Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyógyszer szedés miatt genetikai tanácsadást javasoltak, kell oda beutaló, és hányadik héten kell oda menni? (Pécsre mennék) fórum

Gyógyszer szedés miatt genetikai tanácsadást javasoltak, kell oda beutaló, és hányadik héten kell oda menni? (Pécsre mennék) (tudásbázis kérdés)


2. kszb (válaszként erre: 1. - Reniceee)
2015. nov. 18. 14:20

Nekem a nőgyógyászom adott beutalót (de nekem az életkor miatt), időpontot kellett kérnem, és a 17. hétre adtak.

Nálad a gyógyszer miatt lehet korábbra hozzák majd. Szerintem hívd fel a genetikai tanácsadót, és ha már ezt megkérdezed, egyben kérj időpontot is tőlük, aztán a beutalót meg megszerzed.

2015. nov. 18. 14:03

Pánikzavarra, antidepresszánt szedek, eddig 2x1-et szedtem(ez összesen 30 mg volt), és pont lecsökkentettük 1 szemre, mikor kiderült hogy terhes vagyok, most 5 hetes vagyok. Viszont újra vissza köszönt a pánikroham, erre mondta a dokim, nem baj, hiába jött vissza, akkor se szedjek semmi, sőt most azt az 1 szemet is hirtelen haggyjam el. Nah ez a csökkentés is 4 hónap alatt sikerült. Teljesen sokkolt, hogy hirtelen el kell hagynom, hisz megviselt a lecsökkenés is.

S arra gondoltam hogy elmegyek genetikai tanácsadóba, amúgy is ráírta a papíromra, hogy javasolt.

Kell oda beutaló, és időpont? Lehet ilyen problémával is menni? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook