Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermekotthonban milyen dolgozni? fórum

Gyermekotthonban milyen dolgozni? (beszélgetős fórum)


8. Karmol (válaszként erre: 7. - Apeeng)
nov. 5. 21:25

Szerintem ez az a melo, amit nem probalni kell.

Szivvel-lelekkel csinalni.

Annyi szocios tanulo ott van ideig-oraig, es mire talalnak valami mast, elhuznak, es kitepik a maradek szeretetet is a gyerekekbok.


Szerintem erre nincs is megoldast.


A regi nevelosokbol az lett 'valaki", akinel volt legalabb egy rokona, aki torodott vele. Valakinek csak a nagymama, akinel neha meglatogatta a csacsit.

Ilyen starttal jo esellyel valnak nevelok, jogvedok.

7. apeeng (válaszként erre: 6. - Apeeng)
nov. 5. 18:45

tudom, nem a kérdésre válaszoltam, mert arra nem is lehet, bárki bármit állít.


Ki kell próbálni...

6. apeeng (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 18:43

Bátor vagy...de inkább vakmerő...a gyerekekkel nem lenne baj, ha nem munkálna bennük, hogy őket bizony eldobták...így, vagy úgy de nem kellettek...


A gyerekeimet céges oviba vittem-hoztam...az Aga utcai nevelőintézet kerítése mellett mentünk a buszhoz...


Feldolgozhatatlan, annyira vágytak egy apukára...

nov. 5. 18:12

A nagynenem gyogypedagogus a vegzettsege szerint. Most aligazgato egy fialal koruak bortoneben, "javitoban".


Kicsit szazalek, aki jo utra ter. De csinalja a kis szazalekert.


En is f.szfej voltam.Hullara drogoztam magam, 4-6 extasyt beszedtem, beszelni sem tudtam. De most en vagyok, aki a szomssed neni tologatos cuccat elteszi meg kiviszi a szemetet.



Beszelgetek a tesom tini gyerekeivel.


Atesta vagyok, de hiszek a szeretetben. Ha ezzel akarsz foglalkozni, szerintem en a legfobb.

nov. 5. 17:54

Ha szigoru tudsz lenni, mukodhet.

Az a nehez az arvakkal, hogy nincs kihez merniuk magukat.

Nekem a tesom gyerekei kussolnak es cselekednek, mert en egy fix pont vagyok.

De kepzeld el egy gyerek a szuleim nelkul, es a gondozok minding cserelodnek! Semmit allando nincs.


Az meg meg borzalmasabb, amit az egyikukkel csinaltak! Fel volt sozva, hogy adoptaljak, es az utolso nap mast valasztottak. 7-8 evesek voltunk.ugy osszetort ez a kislany, hogy meg velem sem akart beszelni, csak sirt. A nevelok mondtak meg. A "szulokben" nem volt annyi, hogy ele aljanak.

3. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 17:43

Szemben, ahol felnottem, volt egy gyerekotthon.

En eleg erzekeny vagyok, klotyopapir maradvanyt betekertem karacsonyi papirba, es ugy csinaltam ajandekot dec. 7-en az egyembol az osxtalytarsaimnak, mert nem utaltak idoben. Felnottkent sokszor vittem oda ruhat, CD-t, lejatszot, es beszelgettem sokat. A felmenoim kozul sokan gyerek gondozasban dolgoztak.


Szerintem rohadt nehez melo, mert bele kell adni a szivet, akkor is, ha tinikent kitepik. Es szarul fizetnek.

2. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 17:00
Ugyan én nem dolgoztam ott, de foglalkoztam otthonos gyerekekkel és tudom, mi folyik ott! Nagyon kemény, gondold meg, biztos akarod-e ezt, mert nem mindenkinek való!
nov. 5. 16:11
Ha van valaki aki dolgozott vagy dolgozik gyermekotthonban mint nevelő vagy gyermekfelügyelő írjon már róla.Jelentkeztem nevelőtanárnak és kiváncsi vagyok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook