Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyöngyös és környéki kismamák fórum

Gyöngyös és környéki kismamák (beszélgetős fórum)


69. kevian
2010. jan. 7. 08:37
Engem soha nem vizsgáltak meg nst után. Így értettm én is. Tudom, hogy az nst mit mutat na :)
68. Grepike (válaszként erre: 67. - Kevian)
2010. jan. 7. 07:14
Neki sem az NST-n mondták szerintem. A vizsgálat után ment a dokinénihez. Szerintem vele beszélték meg. Ugye???
67. kevian
2010. jan. 7. 06:57

Na nekem ilyet soha nem mondtak mikor nst voltam, hogy zárt a mélyszáj vagy sem. Azt tudom, hogy amikor már szülőszobára mentem több mint 2re nyitva voltam.

Kitartás hókika! Emlékszem, nekem ez a rész volt a legnehezebb...

66. hokuszpokica (válaszként erre: 65. - Grepike)
2010. jan. 6. 22:38
Jan.10re
65. Grepike (válaszként erre: 64. - Hokuszpokica)
2010. jan. 6. 22:00
Mikorra vagy kiírva pontosan?
2010. jan. 6. 19:24

Halihó!!

Jelentem,hogy itthon vagyok: jó lett az nst,a méhszáj is zárt még.Hétfőn kell uh-ra mennem!!

63. hokuszpokica (válaszként erre: 62. - Grepike)
2010. jan. 6. 10:29
13órára kértük az időpontot,a férjem akkor tud bevinni!!
62. Grepike (válaszként erre: 61. - Hokuszpokica)
2010. jan. 6. 10:22
Hány órára kell menned, hogy még itt irogatsz??? :)
61. hokuszpokica (válaszként erre: 60. - Kevian)
2010. jan. 6. 10:05

Oké!!

Bizom benne,hogy még hazajöhetek!!!

60. kevian (válaszként erre: 59. - Hokuszpokica)
2010. jan. 6. 08:41
Írj, hogy mit mondtak!
2010. jan. 5. 22:27

Holnap nst után talizom a dr nő-vel is,és majd megkérdem,hogy akkor hogy lesz!!

Ittam teát is,most mézes tejet,előtte mézes fokhagymát!! Szegény baby megutálja a mézet!!:-)

58. kevian
2010. jan. 5. 16:19

Grepike: a bébitaxijában el ül mellette egy darabig, de most kaptal el a hév, hogy jobban szeret ölben lenni. Más gyerek ilynekor akar "szaladgálni".

Hokuszka: a komaasszonykámat azért császározták mert alacsony volt a második és a harmadik babával, mert ők mindketten 4,5 kg felett születtek. De az első 4 kg volt, őt simán szülte meg. Sok-sok méz, de ne a forró teába tedd bele, hanem mikor má langyi.

57. hokuszpokica (válaszként erre: 55. - Grepike)
2010. jan. 5. 13:37

Hagymaleves főzésen gondolkodom!!

Csépány dr-nő nem emlitette,amig a magánrendelésre jártam hozzá,lehet a többi dokival döntöttek igy!!

56. Grepike (válaszként erre: 53. - Hokuszpokica)
2010. jan. 5. 13:24

A magasság számít??? Ezt nem tudtam.

Mit mond a dokid??? Ő számít császárra?

55. Grepike (válaszként erre: 52. - Hokuszpokica)
2010. jan. 5. 13:23
Főzz egy kis pörköltet... ahhoz kell hagyma. A hagyma pedig "az orrodat is tisztícsa!" :)
54. Grepike (válaszként erre: 51. - Kevian)
2010. jan. 5. 13:22

Igen, így hogy mondod... igen egy-két hét volt ilyen. De gyorsan túlestünk rajta. De már nem emlékszem, mikor lehetett.

Viszont mi születésétől fogva voltunk külön, mert amikor fősulira kellett mennem, akkor mindig az apja volt vele. Lehet, hogy ezért vette könyebben az akadályt.


Én azt csináltam, hogy kivittem a játszószönyeget a konyhába és amíg én főztem, addig ott játszott a lábam mellett, vagy mutogattam neki, hogy mit hogy csinálok, magyaráztam és ha akart segített. Pl mi már nagyon régóta együtt gyúrjuk a sütiket! :)

53. hokuszpokica (válaszként erre: 48. - Kevian)
2010. jan. 5. 13:00
Én is eddig azt hittem,hogy sima szülésem lesz,de amikor bekerültem a kórházba,szóba került a császár,mert kicsi vagyok(153cm)
52. hokuszpokica (válaszként erre: 47. - Grepike)
2010. jan. 5. 12:59

Náthásan tegnap óta!!

Igyekszek természetes módon gyógyulni,szerencére lázas nem vagyok.

51. kevian
2010. jan. 5. 12:16

Grepike!

Ha nem lát sír. Eddig ezt nem csinálta, szépen játszogatott amig én végeztem a dolgomat.


Ezen a fórumon arról meg a vita, hogy mennyivel könnyebb dolga van aki simán szül. Azért fáj a gátam még most is, 11 hós Marcell.

50. Grepike (válaszként erre: 48. - Kevian)
2010. jan. 5. 12:11
Egyébként engem is idegesít, hogy mi a f.sznak akarnak császárral szülni. Semmivel nem jobb. Sőt!!! Én egyet kértem Hrabártól: ne indítsuk meg a szülést csak akkor, ha biztos benne, hogy természetes úton meg tudom szülni. (túlhordtam Maját két héttel, ezért akarta a szülés megindítást!) A hátam közepére sem kívántam volna a császárt, mikor itt volt egy 15 hónapos gyerkóc, akit igencsak emelgetni kellett!!! :)
49. Grepike (válaszként erre: 48. - Kevian)
2010. jan. 5. 12:07

Nem vettem ezt észre... most vagy én vagyok béna- és nem figyelek eleget a gyerekre - vagy a gyerek túl ügyes ahhoz, hogy ne legyenek ilyen gondjaink. :)

Mit csinál a törpéd, hogy erre gondoltál?

48. kevian
2010. jan. 5. 12:01

Már megint nyitottak egy császár kontra természetes úton szülés fórumot, kész vagyok ezektől. Ide menekültem :)

Akinek már van babája, hisztisebb mostanában?

Az én kis angyalkám 3 napja nyügi.

Grepike: Nálatok mikor jött a szeparációs félelem?

47. Grepike (válaszként erre: 46. - Hokuszpokica)
2010. jan. 5. 11:46
Hogy van ma a kismamánk??? :)
46. hokuszpokica (válaszként erre: 42. - Grepike)
2010. jan. 5. 11:44

Sziasztok!!

Majd az utolsó pillanatban kiderül,hogy hogyan döntünk.Mások is mondják,hogy jó ha az apa is bent van!!

45. kevian (válaszként erre: 44. - Grepike)
2010. jan. 5. 08:31

Jézusom! Mikor Marcell megszületett, 6 hétig tiszta depi voltam, hogy hogyan fogom tudni ellátni. Látom te nem vagy egy idegbajos típus. :)

A kisfiam 3,5 hós kora óta átalussza az éjszakát, mondjuk előtte 1 hóig reggel 6kor ébredt estétől, s már pár napos korában is 6-7 órákat aludt egyfolytában.

44. Grepike (válaszként erre: 41. - Kevian)
2010. jan. 4. 18:05

Nincs bajom a csajokkal. Sára végre átalussza az éjszakát (mire Maja megszületett, addigra sikerült!!!). Maja pedig születésétől fogva egy kisangyal. Most, hogy jött két foga, most 2-3szor voltunk fenn éjszaka, de nem volt vészes. - ahhoz képest, amit Sárával ennyi idős korában csináltunk.

Amikor meg nem alszunk, akkor senki nem alszik. Se Maja, se Sára, se apa, se anya! :) Ilyenkor mindig azzal biztatom a férjem: "Apa, majd alszunk akkor, ha férjhez mentek a csajok" :)

Ráadásul a két gyerkőc mellett még fősulira is járok.. ja és vállakozást indítottunk novemberben! :)

Nem unatkozok!!!!

43. Grepike (válaszként erre: 40. - Hokuszpokica)
2010. jan. 4. 18:02

Köszi az üdvözlést!

Férjem csak úgy hívja a dokibát, hogy "mesemondó bácsi", olyan a hangja! :)

Kerekné, de, sötét, rövid haja van. Nagyon szókimondó nőci, én többek között ezért szeretem őt!

42. Grepike (válaszként erre: 39. - Hokuszpokica)
2010. jan. 4. 18:00

Szerintem ha tehetitek mindenképpen legyen veled a férjed a szülőszobában.

Fantasztikus élmény- a férjem szerint és örül, hogy egyiket sem hagyta ki!

Nekem nagyon nagy támaszom volt a féjrem. Első szülésemkor 6 órát vajúdtam, ezalatt az idő alatt a férjem volt a legnagyobb támaszom.

A második szülés 2 óra alatt lezajlott, itt is nagy szükségem volt arra, hogy fogja a kezem.

Ha tehetitek, ne szalassza el a párod ezt az alkalmat!!!

41. kevian
2010. jan. 4. 17:21

Grepike, hogy bírod ezt a kis korkülönbséget? Alszanak a lányok éjjel?

Hrabár nagy félelmetes doki, de nagyon kedves. :)

Nem tudom, hogy hívták a szülésznőt, de öreg volt és hozzá képest a lópokróc puha selyem. :(

40. hokuszpokica (válaszként erre: 38. - Grepike)
2010. jan. 4. 15:18

Szia!!

Légy üdvözölve köztünk!!Amikor bent feküdtem akkor volt szerencsém megismerné a Hrabár dokit,szimpatikus volt.Kerekné nem sötéthajú?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook