Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyed mellett lehet igényelni üdülési csekket a TB-től?Ez igaz? fórum

Gyed mellett lehet igényelni üdülési csekket a TB-től?Ez igaz? (tudásbázis kérdés)

17. brote7
2010. febr. 4. 21:51
ez is csak egy nagy kamu az egész. nagycsalád vagyunk , a férjem hónapok óta nem kap munkát . írtunk emailt de a válaszuk az volt hogy segíteni nem tudnak mert csak pályázat útján lehet igényelni próbálkozzunk meg az illetékes szociális szervtől segítséget kérni , nem gondolom hogy ők tudnának valamit is segíteni . a határidő is február vagy április vagy január 31. volt.. ez sem világos mindenhova mást írnak? ha tudtok valami újat írjátok meg köszi. adókártyát viszont az adóhivatalban lehet igényelni a gyerekek számára . 3 éve térítésmentes volt. 2009ben született fiam automatikusan kapta. köszi hogy leírhattam , bosszant egy kicsit hogy ebből megint kimaradunk................
2010. jan. 25. 19:36
ha gyesen vagy felesleges igényelni mert feltétel a munkaviszony..a gyes pedig nem az
2010. jan. 25. 19:25

Én gyesen vagyok és páyázat utyán adatam be az igénylö lapot az üdülési csekkre. A netröl le tudod szedni az igénylö lapot csak sies vele mert e hónap 31-ig leht beadni. Most olvastam végi a hozá szólásokat nem április 15-ig lehet igényelni január 31ig lehet csak.

[link]

Itt megtalálod levan irva minden. Énis a multhéten adtam be . Szerintem ne hagyd ki ad be teis. Remélem tudtam neked segiteni.

14. wanda8
2009. márc. 27. 19:45

ha egyéni vállalkozó vagyok akkor megkaphatom?

A havi jövedelmem nincs 100000ft!

2009. márc. 27. 19:29
Ha a családban nincs aktív munkavállaló,akkor nem kapsz.Én megkérdeztem az üdülési alapítványtól.Azt válaszolták,sajnos most nem indult olyan pályázat amin kérhet olyan család is,ahol nincs főállású dolgozó.De ha valaki hallott arról,hogy a Táh-tól lehet igényelni,kérem szóljon nekem is!Köszi előre is.
12. cilus (válaszként erre: 11. - Lehotaine)
2009. márc. 20. 18:26
de szerencséd van h ilyen volt a munkáltatód!!Lehet h én is felhívom őket ,mit szólnak hozzá...
2009. márc. 19. 21:50

Sziasztok!


Én tavaly januárban igényeltem a szolidaritás pályázat alapján. Terhességi gyermekágyi segélyen voltam, akkor volt a kisfiam 2-3 hónapos, a lányom 3 éves. A munkáltatóm kiadta a jövedelemigazolást (nem szerepelt rajta,hogy TGYÁS-t kapok), amit a pályázati lappal együtt elküldtem és kaptam üdülési csekket 90.000 Ft értékben, 30.000 Ft befizetése ellenében.

Ha nem kaphattam volna, akkor nem adtak volna.

Gondolom a gyerekek korából(az ő adataikat is fel kell tüntetni) rájöhettek, ha akartak, hogy nem aktív munkavállaló vagyok.

Remélem tudtam segíteni.


Üdv:

Móni

10. Serry (válaszként erre: 9. - Cilus)
2009. márc. 6. 20:19

Ha jól emlékszem április 15-ig lehet beadni. Ha férjed addigra keresőképes lesz adjátok be.

De tényleg nézd meg azért te is a honlapon.

2009. márc. 6. 18:15
Szerintem a szolidaritási pályázaton csak úgy vehetsz részt ha a férjed igényli ,gyesen levőknek nem jár.Megkérdeztem,én is Gyesen vagyok 3 kiskorú gyerekkel,csak a férjem most táppénzen van így megse próbálom beadni:(
8. Serry (válaszként erre: 2. - 995261fe57)
2009. márc. 6. 15:59

Ezt találtam: az üdülési csekk honlapján. Ha ezeknek a kritériumoknak megfelelsz meglehet próbálni.

SZOLIDARITÁS

Pályázat TÖBB GYERMEKET NEVELŐ MUNKAVÁLLALÓK RÉSZÉRE

azon belföldi illetőségű munkavállaló:

– aki a pályázat beadását megelőző hónapban teljes munkaidős

munkaviszonnyal rendelkezett, továbbá

– akinek a pályázat beadását megelőző havi bruttó keresete nem haladta

meg a 100 000 Ft-ot és

– más jövedelemmel nem rendelkezik, valamint

– aki kettő vagy több gyermeket (a pályázat benyújtásának napjáig 18.

életévét be nem töltött gyermek) nevel saját háztartásában.


A többit itt olvashatod részeltesen:

[link]

2009. febr. 10. 22:19
Csak nagy családosoknak!
2009. jan. 29. 19:02
Próbáljátok megnézni a www.udulesicsekk.hu-n, vagy a www.mnua.hu-n. Már fent vannak a pályázati feltételek és letölthető a nyomtatvány, amivel igényelhető. Február 1-től lehet igényelni április 15-ig. Sok sikert hozzá.
2009. jan. 29. 18:38
Én sem hallottam.Milyen jó lenne.
2009. jan. 29. 18:02
Na ez jól hangzik! Én ilyenről még nem hallotam, de ha lehetne az tök jó lenne:)
2009. jan. 29. 17:52
Én nem, pedig nagyon érdekelne. Gondolom gyes fejében lehetséges, hogy adnak azt. Ingyen szerintem kizárt.
2009. jan. 29. 17:47
senki nem hallott róla?
2009. jan. 29. 17:41
Gyed mellett lehet igényelni üdülési csekket a tb-től.?ez igaz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook