Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógypedikűröst keresek Győrben fórum

Gyógypedikűröst keresek Győrben (beszélgetős fórum)


5. Ori90 (válaszként erre: 4. - Channa*)
2023. jan. 21. 08:32
Szerencséd van.Az én körmöm azóta,hogy letépték a kórházi sebészeten,a körömágytól kezdve befelé,oldalra terjeszkedve nő... egy részét elérem,de a legvégén annyira be tud nőni,hogy nem is látom,mert azt szemből kéne,meg annyira belemegy,hogy azr ollóval kiszedni esélytelen... tűvel is pröbáltam,de az nem elég erős,hogy kifordítsa.. ehhez valaki kell,aki látja és tudja,hogy és mivel szedje ki.Azzal a hosszú,erős,tűvégű eszközzel szokta kifordítani nekem a hölgy,akihez jártam,nem feltétlen fájdalommentesen,de akkora megkönnyebbülés... sajnos ezt én nem tudom kiszedni... lehetetlen... az összes többi körmömnél ez nemnokoz gondot,de ennél... ez egy kis műtét kb..
4. Channa* (válaszként erre: 3. - Ori90)
2023. jan. 20. 16:31

Tapasztalatom szerint a benőtt körmökkel nem csinálnak semmit, csak pont annyit, amennyit én is teszek magamnak, bár az én pedikűrösöm legalább használ fertőtlenítőt és némi érzéstelenítőt is és 'vésővel' vagy mivel kiszedi a köröm és bőrdarabokat a benövésből.

Kérdeztem tőle egyéb megoldásokat, mint az az eszköz, ami elvileg helyes növésre kényszeríti a körmöt. Azt mondta nem használ, bár mindig látom az FB posztjaiban, hogy reklámozza.


Egyébként én csak lustaságból járok néha pedikűröshöz, mert semmivel nem látom szebbnek a lábam, ha ők csinálják meg, sőt!

3. Ori90 (válaszként erre: 2. - Channa*)
2023. jan. 20. 15:51
Igen,ezt én is megtettem,csak tudod,nem mindegy,hogy valaki elmondja magáról,hogy tud,vagy mások mondják,hogy na,ő tényleg tud :D műtéti körömletépés után 3 éve folyamatosan benő,akármit csinálok,akarhogy vágom,nem vágom és sok olyannál voltam,aki elkérte a 6-7000 Ft-ot/ köröm és csak lereszelte azzal a kézi forgóval,hiába mondtam,hogy érzem,hogy ott van valami még,nem,ő nem látja,higgyem el... aztán begyulladt,mire találtam valakit Sopronban.Ő egy angyal,bármit megcsinál,de most nem volt nála hely,ez meg nem annyira ráérős már :/
2023. jan. 20. 14:34
Én úgy szoktam csinálni, hogy a térképen rákeresek pl. a pedikűrösre. Kidob többet és elkezdem felhívni őket. Telefonon elmondhatod, hogy milyen gondod van és ő megmondja, hogy tud e olyat....
2023. jan. 20. 13:57

Sziasztok!


Nem tudnátok nekem olyan gyógypedikűröst ajánlani,akit könnyen el lehet érni a központból és benőtt körmöt normálisan,viszonylag fájdalommemtesen el tud távolítani?Esetleg Keszthelyen is jó,olyat,aki még hajlandó alkalmi pácienseket fogadni SOS.


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook