Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyes mellett 4-6 órában merre fele dolgoztok?Tudtok valamit ajánlani? fórum

Gyes mellett 4-6 órában merre fele dolgoztok?Tudtok valamit ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 9. 14:40

Engem visszavárnak. Igaz, GYES mellet csak öt órában egyeztünk meg, de így is korrekt a fizu is, és a munka is. E mellet én is gondolkodom egy-két tanfolyás elvégzésén. Február közepéig itthon vagyok, és egy egy hós buli még beleférne....a beszoktatás és a gyerek mellet is...

Csak ezek a piszkos anyagiak....:(

19. anyuccci (válaszként erre: 17. - Kicsi Andi)
2010. szept. 9. 13:41

bolt vezetőire fogok járni és vizsga díjjal együtt durván 60000ft lesz.Mivel ez egy rendes OKJ-s végzetség ezért kapásból nem minimálbérre jelentenek be.A szomszédom is most végezte el.Hiába volt boltvezető,mivel nem volt végzetsége 80000kapott.Amint meg lett a bizi 120000nettóra emelték Neki.Hát szerintem akár hogy is számolok hosszú távon meg éri ezt az összeget ki gazdálkodni.

Az Achuánban meg a Tescoban van anya műszak.Ez a neve...8-16...Legalábbis anno még volt.De a DM is szereti a családosokat.De az önéletrajzba akkor sem szabad beírni ezeket az adatokat.Majd ha már tiéd az állás ráérnek meg tudni.Addig nem!!

18. Kicsi Andi (válaszként erre: 16. - Milcsimother)
2010. szept. 9. 12:23

Én egy gyárban voltam ilyen mindenes féle.

Hol javitottam az elrontott dolgokat,hol anyagot szereztem be,hol én magam is munkás ember(legtöbbször)voltam

17. Kicsi Andi (válaszként erre: 14. - Anyuccci)
2010. szept. 9. 12:20

Milyen tanfolyamra jelentkeztél?

Nálunk itt helyben is van egy suli olyasmi,mint az efeb.Már gondolkodtam rajta,csak még számolgatjuk,hogy anyagilag bele.e fér,mert sajnos ezek a tanfolyamok sem olcsók,hiába kap kedvezményt a kismama!

16. milcsimother (válaszként erre: 15. - Kicsi Andi)
2010. szept. 9. 12:20
Én még nem hallottam.Te milyen területen dolgoztál?
15. Kicsi Andi (válaszként erre: 12. - Milcsimother)
2010. szept. 9. 12:18

Hát igen a Gyes végét kivárni kemény dió!

Ezért is informálodom és szerintem sokan vagyunk így!

Valami családbarát,anyákat segítő vagy minek mondják munkahelyről nem hallottatok még???

Bár nem hiszem,hogy nagyon sok lenne,ha van!!!

14. anyuccci (válaszként erre: 13. - Kicsi Andi)
2010. szept. 9. 12:15
Szerintem érdemes elkezdeni egy tanfolyamot is!Az efeb-nél a gyesesek kedvezményt kapnak és szombatonként van a suli.Tök jó....Én is jelentkeztem...
13. Kicsi Andi (válaszként erre: 11. - Anyuccci)
2010. szept. 9. 12:13

Köszi,ötletnek nem rossz,majd szétnézek!

Talán van remény!?

2010. szept. 9. 12:13
Abban a kórházban ahol dolgozom,eddig én voltam(vagyok) az első aki így megy vissza.Vagy teljes munkaidőre mennek vissza az anyukák vagy kivárják a GYES végét otthon.(az utóbbi a kevesebb,ami érthető)
11. anyuccci (válaszként erre: 4. - Kicsi Andi)
2010. szept. 9. 12:11
Én mindig kereskedelemben helyezkedtem el.Ott van rész munkaidő is és nagyobb helyeken,Tesco,Achuan,Spar,mindig van munka...Szerintem érdemes ilyen helyekre beadni az önéletrajzot és nem szabad beleírni hogy anyuk vagy!!!
10. csandi1973 (válaszként erre: 6. - Anyuccci)
2010. szept. 9. 12:10
Igen, tényleg lehet 8 órában is dolgozni GYES mellett, a GYED lejárta után én is visszamegyek teljes órában dolgozni.
9. milcsimother (válaszként erre: 7. - Kicsi Andi)
2010. szept. 9. 12:10
egészségügy
8. Kicsi Andi (válaszként erre: 6. - Anyuccci)
2010. szept. 9. 12:09

Ezt én is tudom.

Csak több műszakban(mint már írtam az elöbb)ez nagyon nehéz!!!

7. Kicsi Andi (válaszként erre: 5. - Milcsimother)
2010. szept. 9. 12:08

Ha nem vagyok indiszkrét,milyen területen dolgozol?

Sajnos ahonnan én jöttem el szülésire sajnos nincs lehetőség részmunkaidőre,ráadásul több műszakos munkarend van,szóval talán érthető a dolog...

2010. szept. 9. 12:08
Én úgy tudom hogy ha simán gyest kapsz,rendesen vissza mehetsz dolgozni.Én mindig így voltam és most is így megyek vissza.
2010. szept. 9. 12:04
Én most megyek vissza a munkahelyemre részmunkaidőben.Januárban telik le a GYES-em.Havi 6-7 napot kell dolgoznom.(12 óra)
2010. szept. 9. 11:59

Tudom,hogy így is nehéz munkát találni!!!

Azért fordultam ide hátha valakinek van valami ötlete,tapasztalata.

Azért hátha valaki felbukkan és ad egy kis reményt nem csak nekem hanem sok Gyese anyuja társamnak!!!

Kitartás csajok!

3. Ekka
2010. szept. 9. 11:55
GYES lejárta után sincs munkám:S ..nem még, hogy alatta lett volna:(
2010. szept. 9. 11:53
Gyanítom, hogy túl nehezet kérdezel. Munkalehetőség manapság - főleg részmunkaidőben - nulla! :(
2010. szept. 9. 11:43
Gyes mellett 4-6 órában merre fele dolgoztok?Tudtok valamit ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook