Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyógyszertári asszisztens vagy banki ügyintéző? fórum

Gyógyszertári asszisztens vagy banki ügyintéző? (tudásbázis kérdés)

1 2
2013. jan. 17. 13:57
Én a gyógyszertárira szavazok, abban a szektorban tutira el tudsz majd helyezkedni. Amennyi gyógyszerrel az emberek tömik magukat...
2013. jan. 17. 13:57
Légyszi segítsetek. Az van hogy kb olyan 3,5-4-es tanuló vagyok, ha jobban el tudnék helyezkedi a pénzügyi területen nem szeretnék sima okj-s szakmára menni. Írjátok le a véleményeiteket!
2013. jan. 17. 13:54
Most közgazdasági suliban tanulok, annyira nem érdekel a pénzügy de ha ezzel el tudnék helyezkedni ezt tanulnám. Arra vagyok kíváncsi, hogy melyikkel lehet jobban elhelyezkedni kb. 2-3 év múlva? Ha felvennének mennék banki szakügyintézőre, ha nem sima ügyintézőre vagy vmi ilyesmire, de jobban szeretném a gyógyszertári asszisztenst azután pedig a gyógyszerkiadó szakasszisztens képzést. Szerintetek melyik a jobb? Ha a gyógyszertári asszisztenst csinálnám elmennék később kometikusnak....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook