Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » GYED mellett másoddiploma? fórum

GYED mellett másoddiploma? (beszélgetős fórum)

2011. aug. 17. 17:19
annyit meg nem ér egy diploma:) Főleg ebben az országban...de azért ingyen megcsináltam volna:)
9. Bcicus (válaszként erre: 8. - Levra006)
2011. aug. 17. 11:34
Akkor marad a költségtérítés.
2011. aug. 17. 08:22
Igen csak az a baj, hogy egyetemet végeztem, és az új képzésben, azaz 7 félév Bsc diploma és 4 féjév MSc...így nekem már csak egy félévem van, amit meg szeretnék elvégezni az legalább 4 félév:(
2011. aug. 16. 22:12
De természetesen, ha eddig max 8 államilag támogatott félévet jártál és felvesznek államira akkor ingyenes.
2011. aug. 16. 17:56
Köszönöm. Hát nagyon kár:(
2011. aug. 16. 09:43
Gyed mellett már nincs ingyen egyetem, csak Pécsett ha jól tudom. A felvi .hu-n érdeklődj, hívd fel az ügyfélszolgálatot. A gyed valóban csak plusz pont, esetleg kérhetsz kedvezményt rossz anyagi körülményre hivatkozva, de nem 100% h megadják.
2011. aug. 15. 22:53

Ez most úgy van, hogy mindenkinek jár 12 félév államilag finanszírozott képzés, persze ha a megfelelő pontszámmal rendelkezik. Így ha volt már egy fizetős diplomád, akkor a másodikkal mehetsz államira.


Nekem pl. az első sulim 8 félév volt, ebből kettő volt államis, a többi költségtérítéses. Így most a másodikat államin tudom végezni. GYED-en vagyok most egyébként, de ennek semmi köze a dologhoz. :-)

2011. aug. 15. 20:56
Köszi, de egyébként hol lehet ennek utánanézni? Mert most a buszon egy kismama mögött ültem és ő beszélgette ott valakivel, hogy most megint van lehetőség az ingyenes továbbtanulásra. Csak tényleg erről semmit nem lehet találni. Azt sem, hogy NEM és azt sem hogy IGEN. Főleg csak fórumokból származó mendemondákra bukkanok,ha beírom a keresőbe, de semmi hivatalosat....
2. Bcicus (válaszként erre: 1. - Levra006)
2011. aug. 15. 20:50
Nem már nem létezik csak több pontot kapsz a felvételinél.
2011. aug. 15. 20:42

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy létezik még olyan, hogy GYED mellett ingyenesen lehet másoddiplomát szerezni? Vagy hol lehet ennek utánanézni, merre induljak el?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook