Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Genetikai tanácsadás fórum

Genetikai tanácsadás (beszélgetős fórum)


7. Paradicsomsaláta (válaszként erre: 5. - Espoir)
2009. jún. 16. 14:45

Sziasztok!


espoir, meg tudnád mondani, hogy mennyibe került a vizsgálat? Vagy általában milyen ára van?

Előre is köszönöm :)

6. Hancsi24 (válaszként erre: 5. - Espoir)
2009. ápr. 27. 14:20

Aranyos vagy,hogy írtál!


Drukkolok,hogy hamar legyen babátok!


Nekünk csak elbeszélgetésből állt a genetikai vizsgálat,inkább tanácsadásnak mondanám.:)


Az OGYEI-ben voltunk ott ingyenes minden tudtommal!

2009. ápr. 17. 20:11

Sziasztok!


Mi most kezdtük a lombikot, a vizsgálatok elején vagyunk, persze nekünk is kell rengeteg vizsgálat, köztük van a genetikai vizsgálat (kromoszóma, mivel a párom spemái nem mozognak) érdeklődtem több helyen is, de az árak hallatán leesett az állam, végül a budapesti Bajcsy Zsilinszky Kórházat ajánlották, a genetikai tanácsadást kell kérni, van ott egy kedves hölgy, aki nagyon rendes és elvégzi a vizsgálatot, 2 nap múlva már mehettünk is a vérvételre, a eredményre egy kicsit várni kell, mivel nagyon sok magzati vizsgálatot csinál és azok elsőbbséget élveznek. Így spóroltunk 12 ezret/fő, ami nem mellékes.

Remélem tudtam segíteni Nektek!

Üdv

2009. márc. 26. 11:09
Sziasztok én most fogok menni,majd mesélek,hogy mi volt.
2009. márc. 7. 08:33
Azért ez érdekes,hogy létrehozol egy fórumot,aztán meg ide se nézel....
2009. febr. 28. 18:23

Szia!Én voltam Szegeden!

Egy beszélgetés volt!A páromat,és engem is a családban,és nálunk előforduló betegségekről,fogyatékosságokról kérdeztek!

Ez alapján százalékos kockázatot számol a genetikus,megmondja,hogy minek mekkora esélye van,hogy örökölje a pici!

Nekem csecsemő koromban veseproblémám volt,azért kellett menjek!Neked miért kell???

2009. febr. 27. 17:06
Sziasztok, volt valaki ilyenen? Hogy kell ezt elképzelni, mi történik ott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook