Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gynositol vélemények fórum

Gynositol vélemények (beszélgetős fórum)


2023. jan. 25. 13:38
Kinek mi a vélemenye,PCOS most javasolta a nőgyogyászom!
2020. nov. 17. 08:54

Sziasztok!


Nekem a nőgyógyászom javasolta egy korai vetélés után.1 hónap szedés után, 1,5 hónappal a vetélést követően pozitívat teszeltem ismét, a kisfiam egészségesen megszületett :)

Csak javasolni tudom, ajánlottam is egy barátnőmnek, aki endometrozisban szenved, neki is összejött a terhesség vele!

3. Tilvia (válaszként erre: 2. - P4nk4)
2019. jún. 23. 08:22

Köszönöm P4nk4 :)

Lehet nálam már az is baj, hogy nagyon rajta vagyok. Meg próbálom elengedni aztan majd jön amikor jönnie kell. 2x1-gyel szedem a Gynositolt. 1 hete szedem, és néha olyan mintha a petefészkem le akarna szakadni a helyéről :/.

Remélem ez már az Gyno hatása lesz :)

Köszönöm a válaszodat :)

2019. jún. 22. 18:23

Sya, én is gynositolt szedtem nekem a nőgyogyász ajánlotta, de amikor elkezdtem szedni valoszinűleg már volt baba, vagy akörül foganhatott, én ugy gondolom hogy segített a beágyazodásba, előtte 8 hónapig próbálkoztunk.

Én igy csak másfél hónapig szedtem, de az pozitív tapasztalat volt...

Remélem azért ez valamenjire segítség volt.

2019. jún. 21. 11:29
Sziasztok :) Kinem mi a véleménye a Gynositol-ról és az ehhez hasonló mio-inozitol + folsav készítményekről? Segített a baba tervezéshez? PCO-ra jellemző szerkezetű "berendezésűek" szedték e vagy javasolta e nőgyógyász?! Köszönöm előre is :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook