Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Siófok és környéki kismamák ide fórum

Siófok és környéki kismamák ide (beszélgetős fórum)


1 2 3
82. ilda85 (válaszként erre: 79. - Virágka77)
2012. okt. 27. 21:29

Május 24re vagyok kiírva és ő lesz az első babánk!

Köszönöm a jókívánságokat! Neked is sok örömöt kívánok a picihez!

2012. okt. 27. 20:53
Szia ilda! Én is csak most tapogatózom a helyi nőgyógyászokról. Nekem szerencsére semmi extra miatt nem kell doki, csak gyógyszert akarok íratni, azt meg gondolom bárki fölírja. Bár én PCOS voltam, de azt mondják ez megszűnik ha sikerül teherbe esni... és mivel nem tervezünk több babát (egyenlőre) így nem kell állandó doki.
80. Anettke:) (válaszként erre: 75. - Virágka77)
2012. okt. 27. 20:52
Este fél9-9 között teszem le, és szinte mindig el is alszik egyből. Változóan ébred. Van hogy 3kor kér enni és 8ig vissza alszik, van hogy 5kor kér enni, akkor is 8ig alszik vissza. Napközben 3-4x alszik fél órát, de ma 2-5ig aludt délután... nem tudom, hogy front vagy lappang benne valami, de furcsa, hogy így megváltozik az alvása... Bár nem bánom, így én is tudnék pihenni melette :-)
79. Virágka77 (válaszként erre: 78. - Ilda85)
2012. okt. 27. 19:32
Nem fogod megbánni, ha őt választod! :) Jó egészséget és boldog babavárást neked! Ja, mikorra vagy kiírva? :)
78. ilda85 (válaszként erre: 77. - Virágka77)
2012. okt. 27. 19:07

Köszi szépen a választ! Én is őt néztem ki magamnak! :)

Siójutra fogok költözni (Balatonszabadi mellett ).

Egészen jól bírom most már. Az émelygések elmúltak, kissé még fáradékony vagyok, de amúgy semmi különös hál' istennek!

77. Virágka77 (válaszként erre: 76. - Ilda85)
2012. okt. 27. 19:00

Szia!

Én idén májusban szültem Siófokon, Bata Barnabásnál. Ő Siófok-Kilitiben rendel. Nagyon meg voltunk vele elégedve, bátran ajánlom Neked! :) Sajna a terhességem elején volt egy kis vérzésem, bekerültem a kórházba, ő volt a legkedvesebb orvos, két szobatársam is nála szült, ők ajánlották. Egyáltalán nem bántam meg, sőt! Nem olcsó a magánrendelése, de szerintem megéri.

A kórházzal semmi problémám nem volt, kedvesek voltak a nővérkék, a szülésznő teljes nevére nem emlékszem aki nálam volt, egy idősebb hölgy, azt hiszem Rozikának hívják. Ő előtte is le a kalappal.

Én sem idevalósi vagyok, Nagyatádról kerültem ide a környékre két éve. Te hova fogsz költözni? Hogy viseled a terhességet, így az elején?

76. ilda85
2012. okt. 27. 17:57
Sziasztok! 10 hetes kismama vagyok és pár héten belül Siófok környékére költözöm. Ott keresek nőgyógyászt. Kit ajánlotok? Illetve mik a tapasztalatok a kórházzal és a nőgyógyászattal kapcsolatban?
75. Virágka77 (válaszként erre: 74. - Anettke:))
2012. okt. 26. 19:53
Megnyugtatlak, fiuknal is van hiszti. Nem is kicsi. Misi ugy be tud porogni, hogy iszonyu! Es altalaban o is eleri, hogy felvegyem, de sokszor akkor is kiabal. Nagyon keveset van el egyedul, igy a nappalok eleg farasztoak. Emese vegigalussza az ejszakat? Misi altalaban egyszer kel enni, elalszik este mar koran, 7-8 kozott, de sajna koran is kel, 5-6 fele.
2012. okt. 24. 10:54
Igen, az Uzsokiba. Emese se a ducik közé tartozik. Holnap megyünk méreckedni. Ő már forog oda-vissza, négykézlábazik, de még nem mászik csak úgy ringatja magát és emelgeti a térdét. Viszont amitől kikészülök, az a folyamatos hiszti... nem tudom hogy anyám rontotta el vagy egy lányhoz hozzá tartozik ez a folyamatos nyígás, de nagyon fárasztó és nem tudok ellene semiit tenni :-( Ha leteszem, max 3 percig tudja elfoglalni magát, aztán jön a kiabálás. Az se jó neki ha csak fexem mellette és beszélek hozzá. Addig hergeli magát hogy muszáj vagyok felvenni és megnyugtatni. s olyankor az van a fejemben, hogy már megint elérte hogy felvegyem... Nem tudom mivel lehetne ezen változtatni, de borzasztóan fárasztó :-(
73. Virágka77 (válaszként erre: 72. - Anettke:))
2012. okt. 24. 10:13

Május 8-án született Misi Siófokon, ő inkább vékony, nem sovány, de nem is kövér, szerintem olyan kis arányos, szép formás :) 69 cm és 6690 gramm volt két hete. Már rengeteget gügyög, dumál, forog a hasára, vissza még nem megy neki, ilyenkor jön az ordítás. :)

Te Pesten szültél:

2012. okt. 24. 08:49
Mikor szültél pontosan? Miket csinál a babócád? Vékonyka vagy dundus?
71. Virágka77 (válaszként erre: 70. - Anettke:))
2012. okt. 23. 18:49
En Nagyatadrol kerultem ide, Nagyatad nem nagy varos, de azert eleg furcsa most falun.
2012. okt. 22. 21:13
Kislány, Emese Dorka. Bp-ről 15. kerületből. Párom itt kapott munkát Földáron.
69. Virágka77 (válaszként erre: 68. - Anettke:))
2012. okt. 22. 20:15
Kisfiam, Misinek hivjak. Es neked? Honnan koltoztetek?
2012. okt. 22. 19:16
Igen-igen! Hát majd valamikor össze hozunk egy talit is :-) Remélem! Fiad, lányod van? Hogy hívják?
67. Virágka77 (válaszként erre: 66. - Anettke:))
2012. okt. 22. 19:11
Siofoktol delre, Tab van kozel, ha ez igy mond valamit.
2012. okt. 22. 18:53
Pontosan hol? Melyik irányba?
2012. okt. 22. 17:25
Szia! Nekem is 5 és fél hónapos babám van, igaz, nem Siófokon lakunk, hanem Siófoktól kb. 25-30 km-re Tengődön, de ha gondolod, beszélgethetünk! :) Én sem régóta lakom itt.
2012. okt. 22. 16:58
Sziasztok! Nem rég költözünk Siófok - Szabadifürdőre. Jó lenne emberekkel találkozni, mert itt nagyon kihalt minden. Van egy 5 és fél hónapos babám. Szívesen megismerkednék pár kismamával. Baba-mama klub meg ilyenek? Hmmm? Valaki?
2012. aug. 24. 19:51
Sehol senki :(
62. Virágka77 (válaszként erre: 61. - C33ea6e899)
2012. aug. 12. 09:06

Szia!

Gratulalok! :) En Tab mellett lakom Tengodon.

Majus 8-an szultem Siofokon Bata doktornal. Most kedden volt 3 honapos a kisfiunk. Nekem is elso baba. Te hol fogsz szulni, tudod mar?

2012. aug. 11. 20:22

Szia!


Én Balatonvilágosi kismama vagyok,Adrinak hívnak,és október végére várom az első gyermekemet,aki úgy néz ki hogy fiú lesz.

2012. aug. 11. 20:06
Siofok kornyeki anyukakkal vagy kismamakkal beszelgetnek! :)
59. girli
2011. aug. 28. 09:56
Van egy zártkörű klub itt a hoxán "2012 januárjában születendő babák" címmel, ha van kedved, csatlakozz hozzánk ott is, ott az a jó, hogy csak a tagok látják, amit írunk.
58. girli (válaszként erre: 55. - Bedinus)
2011. aug. 28. 09:54

Mi is hosszú évekig kínlódtunk, mire eljutottunk a Kaáliba, de előtte 4 inszeminációnk is volt, azelőtt meg egy spontán terhesség, ami elhalt. Nekünk is az első baba lesz.

Az AFP miatt ne aggódj, az egy elavult vizsgálat, nem sok mindenre lehet belőle következtetni, sokat lehet róla olvasni a neten is.

Én az amniot úgy mérlegeltem, hogy a kombinált teszt eredményét (vér) összevetettem az amnio vetélési kockázatával és mivel az adatok alapján 4x nagyobb volt a vizsgálat vetélési kockázata, mint a down kóré, inkább nemet mondtam. A tanácsadóban is azt mondták, azt gondoljam át, mit tudnék könnyebben elviselni, hogy elveszítek egy egészséges babát, vagy azt hogy beteg lesz. Persze beteg babát semmiképpen nem akartam szülni, de ennyi kínlódás után egy egészségeset elveszíteni borzasztó lenne, és mivel a leleteim jók, szerintem jól döntöttünk.

57. girli (válaszként erre: 53. - 17dfdcec7d)
2011. aug. 28. 09:44
Én az amerikaiakról hallottam, hogy buták, de úgy látszik, nincsenek egyedül :DDD
56. girli (válaszként erre: 52. - 17dfdcec7d)
2011. aug. 28. 09:43
Ez meglepő, én azt hittem, Angliában minden jobb, mint itthon, még az orvosok is. Akkor örülök, hogy itt vagyok :)
2011. aug. 28. 09:28
Szia! Én január 24-re vagyok kiírva. Nekünk hála Istennek az első lombikunk sikerült. Januárban voltunk először Tapolcán, és május 6-án már be is ültettek 2 bogyót, amiből Barnabás maradt a pocakomban.:-) Előtte voltunk máshol is, de ott érdemi dolgot nem csináltak velünk, csak vizsgálgatták mindkettőnket, nekem csináltak egy átfúvást tavaly júliusban, ezt követően azt mondták, próbálkozzunk. Nekem mindkét petevezetékem el van záródva, bár akkor azt mondták, csak az egyik. Vártunk fél évet, és döntöttünk Tapolca mellett. Nem bántuk meg. Holnap megyek UH-ra, alig várom, de egy kicsit félek is, mert elrontotta a labor az afp-met, így nincs értékelhető eredményem, remélem a Batának sikerült vmit intéznie az ügyben. Van egy barátnőm, ő is erősen gondolkodik elmenjek-e az amniora. Nálatok hányadik baba? Nekünk Ő az első.
2011. aug. 27. 16:24
en azt irtam,h tatva maardt a szank milyen gyerekparti helyisegek vannak,az orvosokrol nem irtam,h jok:)sot a tapasztalat konkretan az orvosi vizsgalatokrol ,haaat nem olyan preciz mint otthon volt,itt a vedono nem jar ki,es evente egyszer kell bevinni a gyereket a Gyerek klinikara,es hat nem mondom mia fejlodesi meresuk,mert eleg ciki!!Az egy isminknek azt mondtak az iskola 4.osztalyaba,ne tanitsak otthon a gyereket mert unatkozik az oran,es a gyerek nem volt tanitva,csak egyszeruen nem olyan elmaradott,lassu az agya mint az angoloke.szoval anyukak amig a gyerek ket eves nem lesz es nem kapja meg a 18 hos oltast ne is menjen senki Angliaba9mondjuk az en gyerekdokim aki volt Csentei doktor,ki se engedett mig meg nem kapta a gyerek a 18 honapos oltast,de jobb is mert az oltasi fegyelem is nagyobb otthon mint itt angliaban.otthon a baranyhimlos oltast 2 eves kor utan kaphatjak a kicsik ha a szulo szeretne ,itt csak 3,v kesobb.en akartam itt,de azt mondtak minek az ra er az,aztan hanyszor voltam mar kozossegbe es gyerekek kozt csak imadkozhatok,h ne kapja el,mig be nincs oltva,szoval tobbek kozott ez sem tetszik,de sok dolog mondom meg joval elorebb van mint otthon,megoszlik a velemeny!!:)
2011. aug. 27. 16:13
inkabb ugy fogalmaznek,jo korhaz,jo muszerek adottak,sok a kulonfele nemzetisegu doki,de hozzaertes az nem sok van:)azert is hivnak ide,es fogadnak be ebbe az orszagba mindenfele nepet mert az angolok egy buta,tudatlan,tanulatlan nepek.penzuk annyi mint a fene,eszuk semmi,vagy nagyon vekonyan!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook