Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyerekek, az en parom allandoan faradt es nem akar sexet fórum

Gyerekek, az en parom allandoan faradt es nem akar sexet (beszélgetős fórum)


2011. nov. 8. 10:36
SAJNALAOM, DE EN ILYENT SOHA SEHOL NEM IRTAM ! EZEK A TE SZAVAID VOLTAK, sajat magadat idezgeted ? Ird be a keresobe, es rogton latod hogy en ilyet soha nem irtam de te igen !
90. 4c30444687 (válaszként erre: 88. - Aniko.k)
2011. nov. 8. 09:56

Olvasd még egyszer!


"A volt bige menesztésre lett ítélve 2 hónapja (micsoda egybeesés), aztán ez a terv nem jött be."


Sikerült figyelmesen elolvasni? Meg is értetted? Onnan veszem ezeket, hogy kiírod ország-világ elé és épp én is olvastam.

89. aniko.k (válaszként erre: 87. - Júliusi)
2011. nov. 8. 09:24
Remelem nem haragszol ha azt kivanom, hogy ne jojjon be a joslatod !
88. aniko.k (válaszként erre: 85. - 4c30444687)
2011. nov. 8. 09:23
Te honnan veszed hogy a volt bige menesztesre kerult 2 honapja ? Vagy olvasd figyelmesen a forum temaimat, vagy menjel mas forumokba a mergedet kiadni ! A volt bigevel a mai napig baratsagban vannak ! ( Az mar mas kerdes hogy tenyleg csak baratsag van -e koztuk ? ) Koszi
87. júliusi (válaszként erre: 86. - Júliusi)
2011. nov. 8. 06:26

Megnéztem a kiírt fórumtémáit anikónak, az egyikben lehet a megoldás,bár nem olvastam teljesen végig.

A 17 együtt töltött évet,amit a férje az előző párjával töltött...Szerintem őt szereti,és összejöttek megint,veled azért nem kívánja.

86. júliusi (válaszként erre: 84. - Spinneli)
2011. nov. 8. 06:14
Nekem is! Úgyhogy lépek innen,sziasztok!
2011. nov. 7. 23:11
Szerintem semmi furcsa nincs benne. A volt bige menesztésre lett ítélve 2 hónapja (micsoda egybeesés), aztán ez a terv nem jött be. Most itt egy jó ürügy a lehallgatásra, de sejthető, hogy a gond nem is ott van igazán.
2011. nov. 7. 22:26
...egyre furcsább ez a topik.
83. spinneli (válaszként erre: 80. - Aniko.k)
2011. nov. 7. 22:23

2 hónap szexmentesség után?

Nem nagyon értem miért temeted máris ezt a kapcsolatot...vannak egyéb gondjaitok is?

82. andi6020 (válaszként erre: 81. - Klaudia20)
2011. nov. 7. 22:07
A kisfiú tényleg nagyon helyes.
81. Klaudia20 (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2011. nov. 7. 21:59

Hűű, milyen gyönyőrű gyerekeid vannak... és te is gyönyörű vagy, és nagyon csinos! :))


Gratulálok :))

2011. nov. 7. 16:46
Arra gondoltam ha tenyleg nagy gaz lenne en elmegyek Svajcba melozni. Berelek egy pecot az osztrak svajci hataron, es atjarok svajcba dolgozni. Valami baby sittert kell csak beszereznem aki a kicsikkel lessz amig haza nem erek a melobol. Van egy Svajci baratom akinek a testverenek van egy etterme, ok mar felajanltak egyszer hogy menjek oda, de en eppen akkor lettem terhes a nagyobbik fiammal es ezert nem vallaltam el a melot. Ket kicsivel nem lessz egy alom, de en nem vagyok beszari !
79. syria (válaszként erre: 47. - Aniko.k)
2011. nov. 7. 16:01

Valószínűleg tényleg nagyon fáradt a sok munkától.


Vagy egyszerűen elege van belőletek, csak nem akarja kimondani.

78. air (válaszként erre: 75. - Aniko.k)
2011. nov. 7. 15:03
XD és a kigyúrt se:))
77. aniko.k (válaszként erre: 76. - Timycat)
2011. nov. 7. 15:01
nem az a penkodo fajta a lany.
76. timycat (válaszként erre: 75. - Aniko.k)
2011. nov. 7. 14:59
:) ezt poénnak írta/szánta
2011. nov. 7. 14:30

"Csajoknak csak a menő, tapló, mindenkit ismerő, kigyúrt, bunkó srácok jönnek be? 19. (Párkapcsolat, szerelem) 2011-11-04 22:06


Nem igaz. Nekem pl. a pénz is fontos. "

74. aniko.k (válaszként erre: 73. - Júliusi)
2011. nov. 7. 14:26
Nem a holgy nem ismer engem szemelyesen, de itelkezni es kritizalni azt szeret, egy pillantast kell csak vetni a tobbi forum hozzaszolasaihoz. Epito jellegunek eggyiket sem lehet eppen nevezni, kritizalonak inkabb . egy masik forum hozzaszolasanal onmagat ugy jellemezte hogy neki a penz a fontos a pasinal, most meg itt ram akarja a sajat magarol allitottakat nyomni! Ez egy vicc, nezzen tukorbe az ilyen !
73. júliusi (válaszként erre: 61. - 4c30444687)
2011. nov. 7. 14:03
Ti ismeritek egymást?,mert nekem ez most úgy jött le,hogy átment személyeskedésbe...
72. aniko.k (válaszként erre: 71. - Timycat)
2011. nov. 7. 13:17
Jo olvasni soraidat :-)
71. timycat (válaszként erre: 69. - Aniko.k)
2011. nov. 7. 13:12

Persze elhiszem; azért még ne vesd bele magad a szeretőtartásba; ha nem muszáj; 1-2 hónapot az ember lehet türelmes (ugye ha érdemes rá a másik fél).


Ami a stresszt illeti a pasik nagyon h.lyén kezelik, ezért írtam, hogy ne azon agyalj rögtön, hogy nője van. Nálunk nyáron volt egy ilyen mélypont; annyival megfűszerezve, hogy az én párom 4-5 napig haza sem jött; bezárkózott a nyaralóba, "eldobta" a telefont; azt pecálgatott, úszott, evezett meg a bánat sem tudja. Persze én is ettem a kefét, de ő ilyen, ha valami nem úgy alakul ahogy ő szeretné, sok a stressz akkor inkább félrevonul. Én ismerem tizenéve; békén hagytam, aztán kisimulva csak hazajött.

Legyél egy kicsit türelmes, kiegyensúlyozott, nem kétségbeesett (tudom könnyű mondani), járj a kedvében!

70. aniko.k (válaszként erre: 65. - 4c30444687)
2011. nov. 7. 12:46
A beruhazas azert kell, hogy a hitelemet tovabbra is tudjam torleszteni te nagyokos ! A toke oroksegbol jonne es nem a paromtol mert mint mar irtam o padlon van ! Es tudod ha en tartanam a kapcsolatomat az exemmel akkor azt hiszem lenne balhe itthon ! Ugyhogy nem hiszem hogy nekem mindent be kell nyelnem !
69. aniko.k (válaszként erre: 67. - Timycat)
2011. nov. 7. 12:39
Hidd el Timycat akarmennyire is szeretsz valakit, ha a szeretett szemely allandoan elutasit elobb utobb te is mas honnan probalnad ezt a szeretetet potolni. En legszivesebben tole kapnam meg, de mit csinaljak ha hideg hozzam ? A lehalgatas pedig arra szolgal, hogy megbizonyosodjak rola hogy csak bemeselem magamnak az egeszet es (nagyon remelem) csak jot rohogjek magamon !
68. aniko.k (válaszként erre: 66. - 4c30444687)
2011. nov. 7. 12:33
a torlesztesemnek egy reszet ! Bocs van egy kozos gyerekunk es o lakik az en hazamban, vagy talan tartsam el ot is ?
67. timycat (válaszként erre: 56. - Aniko.k)
2011. nov. 7. 12:28

Én nem gondolnék rögtön arra hogy nője van; vannak pasik akik tényleg nehezen viselik a stresszt; legyél egy kicsit megértőbb, próbáld tehermentesíteni; mert ezzel a nyomulással, nyomozással (a lehallgató beszerzése, elhelyezése egyébként büntetendő bár a részleteket nem írtad) csak pont azt éred el, hogy a család is az agyára fog menni/megy. Kérdezd meg, hogy mi a franc van, miben tudsz neki segíteni, mit szeretne stb.

Ami a szeretőtartást illeti, ezen elgondolkoztam, mennyire szereted te ezt a pasit, hogy rögtön ezen filózol :S

66. 4c30444687 (válaszként erre: 64. - Aniko.k)
2011. nov. 7. 12:24
Vedd képletesen! Tele van adósággal, de a személyes kis intrikádban csak annyi játszik, hogy a te törlesztésed tejeli.
65. 4c30444687 (válaszként erre: 63. - Aniko.k)
2011. nov. 7. 12:23

Akkor apu, anyu pénze? Vagy kié, mert nekem elég furcsa, hogy a hitel törlesztés anyagilag padlóra vágna, de közben beruházásra futja.


Téged mi jogosít fel, hogy korlátozd a személyes szabadságában, legyen az akár a kapcsolat tartás épp az volt nőjével? Még ha nem lenne a hitel, akkor sem lenne jogod belepofázni ebbe. Így ismerted meg, így fogadtad el, úgyhogy nyeld le a békát!

64. aniko.k (válaszként erre: 61. - 4c30444687)
2011. nov. 7. 12:20
Meg valami, a penzes baratom tele van adossaggal es a cege megjobban, akkor milyen penzesbodonrol beszelunk itt ? Latom valaki nagyon okos akar itt lenni!
63. aniko.k (válaszként erre: 61. - 4c30444687)
2011. nov. 7. 12:04
Bocsi, de ki mondta neked hogy en a parom penzen fogom a butogyartast finanszirozni? Es mikor megismert mar regota rossz volt a kapcsolata a baratnojevel( sajat allitasa szerint 7 eve !)Egy hitel kezessegvallalas feljogosit arra, hogy minden heten hivogasd az ex pasidat ? Senki sem zsarolta hogy jojjon el onnan ! Es milyen szoveg ez itt hogy a nyakaba akasztottam egy gyereket ? Szerinted azt a gyereket en egyedul csinaltam ? Es tudod en is dolgoztam mar 7 napot egy heten ket munkahelyen, megis kivantam a paromat ! Egyebkent eleinte semmi gond nem volt sexualisan koztunk, ez csak kb 2 honapja kezdodott el !
2011. nov. 7. 11:14
Én soha sem vagyok annyira fáradt, hogy ne akarjam.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook