl vagyok.:-)Ma már nem szenvedés.
24. luc22
2012. ápr. 3. 17:09
Ez nagyon jó cikk! Ugyanígy megy nekem is a torna :) De azért a végén nagyon büszke vagyok magamra :) Nagyon jól fogalmazol, hallom is Rékát, h "eeez még mindig csak a bemelegítés" :) Ma nem akartam tornázni, de csak belekezdek. Köszi :)
2012. ápr. 3. 16:37

Nekem is nagyon-nagyon tetszik a cikked!:)) Én is sokszor elmosolyodtam, miközben olvastalak.

Leírtad, hogy mi is jár pontosan a fejünkben (legalábbis néha az enyémben:D) torna közben, csak veled ellentétben mi nem írjuk le ilyen részletesen:)

2012. ápr. 3. 16:31
Nagyon tetszik a cikk, én is hangosan nevettem:) Minden szava igaz, csak elkezdeni nehéz. Bár én nem szeretem annyira az Ő tornáit, de hogy hatásosak, az tuti:)
2012. ápr. 3. 16:23

Pár napi torna után már nem fogod olyan negatívan szemlélni, egyre jobban fogod bírni és tényleg látványos az eredmény! Egy idő után már rosszul is fogod érezni magad, ha nem tornázol. Ezek a 20 perces izzasztó brutál tornák többet érnek, mint sok 1 órás lazább torna. A mindennapokba is könnyebben beilleszthető, nameg a munka is jobban megy, ha előtte lenyomtad a 20 percet. :)

Ma szabadnapos vagyok, 20 perc combbal kezdtem, majd az utána következő 20 perc fenék, ezután 20 perc kar és felső test, végül 20 perc has. Bár a hasból csak 10 percet csináltam, de azt hiszem mára ennyi elég is volt. :) Sokkal jobban érzem magam! Köszönöm Réka! :) Ja, és tegnap is és tegnapelőtt is észrevették, hogy fogytam! Nagyon jól esnek ám a dícsérő szavak. :) Köszi még egyszer Réka! :)

20. Zsú1965 (válaszként erre: 1. - C3f39fd03b)
2012. ápr. 3. 16:19
Köszi:)))
2012. ápr. 3. 16:02
Nagyon jó cikk:) Nagyon jól szórakoztam, rögtön felidéződött bennem a 2 évvel ezelőtti puhány énem, az is pont így szenvedett:)))
18. Kangaroo Island (válaszként erre: 14. - 85a4a01a64)
2012. ápr. 3. 15:56

ez az olimpia "mottója" :-D

egyébként tényleg jó cikk, RR-t én is szeretem, mikor a gyerek alszik, a 20 perc tök jó :)

2012. ápr. 3. 15:41

Iszonyatosan tetszett.

Jókat derültem magamban.

A futásról is írhatsz!:)

2012. ápr. 3. 15:32
Nagyon jó cikk:)))
15. c3f39fd03b (válaszként erre: 14. - 85a4a01a64)
2012. ápr. 3. 14:39
:-) Nem annak az lett volna a címe,hogy "Még...még..." :-)
2012. ápr. 3. 14:33
Huh azt hittem a cím alapján kint lesz a 18 as karika! Bocsi! (:
2012. ápr. 3. 14:18

Köszönöm mindenkinek! :-)

Azt azért hozzá kell tennem,hogy az első tornaélményem Vele durván 5 évvel ezelőtt volt (de amint olvashatjátok, igazán maradandó emlékként őrzöm :-) ),azóta már szerencsére belejöttem a dologba,ma már bátran végig nyomom a 90 percét is.(Sőt,pilatesre is járok egy héten egyszer.)Bár igaz,a legújabb dvd-jén vannak olyan részek,amik azért okoznak küszködést....

Tavaly elkezdtem futni,és nagy szerelem lett belőle.Na,ez is megérne egy cikket :-D.Atyaég...Az első kanyarnál azt hittem, feldobom a pacskert, féltávnál meg sírtam a röhögéstől,hogy hogyan jutok én haza....Én is elgondolkodtam a stoppoláson :-DD.De a végén olyan büszke voltam magamra! Főleg úgy,hogy több,mint 30 fokban futottam.Dőlt rólam a víz,meg úgy néztem ki hazafelé menet is, mint akinek alápörköltek egy jó nagy kondérban,lángvörös volt a fejem,a karom,mindenem.Ma már öröm kimennem,kifejezetten jól esik.Csak ezt is meg kell tanulni.

2012. ápr. 3. 14:15
Gratulálok :)))) Nagyon jó cikk... Mintha rólam irtad volna :D
2012. ápr. 3. 14:08
Ez piszok jó volt, csak azért nem röhögtem visítva, mert a Lányom alszik. Bizony, és van 90 perces tornája is... :-)))))))))))))
2012. ápr. 3. 13:53
nagyon jo a cikk!pont ma akartam eloszedni egy dvdjet de legalabb a cikked utan nevetni fogok kozben.na jo legalabb mosolyogni!koszi
2012. ápr. 3. 13:52

ÁÁÁÁ! Jó vagy! :D Ez szórakoztató írás volt.

Mikor először csináltam végig a tornáját, én is meg akartam halni...ma már barátibb :)

2012. ápr. 3. 13:45
Iszonyat jó!!! Mintha magamat láttam volna ahogy olvastam az írásod, csak én a futással voltam így... Nagy elhatározás megvolt, felöltöztem, nagy hévvel nekiindultam a kitűzött távnak, de 5 perc múlva inkább visszafordultam, mert úgy éreztem ha futok még ugyanennyit, hazafele még a végén stoppolnom kell :D Amint bezuhantam az ágyba, fél óráin keresztül kapkodtam a levegőt, meditáltam, arra gondoltam hogy itt a vég, mind ezt lángoló piros fejjel, csodás lehettem :) De ahogy te is írtad a végén, nem haltam bele, túléltem! Akaraterő!!! ennyi a titok. Igaz én nem futotottam többet, inkább az aerobicot választottam, mozgás ez is az is, és nagyon jól érzem magam :) Kitartást kívánok neked, és remélem eléred a kitűzött célod!!! Hajrá ;)
2012. ápr. 3. 13:38
Nagyon jó lett tényleg, és nálam most aktuális is, mert kb. 15 perce fejeztem be egy 20 perces comb edzést (lábsúllyal:D)! A legjobb mikor 10 percnél már majdnem megdöglesz, ő meg elkezd táncolni, hogy "BULIIII VAAAN!!!" :D
2012. ápr. 3. 13:35
Nagyon frappáns cikk! gratulálok! meg, hogy egyből elsőre lenyomtad a 20 percet. nekem csak 10ig ment úgy ahogy elsőre
2012. ápr. 3. 13:30
Nagyon tetszett!:D Szuperül fogalmazol!!
4. Arel
2012. ápr. 3. 13:30

Nekem is komoly vidámságot adott! Valóban jó stílussal és humorral van megírva!

Köszi érte!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook