Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyakori vizelés, endometriózis? fórum

Gyakori vizelés, endometriózis? (tudásbázis kérdés)


5. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 25. 14:25

Sose mértem még. 🤷‍♀️

Én sokszor látogatom a mosdót. Most is kell. 🤣

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2020. okt. 25. 13:00
Igen :D de akkor kb 8 decit. Ha többet iszok, akkor persze többször megyek, de a lényeg az egészban az, hogy nincs görcsös inger, és amikor felkelek a klotyóról, nem érzem azt 5 perccel később, hogy megint kell, miközben nincs semmi a hólyagomban.
3. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 25. 11:43

Naponta 3x pisilsz? Nálam ez akkor is kevés ha semmi más egyéb panaszom nincs. Mi nők valamiért így vagyunk kódolva, hogy állandóan pisilni kell menni. :)

A-b be ha megyek, és előtte pisilek, tuti az az első, hogy mosdót kell keresni. :D

2. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 25. 11:41
Nekem endoval soha nem voltak ilyen tüneteim. Vagyis nem ezek.
2020. okt. 25. 01:51

Sziasztok! Rejtélyes problémával küzdök, nagyjából február óta. A menstruációt követően állandó, görcsös vizelési ingerem van, miközben minden urológia labor eredményem negatív. Rengeteg kezelésen túl vagyok már, gombára is, bacira is, candida diétát is tartom fél éve, de a fő panaszaim hónapról hónapra ugyanazok.

Hüvelyi gyulladásom, tüneteim is vannak folyamatosan, pillanatnyilag a nőgyógyász szerint nincs fertőzésem, mivel nem látott fehér vérsejteket a kenetben. Szerinte "csak" irritáció van jelenleg, folyamatban van a kiváltó ok kinyomozása...

Endometriózisra gyanakszom, mivel ciklikusan visszatér minden egyes mensi vége felé ill. utána. Abban azért bízom, hogy ezt a görcsös vizelést a hüvelyi irritáció okozza, mivel most is elég ratyi állapotban van szegény. Múlt hónapban használtam 5 darab betadine kúpot, attól szinte másnapra megszűntek a húgyúti panaszok is, nálam az a normális, ha naponta kb 3X pisilek. Arra is gondoltam, hogy a gyulladás miatti vérbő állapot okozza.


Tapasztalatok érdekelnének, járt-e már valaki hasonló cipőben, milyen területen érdemes egyáltalán keresgélni ilyen tünetekkel, az urológia zsákutcának tűnik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook