Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerek fotózás, reklámfilmek - hol lehet keresni? fórum

Gyerek fotózás, reklámfilmek - hol lehet keresni? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 13. 20:18
Sütő Enikő is szokott keresni gyermekeket.
2012. ápr. 13. 20:14
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!!!! :-)
6. 2100
2012. ápr. 13. 07:46

a hajogyari szigeten is van egy ugynokseg lehet, hogy a starcast, 1-2 ezrest kell fizetned, majd csinalnak a gyerkocrol, esetleg rolad is egy kepet, aztan hivnak, ha van valami

egyebkent Zugloban is az Orshoz kozel van egy masik ugynokseg (lehet, hogy eppen az a starcast-mindenesetre a masik nevet nem tudom) egy kis utcaban, ott is ugyanez, fizetsz, lefenykepezik, majd hivnak, ha van valami (ez talan jobb, mert itt tobbszor hivnak), majd talan eszembe jut az ugynokseg neve, akkor majd irok.

5. c1e9612cd3 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2012. ápr. 12. 18:36
azért ebben van vmi....
2012. ápr. 12. 18:36
2012. ápr. 12. 18:34

Szia!

Lehet nem leszek népszerű Nálad, de ha a kisfiad annyira különleges, megtalálnak ingyen is, hogy hagy fotózhassák.

Nagyon sok pénzt ki is dobhatsz, és nem biztos lesz értelme.

A lényeg valószínű Neked a legszebb, legfotogénebb kisfiú, hagyd, csupán legyen gyerek.

2. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Ramianya)
2012. ápr. 12. 18:33

pld.: Open Casting

Ez egy ügynökség. Egyik ismerősöm dolgozik itt, és tudom, h gyerekekkel is dolgozak, illetve teljesen legális!

Ha a neten keresgélsz, légy nagyon óvatos, és nzz utána mi ndennek a kiszemelt ügynökséggel kapcs.!!!!!

2012. ápr. 12. 18:28

Sziasztok! Tud esetleg valaki segíteni? 3 éves múlt a kisfiam, több külső ráhatás miatt elkezdtem keresgetni fotózással, reklámokkal foglakozó oldalakat, ahol ilyen pici gyerekekkel is foglalkoznak. Szeretnénk elvinni "válogatásra"... már csak kíváncsiságból is. Esetleg tudnátok tippet adni, merre keresgéljek?

Eléőre is köszönöm, lehet hogy csak késő este, vagy holnap rudok reagálni, ha válaszoltok, de nem nagyon tudok gép elé ülni :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook