Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyermek-tüdőgyógyászt ajánlanátok? fórum

Gyermek-tüdőgyógyászt ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


14. Pankakukac (válaszként erre: 13. - Szandus19)
2015. márc. 1. 20:16
Köszönöm a segítséget! Holnap fölhívom.
13. szandus19 (válaszként erre: 12. - Pankakukac)
2015. márc. 1. 20:15

:-( sajnalom!


Szerintem keressetek fel, ok ott tobben is vannak tudogyogyaszok, valamelyikük csak tud majd mondani hasznosat! Tünde nagyon jo es tenyleg profi.


Kérj időpontot a rendelésre, aztán majd meglátjátok Mikorra adnak. Amugy mondom, az oep rendelesen is nagyon alapos es kedves, kb 2. Het a várakozási idő mire tudnak adni időpontot, de van hogy annyi se. Mi is mindenhova maganba visszük a gyereket is es mi is ugy járunk, ez az egyetlen hely, ahova nem, mert ez az intézet igy is felig magánkézben van igy nagyon magas a színvonala az oep rendelesnek is.

12. Pankakukac (válaszként erre: 11. - Szandus19)
2015. márc. 1. 20:09
Ventolin nálunk mindennapos vendég sajnos, de ha keményen fullad, akkor semmit nem ér.
11. szandus19 (válaszként erre: 10. - Pankakukac)
2015. márc. 1. 20:08

Ugyanott, a Svabhegyen. Bokor utca 11 a cim azt hiszem. :)


Az én fiam ia montelukast szed, ha beteg kap meg ventolint is.


Tuti, hogy o tud segiteni. Nalunknolyan dolgokat derített ki, amikre a kutya nem gondolt... Pedig tobb orvos is látta akkoriban a gyereket.

2015. márc. 1. 20:05
A magánrendelője helyileg hol van?
9. Pankakukac (válaszként erre: 8. - Szandus19)
2015. márc. 1. 20:04
Asztmás a kisfiam, először Montelukaszt kapott, most Flixotid-et, de egyik sem használ. Fullad, köhög folyamatosan. Jó lenne egy gyógyszer, amitől legalább enyhülnek a tünetei kicsit.
8. szandus19 (válaszként erre: 7. - Pankakukac)
2015. márc. 1. 20:02

A svabhegyi rendelő intezetet hivd fel, es ott be is tudsz jelentkezni maganrendelesre. :)


Milyen jellegu gondotok van amugy?


Nekunk tej-tojas-szoja allergia + asztma.


Amugy o allergologus es tudogyogyasz is egyben. :) nagyon kedves, alapos, gyerekszereto es hihetetlenül profi. Eddig minden amit mondott bejott...

7. Pankakukac (válaszként erre: 6. - Szandus19)
2015. márc. 1. 20:00
Én mindenképpen magánrendelésre mennék, mert szakrendelőket próbáltam, eddig sehol nem segítettek. Mostmár fizetek inkább érte, csak segítsen valaki. Meg tudod adni az elérhetőségét? Köszi!
6. szandus19 (válaszként erre: 3. - Pankakukac)
2015. márc. 1. 19:58
Igaz Buda, de dr. Lengyel Tünde doktornot ajanlom. A svabhegyi rendelointezetben rendel, szerdán es csütörtökön van magasnrendelese 16 oratol. Mi hozza járunk egy eve, igaz oep rendelésre, de meg igy sem volt ra Sosem panaszunk, pedig összetett a problema a fiamnal.
5. Pankakukac (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2015. márc. 1. 19:55
Gyermek tüdőgyógyász vagy? Hol?
4. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Pankakukac)
2015. márc. 1. 19:54
:(( nem ott vagyok. :)
2015. márc. 1. 19:52

Budapesten szeretnék egy magán gyermek tüdőgyógyászhoz elmenni a kisfiammal. Elsősorban a pesti oldal érdekelne.

Újpesten lakunk és szeretném, ha nem lenne messze a rendelő.

Ismer valaki egy jó tüdőgyógyászt?

Segítségeteket előre is köszönöm!

2015. márc. 1. 19:52
Hol?
2015. márc. 1. 19:50
Gyermek tüdőgyógyászt keresek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook