Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Győr fórum

Győr (beszélgetős fórum)

2010. ápr. 25. 18:25

Az, hogy mi minősít engem és milyenné, már a véleményem megírása előtti pillanatban tudtam.

Azt is, hogy jobb dolgod híján a neten lógsz, a gyors válasz szerint állandóan.

A jó kívánságok pedig ebben a formában, az időzítésben, a helyen, ahol megtetted, pont az ellenkezőjét váltották ki.

Már soha sem tudhatjuk meg, hogy a kelletlen hozzászólásod nélkül ki válaszolt volna.

2010. ápr. 25. 18:08

Timike!

Nem vagyok se szerencsétlen, se sznob, van szerető családom és barátaim. Valóban kerülhet bárki - önhibáján kívül nehéz helyzetbe, és ha elolvasod a hozzászólásomat, abban azt írtam, hogy szívből kívánom, hogy oldódjanak meg az ismerősöd problémái és élen boldog életet.

Egyébként a 3. számú hozzászólásod Téged minősít. No comment...

Én senkit nem mocskoltam és nem akartam bántani.

2010. ápr. 25. 17:26

Kedves Boszorkánylepke!


Talán Te még nem hallottál arról, hogy albérlet hirdetés, ahol naponta jelennek meg olyanok, akik megosztanák otthonukat, idegenekkel, csupán üzleti céllal.

Csak ebben a városban naponta születnek olyan megálapodások, amiket sokan megbánnak, mert csak az érdekli őket, hogy minél előbb pénzhez jussanak, nem számít, ki az, aki kiveszi azt a melléképületet, vagy akár szobát egy szűk kis kommunista cellában, amik arra lettek tervezve, hogy egy egész család le se ülhessen kényelmesen ebédelni.

Ilyen helyeken laknak együtt egymásnak idegen emberek kényszerből.

Ennek az ismerősömnek nem én vagyok az egyedüli barátja, rokonai is vannak, de elképzelhetetlen, hogy nem tud senki segíteni?

Leginkább azért nem, mert ez az ember nem fogad el könyöradományokat.

De tök mindegy is, a lényeg, ami miatt írok, hogy meggyőződésem, ha valaki nem tud segíteni, az legyen kedves ne tegyen keresztbe azzal, hogy másokat is ez ellen hangol.

Én személy szerint úgy veszem, hogy túl korán írtad meg a véleményedet és ha már annyira nem tudtál neki ellenállni, akkor tehetted volna magánüzenetben is, hogy ne befolyásolj senkit sem ennek eldöntésében, hogy akar-e segíteni, vagy sem.

A segítség egyébként kölcsönös lett volna, de mindegy, ezt már nem taglalom, szerintem a szándék, ami az üzeneted mögött áll, rettenetesen rossz, sőt gonosz,ami nem más, mint hogy meghiúsítsd a tervemet, ami csupán tiszta segíteni akarás.

Miért ítélkezel ismeretlenül?

Talán a Te életben lenne valami helyrehozni való!

Talán ezért támadod azokat, akik tisztán csak megértő emberekre vágynak?

Szerintem te szerencsétlenebb vagy, mint az az ember, akinek segíteni próbáltam, egy megrögzött, rohadt kis sznob.

2010. ápr. 22. 12:32

Szia,

nem csoda, hogy senki nem jelentkezik. A mai világban az emberek nagyon gyanakvóak, és sajnos sokszor nem is ok nélkül félnek. Megmondom őszintén, hogy ismeretlen embert én sem engednék a lakásomba, házamba.

Biztos előfordulhat bárkivel, hogy önhibáján kívül kerül ilyen helyzetbe. Sajnálom az ismerősödet. Nincs senkije, se család, se szülők, se testvér, se barát? Azért arról Ő is tehet, hogy még barátja sincs.

Ha ilyen jó véleménnyel vagy róla, miért nem próbálsz neki elhelyezési lehetőséget keresni a családodban, baráti, ismerősi körödben?

Így ismeretlenül nagyon nehéz lesz.

Egyébként, ha tényleg ilyen jó ember, szívből kívánom, hogy oldódjanak meg a problémái és éljen boldog életet.

2010. ápr. 21. 15:41

Győriek, könyörgöm, setgítsetek!

Egy egyedül álló, középkorú férfinak, akinek nincs hova mennie, szüksége lenne valami átmeneti menedékhelyre, egy szobára, de akár egy kertes ház melléképületében egy tiszta "nyárikonyha" is megfelelne neki.

Van munkahelye, sőt, állandóan dolgozik, amit ki kellene fizetni egy-egy hónapra, azt előre fizetné, de nem talál lakhelyet, mert a tömbházi lakásoknak magas a rezsije és nem tudna kifizetni több havi kauciót.

Kőműves szakmája és technikusi végzettsége van, elvállal kerti munkákat, háztáji-épület karbantartást, takarítást, bármit, segítségként, akár szívességből is.

Ő egy szerencsétlen helyzetbe került ember, de szerencsés, aki rátalál, ha van számára egy ilyen ajánlata.

köszönettel:

Timike

zsoroboru@indamail.hu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook