Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyereksapkát szeretnék kötni (pl. maci). Hol találhatnék kötésmintákat magyarul? fórum

Gyereksapkát szeretnék kötni (pl. maci). Hol találhatnék kötésmintákat magyarul? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 20. 22:11
Köszi:)
10. era06 (válaszként erre: 9. - VTünde)
2012. szept. 20. 20:09

[link]


Jól van no, nem vagyok én távolba látó!


Ez egy horgolt sapka, de a díszítést lehet másolni, fülecskének két kis pompon is jó

2012. szept. 20. 18:19

A körben kötést most tanulom a minta sapimon, ami egy egyszínű egyszerű. Fantázia...az nem én vagyok, de köszi.

Jobban szeretek leírás alapján dolgozni.Pláne ilyeneknél, mert pl. nem tudom hogy a fülnél hogy kell...

Nem vagyunk egyformák:)


De köszönöm a segítséget!

2012. szept. 20. 17:24

[link]


Barna fonalból, két kis füllel a tetején, varrsz gombot a szemeknek, orrot , és kész a maci.

Csak fantázia, Vannak itt a neten macis sapkák, csak le kell koppintani őket.

2012. szept. 20. 17:22
a legtöbb minta szöveges leírást tartalmaz - ábrákat a csipkemintákhoz meg a sokszínű mintákhoz szoktak mellékelni, a többihez nem
2012. szept. 20. 16:19
a minta az rajzolat, olyan mint a matek, szóval univerzális nyelv
2012. szept. 20. 14:22

Köszi, az első és a harmadik oldalt ismertem, amásodikat nem:)

Hátha valaki tud mintátazért, mert én nem vagyok átalakításból profi, meg kezdő vagyok:)


De köszönöm!

2012. szept. 20. 14:10

Nézd meg ezt: [link]

Meg ha itt követed a hivatkozásokat, akkor is találsz 1-2 magyar leírást is: [link]

Itt is van még 1: [link]

Macisat meg egyéb állatosan sajne nem találtam magyarul, de ezek közül már hátha találsz olyat, amit át lehet alakítani "macisra" ;)

2012. szept. 20. 13:09

Szia!


Hidd el, hogy napokóta a keresőben keresgélek:)

Demagyar nyelvű leírást ilyen figurás gyeeksapkára nem találtam, ezek között sem amit linkeltél, mert ezek többnyire kész, eladó termékek:S

2012. szept. 20. 13:00

beírtam a keresőbe, hogy "kötött gyerek sapkák"


és egy rakatot kidobott. keresgélj-válogass!


[link]

2012. szept. 20. 12:50
Gyerek sapkát szeretnék kötni (pl. maci), hol találhatnék kötésintákat magyarul?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook