Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekek esti lefektetéséről fórum

Gyerekek esti lefektetéséről (beszélgetős fórum)


1 2
3. zolko96 (válaszként erre: 2. - Boszavi)
2007. márc. 21. 09:10
Az enyimek 10és6és1/2évesek reggel 6.30-kor keltem őket,hogy 7.30kor eltudjunk indulni. Volt olyan hogy elaludt a kissebbik délben este az istennek nem akart elaludni reggel meg nem bírt felkelni.
2007. márc. 20. 22:42

Szia!

Nekem 3 gyermekem van. 10, 6 és 3 évesek. Az elsőnél volt olyan gondom, ami nálatok. A másik kettő időben aludt délben és este is. Nem tudom pontosan hogy van ez nálatok, de én reggel korán keltem őket az iskolába ovodába már fél nyolckor indulunk. A kicsi alszik délben (azért vannak kivételek), este pedig 8-kor, de legkésőbb 9-kor már mindenki alszik. Nekem ez bevállt.

Egyébként hétvégén nálunk is tv-znek kora reggel.

Üdv!

2007. márc. 19. 19:16
Az én gyerekeim nagyon sokáig fent lennének,nagyon kevés az alvásigényük,egyik sem aludt bent az oviban,de még itthon sem.Sokszor melléjük feküdtem délutáni alvásnál én hamarabb elaludtam mint ők.Sokan azt mondták mert nincsennek hozzászokva.Reggel viszont változó van amikor 20-szor szólok akkor sem kelnek,van amikor meg ugranak a szóra.Viszont hétvégén már sokszor 6-kor már szól a tv-ben a mese,akkor bezzeg felbírnak kelni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook