Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gorenje konyhai gépekről kinek mi a véleménye? fórum

Gorenje konyhai gépekről kinek mi a véleménye? (beszélgetős fórum)


2015. máj. 27. 14:29
Gorenje hűtő, gáztűzhely és mosógépem van itthon. Mindegyikkel elégedett vagyok!!!
13. M0ncsa (válaszként erre: 9. - Szalmalány)
2015. máj. 25. 22:25
Az azert van, mert a Bosch mosogatogepek nehany tipusat a Gorenje gyartja, csak a cimke mas rajta, a tobbi ugyanaz :D Valoszinuleg pont egy olyanotok van :p
12. moonlight13 (válaszként erre: 11. - Monstro)
2015. máj. 25. 21:55
Nekem a hűtőm Gorenje, de az a gond, hogy a mai háztartási gépek már nem biztos, hogy ugyanolyanok, mint a régi jó darabok.
2015. máj. 25. 21:43
Koszi a valaszokat-:) suto sima gorenje,bar az oraitoval is szemeztem,de ez tobbet tud, legalabb is a pasi azt mondta a bemutatoterembe, a huto simpliciti az elszivo es a fozolap szinten oraito es mind fekete-:) Remelem en sem fogom megbanni-:) ugyan nincs ra 5 csak 4 ev gari,de ahogy korbejartam a dolgokat, olyan 5-6 ev utan cserelik mostanaban a haztartasi gepeket-:(
10. kleeri
2015. máj. 25. 20:19
nagyon jók
9. Szalmalány (válaszként erre: 5. - M0ncsa)
2015. máj. 25. 18:46

Nekünk a Zanussi hűtőnk 4 év után beadta a kulcsot (az is magasabb árkategória volt és elég nagy hűtő volt). Szóval mi min. 5 év és/ vagy plusz x év teljes körű garancia nélkül nem veszünk semmit már. Az igaz, hogy ismerős végül megjavította, de 2 cég csak a vállát vonogatta rá és kb annyiért javították volna, mint amennyit ért. Szal nekem ezért is szimpi a Gorenje.

A mosogatógépem Bosch, 7 éves, annak sincs semmi baja. Igaz az made in germany... Nem made in eu. (Ezt nekem szerelő mondta, hogy a bosch nekik nem jó, mert az nem romlik... :D)

2015. máj. 25. 17:08
Mikor vettük a tűzhelyet nagyon elleneztem. Szerettem a régit nem akartam lecserélni. Nem bántam meg gorenje mellett döntöttünk és elégedett vagyok vele. A sütő is szuper.
2015. máj. 25. 16:28
Nekunk a tuzhely(keramilapos) es a hutonk gorenje. 7. eve hasznaljuk es semmi problema veluk.
6. Kék
2015. máj. 25. 15:47
Nekünk is az van,( tűzhely hűtő ) Nagyon jók!Inox :szép is!
5. M0ncsa (válaszként erre: 3. - Szalmalány)
2015. máj. 25. 15:29
60 honap az 5 ev. Mindegyikre ennyi a gari, nem? Legalabbis a mieinkre annyi volt... Meg is enne a fene, ha 5 even belul romlana :D
2015. máj. 25. 15:27

Szia,


Nalunk a huto, mosogep, tuzhely (indukcios), mosogatogep, suto Gorenje. 8 evesek kb. eddig annyi bajuk volt, hogy a huto led kijelzoje az utobbi evben neha furcsa dolgokat irt ki, ujrainditottuk, utana mukodott. A tobbi geppel soha semmi gond nem volt, en nagyon szeretem, elegedett vagyok vele. Igaz, a mi gepeink is magasabb arkategoriajuak.

A kis haztartasi gepeket (merleg, kavedaralo, stb.) viszont nem ajanlom, azok kinai vacakok. :))

2015. máj. 25. 15:00

Nekünk Ora Ito sütőnk és Simplicity főzőlapunk (mind a kettő fehér) és Ora Ito párelszívónk van (ez fekete), mind gyönyörű. :) 60 hónap (nem elírtam 60) garancia van rá. Imádom. Okos, jól kezelhető mind és semmi baja sem volt 4 év alatt, mióta megvettük. Pedig én csúcsra járatom mindet. :)

Egyébként nem tudom, melyiket nézted ki, a miénk mind magasabb árkategóriájú volt. Az átlagárasokat nem ismerem, mert előtte nem gorenjém volt. De én nagyon megszerettem.

Hűtőm nem gorenje, mert nem volt akkora, amekkora nekünk kellett volna. :)

Remélem segítettem. :)

2015. máj. 25. 14:20
beépitheto suto, fozolap es hutoszekrennyel kapcsolatos velemenyekre vagyok kivancsi. Teljesen új konyhank lesz es gorenje termekeket neztem ki, de sehol sem talalok rola vasarloi velemenyeket. Elore is koszonom-:))
2015. máj. 25. 14:18
Gorenje konyhai gepekrol kinek mi a véleménye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook