Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gőzölős felmosó vs. H2O mop fórum

Gőzölős felmosó vs. H2O mop (beszélgetős fórum)


9. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 4. - Grizzli)
2013. júl. 24. 09:57
köszönöm:)
8. Regin_a (válaszként erre: 7. - Grizzli)
2013. júl. 24. 09:55

Érdekes módon gőzvasalóra nem hallottam kifogást

De gőzvasaló mennyiséggel és teljesitménnyel nem hiszem hogy akármit is, vizkövet stb lerobbantana akárhonnan is

Amugy meg hol van vízkő egy járólapon, de akár a konyhában is?

Próbálj meg bármelyikkel egy kávéfőző belsejét megtisztitani. Na, ott van vízkő, lehet tesztelni :)

A kis hón alá akasztható akármire volt panasz

Nem vízkőre panaszkodtak, hanem a lassúságra és más belső meghibásodás történt

Vízkő elég sokára alakúl ki, különösen műanyag felületen

Hogy desztiláltal vagy nem, azt nem tudom

7. Grizzli (válaszként erre: 6. - Regin_a)
2013. júl. 24. 09:42

Nekem van egy gőzturbinás vasalóm, 2200 w, maximálisan meg vagyok vele elégedve.


Tisztában vagyok vele, hogy a reklám az reklám, ezért is kérdeztem a tapasztalatokat.


Azt esetleg tudod, hogy mivel használták az ismerőseid ezeket a gőzölős cuccokat? Úgy értem csapvízzel, vagy desztillált vízzel? Vagy az elromlás nem ilyen jellegű gondból fakad?


Ilyen kis kézi gőzölőm nekem is van, ezer párszáz wattos, de arra várni kell, hogy beinduljon, ez a mop és társai is ilyen? Vagy olyan, mint a vasalóm, bedugom, fél perc, míg a talp bemelegszik, és már úgy gőzöl, mint az álom? :)

6. Regin_a (válaszként erre: 1. - Grizzli)
2013. júl. 24. 09:37

Személyes nincs, csak ismerősi körböl

Ezeket a "gőzborotvának" csúfolt ridikul méretű vagy nagyobb gőzölős dolgok, rövid időn belúl elromlanak, vagy nem teljesitik az igért teljesitményt

A hirdetés:

"Vegyszerek nélkül tisztít, 1200 W teljesítmény"


Komoly gőzfejlesztéshez, komoly villamos teljesitmány kell

1000-2000W egy vízforraló és ez messze nem gőzfejlesztő

5. Grizzli (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2013. júl. 24. 09:33

Köszi az értékes véleményt. Én igazából a padlót szeretném takarítani vele, jó lenne, ha lenne valami, ami azonnal kéznél van, nem kell mondjuk felmosó vizet csinálni, és megvárni míg felszárad. Nem mellesleg elég vegyszer nélkül használni, ami babás házban jó lehet :)


Apropó, a padlóról felszárad azonnal, vagy ott sem? És a gőz megoldja a makacs konyhai foltokat is?

2013. júl. 24. 09:31
Az x5-ről hirdetik azt, azt hiszem (az is H2o mop csak valami tovább fejlesztett)
3. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2013. júl. 24. 09:18
Ez az, amit úgy hirdetnek, hogy lehet szőnyeget is pucolni vele?
2. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Grizzli)
2013. júl. 24. 09:08
Nekem ez a moppom van, szeretem, csak kicsit nyűgös vele az ablakmosás mert azonnal le kell törölni száraz ruhával, ahogy a lakás minden egyéb takarítandó felületét is, kivétel a járólapok, vagy hasonlók.
2013. júl. 24. 08:59

Azt szeretném megtudni, hogy van-e lényeges különbség az akármilyen márkájú gőzölős felmosók és a H2O mop között.


Egyformán jó mind a kettő, egyformán rossz, vagy esetleg a H2O jobb, vagy a másik jobb.


Kérném a kommentelőket, hogy csak valóságos tapasztalatok alapján írjanak, és ne írjanak azok, akiknek nincs semmilyen tapasztalata ilyen "gépekkel".


Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook