Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gőzölős hajvasaló tapasztalatok fórum

Gőzölős hajvasaló tapasztalatok (beszélgetős fórum)


14. Dóri_123 (válaszként erre: 13. - Bichi)
2021. jan. 26. 18:48
Milyen steampod termekeket hasznalsz? :)
13. Bichi (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2021. jan. 25. 14:44
Na az tényleg szuper, csak annak az ára kicsit "nyelek egyet előtte" :D. Szerintem azért a többi gőzölős a nyomában sincs. Mondjuk szerintem a steampod-nak a termékei szuperek, én azt használom egy magasabb kategóriás Remington normál hajvasalóval. A következő mosásig olyan, mint mikor megcsináltam, pedig alapban hullámos a hajam...
12. Dóri_123 (válaszként erre: 9. - Evelina_97)
2021. jan. 25. 13:56

Köszönöm, még nem próbáltam ezeket a termékeket, de utánanézek :) Régebben (2-3 éve) több és jobb minőségű volt a hajam, de a barnára festés majd visszaszőkítés nagyon megviselte, azóta sem állt helyre :(

Forcapilt szedtem, de az nekem nagyon nem vált be.

11. Dóri_123 (válaszként erre: 8. - Miss Angel)
2021. jan. 25. 13:54
Hát igen, ebben igazad van... Köszi a válaszaid :)
10. Evelina_97 (válaszként erre: 9. - Evelina_97)
2021. jan. 25. 12:59
Meg szedek egy hajvitamin 6-7ezer korul van egy havi adag, igaz nem olcso, de nekem mar 3 honap utan eleg erosen ltszott az eredmeny. Foleg a hajapolokkal. 🙂 en ajanlom.
9. Evelina_97 (válaszként erre: 7. - Dóri_123)
2021. jan. 25. 12:58

Nekem Joicos van, imadom, 4 eve hasznalom. Gondoritesre es simitasra is. Tenyleg nem karositja ugy a hajat.

En a keves hajadra inkabb Kis Eva hajgyogyasz samponjait es ossejtes szerumat ajanlanam, az egy csoda sztem. Nekem attol is nott meg a hajam vegre.

8. Miss Angel (válaszként erre: 7. - Dóri_123)
2021. jan. 23. 17:43

ha alapbol egyenes,jó lehet,mert ugye az enyém teljesen más textúrájú

én azt tanácsolom egy jó fodrász véleményét kérd ki előtte,mennyire tartja jónak a te hajtípusodhoz ezt a fajta vasalót,ne aztán bánd meg mikor megvetted,mert nem két fillér,sajnos :/

7. Dóri_123 (válaszként erre: 5. - Miss Angel)
2021. jan. 23. 17:34

Köszönöm a válaszod!

Igazából mar egy ideje szemezek a gőzölőssel, de nagyon dragak. Most viszont lattam egy akciot a whitehairnel es felaron meg lehetne venni az ő gőzölős termekuket.

Igazabol nekem percek alatt kivasalhato a hajam, mert alapbol egyenes is, keves is. Csak abbol a megfontolasbol vennek gozoloset hogy hatha nem roncsolja annyira... viszont a lenyalt haj nekem sem all jol, nem is szeretem.... Igy lehet, hogy nekem akkor felesleges lenne beruhazni egy ilyenre...

2021. jan. 23. 15:09

egy vmi eszembe jutott még...én karácsonyra kaptam egy kis szerkentyűt,ami a szívembe lopta magát,de mivel te konkrétan a steampodrol kérdeztél,nem irtam róla...


egy meleglevegős dúsító simító keféről van szó,linkelem neked :


[link]


ha esetleg érdekel akkor tanácsos erről az oldalról rendelni,mert mindenhol drága.20 alatt nem kapod meg sehol.itt postával 15 ...


amit tudni kell róla,h tényleg volument ad a hajnak és simít is,három hőfoka van: 150,190 és 230

eleinte kicsit nehéz volt bánnom vele,mert az én kezem nehezebben áll rá ilyesmire :) de gyakorlással hamar elsajátítható :)

amire vigyázni kell,hogy ne égesd vele a hajad,tehát mindig használj hozzá külön hővédőt,meg van hozzá külön kesztyű,amivel megakadályozhatod azt is,hogy a kezed véletlen megégesd.

én jónak tartom ,sokszor a reggeli kapkodásban hamar végzek vele,bár nekem ez egy fontos szempont is ,hogy ne kelljen reggelente órákig pepecselnem,mert nekem minden reggel kell vmit kezdenem a hajammal,mert ha nem fodrász csinálta meg előző nap,durván kifekszem :)


hátha vmit segiteni tudtam a hozzászólásaimmal,mindenesetre sok szerencsét a vásárláshoz :)


ha a steampod melett döntesz,nézd meg több fodrászkellékesnél is,mert igencsak eltérőek lehetnek az árak !

5. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Dóri_123)
2021. jan. 23. 00:32

nekem van itthon steampodom és leírom neked a tapasztalataimat,őszintén...


az én hajam vastagszálú,hullámos,makacs,bár felrakott hajam van,ezért is vettem meg a steampodot egy évvel ezelőtt hogy a drága "műhajat"ne károsítsa.

Én utálom,de nem azért,mert nem kíméli a hajat,vagy nem teszi azt ami a lényeg,amiért olyan drága,ezt a roncsolásra értem....valoban nem roncsolja annyira a hajat mint egy "mezei"vasaló.Szóval ha te szereted a nagyon simára és szögegyenesre kivasalt hajat,akkor javasolom neked,bár irtó drága arra készülj fel.

Amiért utálom:nekem csak úgy ér valamit a steampod ,illetve az egész hajvasalás,ha előtte kis van szépen szárítva,tehát ha fodrsáz beszáritja és kivasalja steampoddal az gyönyörű,de ezt itthon ugye lehetetlen megcsinálni,és reggel ha én kivaslom a hajamat,amit nem szárítottam be előtte,egy természetellenesen egyenes ,lelapuló eredényt kapok,ami nekem szörnyen áll és ami nem is tetszik.Pedig kifejezetten dús a hajam.De ezt embere válogatja,ki mit szeret és kinek mi áll jól,egy biztos:én még egyszer meg nem venném,de én másfajta vasalót sem,teljesen leszokóban vagyok a hajvasalásrol.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Dóri_123)
2021. jan. 22. 17:02
SteamPod 3.0 Gőzölős Hajvasalóm van. Sokkal jobb, mint a normál hajvasalók. Megfelelő szérummal használva ápolja a hajat.
3. Dóri_123 (válaszként erre: 2. - Görögtánc)
2021. jan. 22. 15:51

Köszi!

Mondjuk nekem ezt a vékony hajam a Remington is kiegyenesíti 1-2 húzásra :) Csak nem tartos, 2-3 ora es osszevissza all a hajam.

2021. jan. 22. 13:49
Annyit tudok mondani, hogy szebben simít mint az egyszerű hajvasaló és szerintem hatékonyabb. Biztos ez is ártalmas, erről nem tudok vélekedni. Az én hajam nagyon erős és ritkán is vasaltam. Az az előnye, hogy akár 1 húzásra is kiegyenesíti a hajadat, ezáltal sokkal kevesebb hő éri.
2021. jan. 22. 13:00

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata gőzölős hajvasalóról?

Vékony szálú, töredezett a hajam, de néha muszáj vasalnom, mert szörnyen áll. "Jobbat" tenne neki egy gőzölős mint egy sima?

(Tudom, hogy az lenne a legjobb, ha egyáltalán nem is vasalnám persze)

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook