Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Görögországi tapasztalatok fórum

Görögországi tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
53. kingi7 (válaszként erre: 52. - 'szti)
2007. máj. 20. 12:14
Hasonlóan szép, mint Korfu?:)
52. 'szti (válaszként erre: 51. - Kingi7)
2007. máj. 20. 12:10
én mallorcát is ajánlom :-)
51. kingi7 (válaszként erre: 50. - 'szti)
2007. máj. 20. 12:08

Akkor itt biztos csalódnál... Málta felé kacsingatok, de a csalódás után már mindenhol fenntartásaim vannak. Főleg, hogy egy vagyon volt Ciprus.:(


A Kanárit mondják, hogy gyönyörű. Nálam még az van tervben:)

50. 'szti (válaszként erre: 49. - Kingi7)
2007. máj. 20. 12:05
köszi. Korfun voltam, tényleg szép
49. kingi7 (válaszként erre: 48. - 'szti)
2007. máj. 20. 12:01

Mi Larnacan voltunk 3 vagy 4 csillagos szállodába, már nem tudom, a szálloda az még jó volt, de a könyezet!

A tengerparttól kb 500méterre.

A tengerpart: Nádassal övezet kavicsos-ha kimész a duna partra különb!-

A legközelebbi bolt 1 óra járásnyira.

A szálloda sor kint van egy puszta közepén, koszos rettenet!


Ha minden képpen akkarsz menni Aiga Nappát ajánlom egyedül, az még ugy ahogy. Homokos-mesterségesen, mert a többi nagy kavicsos-part.Látni való nem sok van, ami érdekes, nincs neki "mediterrán" hangulata, inkább "puszta" jellegű.


Véleményem szerint Korfut sokkal érdemesebb megnézni.


Csak szlogen a "Szépség és a szerelem szigete" Szépnek nem szép és egy perverz állatok voltak a sztoriból ítélve.

48. 'szti (válaszként erre: 47. - Kingi7)
2007. máj. 20. 07:34
Ciprus nálunk is tervben van, érdekelne miért volt csalódás
47. kingi7
2007. máj. 19. 23:29
Én voltam Cipruson,nagyot csalódtam, senkinek nem ajánlom.Korfut viszont nagyon is, de csak az északi részt:)Gyönyörűűűűű!
46. tini07 (válaszként erre: 45. - F72d419d5f)
2007. máj. 14. 14:07
Helyes,aztán várom majd az élménybeszámolót..... :-D!!!!!!!!A csacsin tessék kapaszkodni :-)))!!!!!!!!!!!!!!!!
45. f72d419d5f (válaszként erre: 44. - Tini07)
2007. máj. 14. 13:25
Ha ilyen szépeket írsz róla én is meg fogom nézni.
44. tini07 (válaszként erre: 43. - Csacsa)
2007. máj. 14. 13:22
SANTORINI??Szerintem a világ egyik legcsodálatosabb helye!!!!Gyögyörű szép!!El sem lehet mondani......!!Majd csacsival menjetek fel, nagy kaland az biztos.....!!!!!Azt mondják Santorini az elsüllyedt világ!!Gyönyörű a kilátás, a víz is csodaszép!A 'csacsigolás' meg egyszerűen szuper jó!!Annyit nevettem még felértünk.:-)!De lefelé már gyalog jöttünk.Biztos ami biztos :-D!!A többi hely is szép, de Santorini magasan veri az összeset!!Én már sokfelé voltam,de ez a legszebb hely nekem!!
43. csacsa
2007. máj. 14. 11:29

Sziasztok, enngem is erdekelne ez a teme bar mi hajovan megyunk Korfu, Santorin, Mykonos, le Pirée

Valaki tud valamit ezekrol a helyekrol? mit erdemes megnezni?

42. Virág3 (válaszként erre: 41. - F72d419d5f)
2007. máj. 14. 11:25

Köszönöm!Igen megyek továbbtanulni,turizmus vendéglátás szakra,ha minden összejön!:)

Még nem tudom,lehet maradok itthon,aztán elleszünk a balcsin!Sajnos nincs sok pénzem!:(

41. f72d419d5f (válaszként erre: 39. - Virág3)
2007. máj. 14. 08:13

ez tényleg jó ár ,csak kérdés hogy mit ad cserébe..mi már egy kicsit kényelmesebbek vagyunk ,tehát a jó felszeretlség valamint az úszómednce kötelező.

De fiataloknak szerintem nagyon jó.

Sok sikert az érettségihez,mész továbbtanulni?

40. tini07
2007. máj. 14. 08:13
Mostanában már 40-45 ezer forintért vannak utak busszal,apartmanba akár 10 napra is ennyiért, csak jó helyen kell keresgélni, és ki kell fogni!!!!!!érdemes rá időt szánni és több helyen megnézni az árakat!!!!!
2007. máj. 14. 08:05

köszi!

Én egy kempingnek is örülnék.Most érettségizem,és ezt jó lenne megünnepelni.

Nem tudok rá túl sok pénzt szánni,de mégis jó lenne!

Én nézegettem,de az létezik,hogy egy tengerparti kempingben (horvátország) 6 eoro legyen egy éjszak?Mert,ha igen,az elég jó!

38. tini07
2007. máj. 14. 08:05
Mi 4 helyen voltunk már Görög országban.csak ajánlani tudom.Sokan beszélnek magyarul, ami nem egy hátrány, már annak aki nem beszél idegen nyelvet!!Gyönyörű szép.Aki teheti és kíváncsi rá ne hagyja ki!!
2007. máj. 14. 07:51
Szia mi már nézelődtünk egy uszómedencés apartman kb 120 ezer négy főre,de vannak olcsóbb és drágább helyek is a neten százával találsz
2007. máj. 14. 07:45

Ez kezd engem is érdekelni!

Valaki írna az árakról is!

Kb mennyiből lehet kihozni az egészet?

2007. máj. 13. 20:57

Sziasztok

Nekem a híres görög vendégszeretet hiányzott.

Ja és ne fizessetek be fél vagy teljes panzióra max.reggelire,

Ugyanabbol a pénzből változatosan és szuper kiszolgálással megkajálhattok kis tengerparti éttermekben,a befizetett helyen meg max 2 választék és unott pofájú nyegle pincér.

2007. ápr. 18. 12:42
szerintem görögország gyönyörű, az emberek pedig nagyon barátságosak. Én már több részén volltam görögországnak, csak ajánlani tudom.
33. mr.az
2007. ápr. 16. 08:54

Feltettem két képet az adatlapomra,talán megér egy

kattintást.Nem kellene elfeledkeznünk Róla.

32. mylene
2007. ápr. 10. 14:19
Tavaly júniusban voltam Rodoszon (Faliraki) egy hétig repülővel előszezonban. Nagyon jól éreztem magamat, csak ajánlani tudom!!!
31. mr.az
2007. márc. 28. 16:46
A "balkàn" érzethez nem kell elutazni MO-rol, az biztos hogy szerényebb(szegényesebb) környwezetet talàlsz mint a francia riviéràn de az àr is amit fizetsz érte màs. A lényeg a tenger a pihenés a nyugalom a feltöltödés.A tömeget zajos szorakozo helyeket itthon is talàlni.
2007. márc. 28. 13:39
Korfun voltam én is, igaz, jó régen, de némely részén nekem akkor kifejezetten "Balkán"-érzésem volt. Nem is vágyom vissza...
29. igi (válaszként erre: 28. - Gyöngyi)
2007. márc. 28. 13:32
Mennyibe kerül 10 nap Korfun ?
28. gyöngyi (válaszként erre: 23. - D06c313406)
2007. márc. 28. 13:19

Egyetértek Veled!

Nekem olyannyira Korfu az abszolút első, hgy a többi nem is tetszett igazán.Olympis Beah-en voltunk...nem volt egy nagy kaland! Sem a tenger, sem az üdülőfalu nem tetszett.

27. gyöngyi (válaszként erre: 23. - D06c313406)
2007. márc. 28. 13:19

Wgyetértek!

Nekem olyannyira Korfu az abszolút első, hgy a többi nem is tetszett igazán.Olympis Beah-en voltunk...nem volt egy nagy kaland! Sem a tenger, sem az üdülőfalu nem tetszett.

2007. márc. 28. 13:07
Valaki volt már közületek last minute úton Görögországba?Aki volt annak mi volt a tapasztalata,akár repülős akár kocsival ment.
25. mr.az
2007. márc. 28. 09:02

Mi màr 2X voltunk Korfun,màr körbe autoztuk a szigetet.Az északi és déli részei föként a nyugati angol,német igényeket elégitiki,eléggé zajos éjszakai élet van.A nyugati részen Kerkyràtol délre csendesebb az élet,a kérdés az mhogyan szeretnéd eltölteni az idödet.Mindenütt sziklàs kavicsos part van,és tiszta àtlàtszo tenger.Északon azt irjàk hogy homokos,de igazàbol inkàbb agyag-homok keveréke amit a löszös(?) partrol mosott le a viz.(Az igazi fehér homokos partot Szardéniàn talàlni legközelebb,CSUCS)PL.a nyugati part is kavicsos csak a partvonalat töltötték fel (néhol)homokkal és itt a nyitott földközi tenger felöl sokkal nagyobb a hullämzäs,hidegebb a viz.

Repülövel érdemes menni(àlltalàban a szigetekre)

autot olcson lehet bérelni,föként kisméretüt mert a hegyi falvakban iszonyu szük utcàk vannak,timso legyen nàlad vagy vazelin hogy könnyebben àtférjetek,és még jöhet egy turista busz is szemböl. Nagy kaland.JO nyaralàst.Az utazàs kiàllitàson tényleg érdemes foglalni,adnak most kedvezményt(igaz 4 honapig ök pörgetik a pénzed)de végül is neked lessz olcsobb,és minden fillér szàmit.

24. igi
2007. márc. 22. 11:46
Sziasztok! Mi ma már le is előlegeztűk a nyaralást, ugyanis most a kiállitás ideje alatt kedvezményt adnak. A cél paralia, még négy hónapocska és rajt.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook