Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyógyulj meg Micy cica... fórum

Gyógyulj meg Micy cica... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. dec. 15. 09:41
Mi újság?? Valami hír? Istenem, csak ne legyen baj!! Az egész család szurkol neki!! Nem lesz baj, én tudom!!
2009. dec. 15. 09:31
Jobbulást a cicusnak!!!
22. 6c5f346e46 (válaszként erre: 15. - Gonoszdi)
2009. dec. 15. 08:33

sajnálom Roxyt...

tényleg nagyon tudnak ragaszkodni...amikor beértem vele a klinikára,a dokik meg akarták nézni,hogy terheli-e a lábát,és képzeljétek,oda jött hozzám,pedig nem egy ilyen bújós macsek,csak ha kedve van,akkor hízeleg...meg hát amikor megtaláltam a munkahelyen,akkor csak "velem állt szóba",máshoz oda sem ment,kis vézna szőr pamacs volt,azonnal azt mondtam,hogy haza hozom,a család is nagyon örűlt neki...

2009. dec. 15. 08:29

jó reggelt..

még nem tudok semmit,11 óra körűl kell mennem hozzá,utána beszámolok...

20. barai
2009. dec. 15. 07:10
Mi újság?
19. kevian
2009. dec. 15. 07:08
Hogy van a cica???
18. gonoszdi (válaszként erre: 17. - Csigusz 79)
2009. dec. 14. 23:33

Nincs olyan nap,hogy ne gondolnék rá .:( Hiába van itt az anyja és a testvére. Roxykám kiválasztott magának. Én már akkor kiválasztottam amikor csak kis fejét láttam meg amikor született.

Imádta a fogkrémet.Rágót. Persze az utóbbi ból nem kapott,mert megette volna.Meg még sok különleges dolgai voltak. Megfogadtam,hogy nem kell többet cica nekem. Fáj az elvesztésük. Fiaim cicáival elvagyok,saját nem kell.

17. Csigusz 79 (válaszként erre: 15. - Gonoszdi)
2009. dec. 14. 23:26
Sajnálom :(
2009. dec. 14. 23:25
Kívánom gyógyuljon meg a cicád ♥
2009. dec. 14. 23:24

Jobbulást a cicádnak. Enyémet november 4.én vesztettem el. Hiába vittük orvoshoz 3 naponta nem maradt életben.Nagyon magam alatt vagyok. Ő olyan cica volt aki megvígasztalt amikor szomorú voltam. Külön párnán aludt mellettem,kis fejét hozzám dugta és úgy aludtunk.Soha nem voltak kölykei,és nyáron mégis pártfogásba vett 4 pici árva cicát.Úgy gondozta őket mintha sajátjai lettek volna. Ha lebénúlt volna hátsó lábaira is jobban örülnék,mint így ,hogy már nincs velem.

Ha amputáják a cicád lábát,még úgy is vidáman élhet tovább. Kutyusok is jól megvannak 3 lábbal. Vigyázz nagyon a cicádra. Hálásak tudnak ők is lenni,nem csak a kutyusok.

2009. dec. 14. 23:18

Annyira sajnálom!

Remélem, hogy nem lesz semmi baj és hamarosan meggyógyul a cicusod.

13. bared
2009. dec. 14. 22:48

nem lesz semmi baj, a cicák nagyon szívósak!

imádkozom érte((

12. pingvin90 (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2009. dec. 14. 22:43
Szia! Kitartás, a macskáknak nagyon nagy a kitartásuk! :) Nekem egy cicámat elütötték, és amíg kihívtuk az állatorvost, hogy altassa el mert menthetetlen volt 2 hátsó lábára, addig kb 20 perc alatt kb 50X mászott ki a kiságyból... De ő menthetetlen volt sajnos. De te tarts ki! :) Micy cica hamarosan veled lesz épségben :)
2009. dec. 14. 22:41

Kívánom,hogy gyógyuljon meg!

Imádkozom a kiscicuért!!!

10. 6c5f346e46 (válaszként erre: 9. - Kevian)
2009. dec. 14. 22:26
köszi........
2009. dec. 14. 22:15
Biztos meggyógyul!!!!!!! Az én 18,5 évesem a múlt hónapban lett beteg, de helyrerakták. :))) Azt mondták még van egy pár szép éve... :))))) Nagyo szívósak..láb nélkül is élhet teljes életet! Szorítok érte!!!!
2009. dec. 14. 22:15

köszi...

sosem voltam vele valami jó viszonyban,mert ő mint általában a macskák,elég önfejű,és mindig azt mondtam,hogy utálom,mert olyan önfejű...de most nem szeretném,ha bármi baja is lenne...olyan rossz...az ember tényleg csak akkor tudja igazán értékelni a dolgokat,ha az valamiért elvész...

2009. dec. 14. 22:12
kis szépség, szorítok, hogy minden rendben legyen!!!
6. 6c5f346e46 (válaszként erre: 4. - Barai)
2009. dec. 14. 22:10
köszi,remélem én is...
2009. dec. 14. 22:10
tettem fel a naplómba egy képet az én mindenlében kanál,örökké izgőmozgó kandúromról,aki tudom,hogy erős és egy ilyen szarság mint egy csapda nem foghat ki rajta....;)
4. barai (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2009. dec. 14. 22:09
Sajnálom a cicát! Biztosan meggyógyul!
3. 6c5f346e46 (válaszként erre: 2. - Dca7af89ee)
2009. dec. 14. 22:08
jaj,aranyos vagy......
2009. dec. 14. 22:04
Imádkozom érte!! :'-((
2009. dec. 14. 22:01

nem régen jöttem meg a kisállat klinikáról, ahova a macskámat kellett bevinnem, mert vagy elütötték, amit kizártunk, vagy kutya fogta meg, vagy pedig valami jóember csapdájába lépett,ami a legvalószínűbb, de a jobb hátsó lába olyan szinten sérült, hogy teljesen kint vannak az inak és a csont is. . . berohantam autóval vele ebben a hóesésben az állat klinikára, ahol mély altatásba helyezték, gyógyszereket és infúziókat kapott és kap még most is, nem tudni még, hogy megmarad-e a lába, holnap ha minden igaz hazahozhatom, de nagyon hosszú lesz a felépülése, eddig a költségek 20000ftra rúgnak, amit még fogalmam sincs, hogy miből fogok kifizetni, de az biztos, hogy a macsek ilyen állapotban nem maradhatott volna, nagyon nagy fájdalmai voltak/vannak, most alszik, altatják. . . . meg röngenezték, nincs törése, viszont az egyik combcsontja legalább 4 cmrel rövidebb mint a másik, ennek ellenére kitűnően mászott, ugrott és minden. . .


nem vagyok nagyon macskapárti, de nem szeretem azt sem, ha egy állat szenved, mert. . .


"egyszer, s mindenkorra felelős lettél azért amit meg szelídítettél....."


ezt a macsekot én találtam, és most nekem kell meggyógyíttatnom is, akár mennyibe is fog kerülni. . . . elég szomorú, hogy vannak emberek akik efféle csapdákat kihelyeznek büntetlenül,mert mi más meríti ki az állatkínzás fogalmát mint ez...


micsoda lelkierő kellett,ahhoz ennek a védtelen állatnak,hogy haza jöjjön kitudja honnan,és egy nyekkenés nélkül a szétroncsolt lábával üldögéljen a teraszon,egy ember ilyen kézzel vagy lábbal visított volna a fájdalomtól,ő nem,csak némán tűrt,úgy vettük észre,hogy töki kutty mindig macerálja,ő meg olyan fájdalmasan nyávogott,nem úgy ahogy szokot,kimentem,hogy "seggbe rúgjam" töki kuttyot,és akkor láttam Micyke lábát,azonnal mentem vele a kórházba.....kérdeztem,hogy vannak-e fájdalmai,mert nem mutatta,néha felnyávogott,de nem sírt egyfolytában,és a doktornő mondta,hogy nagyon nagy a fájdalom küszöbük,és azon túl nagyon nagyon tudnak tűrni is....


most majd itt fog bent lakni velünk még meg nem gyógyul a lába,de szerintem már örökre itt fog maradni bent velünk,a nagy vadászból szoba cica lesz...remélem meggyógyul,a kislányom még nem tudja,mert a mamánál van,holnap jön haza....jobb is,hogy nem látta ilyen állapotban a macskát,mert ők ketten nagyon szeretik egymást...



jó éjt Micykém....

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook