Gríz bőr (beszélgetős fórum)


2010. júl. 9. 14:44

Ja és nincs gyulladásba.

Nem kímább hanem símább.

6. Dzsimp (válaszként erre: 5. - Doresz88)
2010. júl. 9. 14:43
Bocsesz, hogy eddig nem jelentkeztem. Ez az amit te mondasz. Tegnap ahogy utánna olvasta, nem olyan mint ami az arcon szokott lenni, hanem tényleg olyan keménykés. Kb 10 éves korom óta van. A bal kezemen sűrűbb mint a jobbon. A testradíron én is gondolkodtam. Szerintem kicsit kímább lenne, de el tünni nem fog. De szerintem az se megoldás, hogy mindig nyomkodják ki nem?
2010. júl. 9. 10:38

Ha régóta ilyen, és nem piros -csak ha piszkálod- és ilyen fehér kis kemény-félkemény valamik jönnek ki belőle, ha végig simítod, akkor érdes a bőröd, akkor elméletileg ezt tényleg gríznek hívják. Ezen egy kozmetikus is segíthet, ha jó szakember. Viszont ha úgy piros, hogy gyulladásban vannak, lehet allergia is valami kajára. Barátnőmnek volt ilyen, nekem meg ez a grízes kar. Kozmetikushoz menj el, ha nem akarsz rögtön dokihoz menni, és ő segít majd, hogy kell-e a doki, de akkor tényleg keress fel egy bőrgyógyászt, mert csak ő adhat olyan kencét, amitől múlik.

Én amúgy jó erős szemcsés bőrradírral szoktam "lekezelni". Ha nem felejtem el, akkor minden este, és pár nap után szebb. De még nem volt olyan, hogy elmúlt volna... Meg fürdés után lekenem arctisztító tonikkal. Ennyi.

4. doresz88 (válaszként erre: 1. - Dzsimp)
2010. júl. 9. 10:26
Régóta ilyen, vagy csak mostanság???
2010. júl. 9. 08:48

Az biztos nem az a gríz ami az arcon szokott jeletkezni igaz?


Nekem valami fertőzésnek,gombának hangzik.Szerintem kenegesd canestennel,de ha nem javul 1-2 nap alatt,akkor érdemes lenne bőrgyógyásszal megnézetni.

2010. júl. 8. 21:49
voltál már bőrgyógyásznál?
2010. júl. 8. 21:02
Szeretném a segítségeteket kérni. A kelkarom külső fele "gríz" bőrös (nem tudok más nevet neki). Tehát a tapintása rapancsos, szúros ha nézed piros pöttyös. Nem tudtok valami jó módszert rá, hogy el tünjön? Nagyon zavar.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook